Today we went sledding in Holmenkollen. It was quite scary, but way too fun to care about the danger factor of it. :D I didn't take any pictures when sledging, because I just couldn't risk with my camera falling on the ice. Later we had a cup of hot chocolate in the Holmenkollen restaurant and then we had a realy cool raclette dinner that we finished up with my aunt's raspberry cheesecake. I'm really-really tired now and it's quite late too, so it's an hour of chilling on the couch now and then I'm off to sleep. Tomorrow we're going to Sandvika and maybe later we'll have a sneaky visit to IKEA. :)

Käisime täna tädipoja ja tema kallimaga Holmenkollenis kelgutamas. Kujutage ette kahekilomeetrist kelgusõitu! Eestis ei jõua hoogu sissegi saada, kui juba saab rada läbi, aga me kihutasime sadu meetreid, loomulikult vahepeal upperkuuti käies. Et seal oli üsna palju jääd, sain põlvele kauni sinika ning kurvid, millel puudusid kaitsetõkked olid üsna hirmutavad, AGA see oli liiga fun! Hiljem jõime kuuma kakaod ja nautisime samasugust vaadet nagu alloleval pildil, ehkki selleks ajaks oli loomulikult juba pimedaks läinud... Õhtusöögiks oli täna raclette - Šveitsi juust, mida küpsetatakse koos erinevate lihade jm lisanditega keset söögilauda. Väga lahe moodus aega veeta ja kõht täis süüa, mis siis, et igas ampsus on tuhat kilokalorit. :D Nagu sellest juustumöllust veel vähe oleks, tegi mu tädi ka imehea vaarika-toorjuustukoogi.
Olen üliväsinud ja pärast natukest diivanil vedelemist (ja seedimist :D) poen juba teki alla, sest homme on meil ees pikk päev Norra suurimas ostukeskuses. Võimalik, et külastame õhtul ka IKEA-t, kus mina näiteks pole kunagi käinud.

7 comments

 1. Oi, wow, see tort näeb ülimaitsev välja :)

  ReplyDelete

 2. Kõik on sul seal lahe, naudi! Ja kolmas pilt oma mäkketõusuga on hingemattev :))

  ReplyDelete
 3. sry, neljas pilt, kui täpne olla ;)

  ReplyDelete
 4. Nii puhanud nägu, et rõõm Sind vaadata! Ja suu jookseb vett :)

  ReplyDelete
 5. Tekkis täielik isu ise seal olla ja lumes möllata :)
  Toidupildid tekitavad tõesti tahtmise selliseid roogi ka ise proovida :)

  ReplyDelete
 6. Rõõmus inimene on ilus inimene! Silm lausa puhkab .. Naudi seda olemist seal minu eest ka!

  ReplyDelete
 7. su tädipoja tüdruk on Tara Reid :O

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.