A nude eyeliner is an absolute essential to brighten and open up your eyes, especially when you haven't had a good night's sleep. I was spying on Chanel and NARS, but then decided they're just too expensive, since I just wanted to try this nude thing out for the first time. I found a nice shade of eyepencil from Make Up Store, called "Vanilla". The colour is very nice and natural (I think that a white eyeliner is just too much and can actually make your eyes look more red) and the pencil is creamy enough for your waterline. As for the lasting power - I suggest you take the pencil with you when you go out. ;)

Jahtisin endale juba mõnda aega nude-toonis ehk ihukarva silmapliiatsit, sest selle abil on võimalik silmi suuremaks ja säravamaks võluda ning täielikult peita asjaolu, et sa pole öösel väga hästi maganud. ;) Piilusin Chaneli ja NARS-i, kuid otsustasin siis, et esmakordseks nude-silmapliiatsi proovimiseks on need liiga kallid - mis siis, kui mulle ei sobigi see? Leidsin sobiva pliiatsi hoopis Make Up Store'ist, toonis "Vanilla". Pliiatsil on kollakas alatoon ja see jääb silmal väga loomulik ja mitte liiga silmapaistev (näiteks särav valge on natuke too much ja toob punetavaid silmi pigem esile, kui minu arvamust küsida). Pliiats on ka piisavalt kreemja koostisega, et seda mugavalt peale kanda. Mis puutub püsivusse, siis soovitaksin pliiatsi välja minnes endaga siiski kaasa võtta. ;)
p.s. Mina ostsin enda oma Oslost, aga siin peaks see maksma veidi alla 10 euro. :)

4 comments

 1. Tekitas endalgi huvi ja tundub, et tahan! Hea meelega ootaks ka pilti, mis on natukene kaugemalt tehtud, et paremini näha, kuidas silmal toimib :)

  ReplyDelete
 2. Väga lihtlabane küsimus, et palju see maksis? :D

  ReplyDelete
 3. Ma ei mäleta, ostsin selle Oslost allahindlusega ja koos teiste toodetega, aga ma olen postituses hinda maininud, millega selle siit saaks. :)

  ReplyDelete
 4. Ups see kaval väike minikiri, udupea ei märganud :) Tänud!

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.