The sales in Oslo are not at all impressing. To be honest, I think they're quite pathetic. But I still managed to get some goodies on out first shopping trip yesterday.

Siinsed allahindlused on isegi Eestiga võrreldes jamad - igas poes on üsna ühesugune kaup ja midagi väga erilist leida polegi, nii et esimesel päeval ostsin üsna klassikalisi ja vajalikke asju.Two t-shirts from Cubus, I love them both and they were a bargain.

A hat and a donut bun thingy from H&M (not on sale, I just needed one) plus Hershey's Cookies'n'Creme (I have to buy more before I go back, it's SO good!). I also found some travel sized John Frieda products. I love the thickening shampoo and conditioner, but I also wanted to try out the Brilliant Brunette.

Müts ja krunnitäidis H&M-st, Hershey's Cookies'n'Creme šokolaad (NII hea!) ja paar minisuuruses John Frieda toodet. Ostsin ka volüümišampooni ja -palsami, kuid need olid pildistamise hetkel mu õega vannitoas.Just two things from Make Up Store. All the products were -40% in the store, but since it wasn't that much cheaper than in Estonia, I just took the two things that were already on my wish list - a face mist and a nude eyeliner in "Vanilla". I also got a free magazine, which was nice, but heavy to carry around all day. :D

Make Up Store'is oli kogu kaup -40%, kuid et ma ei tahtnud seal liiga kaua teisi kinni hoida, haarasin vaid need kaks asja, millele olin juba varem silma peale pannud - näospreile, mida võib kasutada ka meigi kinnitamiseks ja nude-silmapliiatsile toonis "Vanilla". 

a knit from Zara

6 comments

 1. Hersehy valge šokolaad küpsise tükkidega on PARIM! Just paar päeva tagasi külastas mind sõbranna USAst ja tõi mulle mitu Hershey šokolaadi! Nii maitev! Kahju, et Eestis ei müüda :(

  ReplyDelete
 2. Viimast kampsunit tahaks seljas näha- tundub olevast üliarmas!

  ReplyDelete
 3. See kamps ja müts on koos kindlasti eriti nunnud :) (mitte et eraldi poleks)

  ReplyDelete
 4. Aaah, tahaks seda musta Cubuse pluusi...

  ReplyDelete
 5. Kampsun tundub küll väga lahe leid olevat!

  ReplyDelete
 6. Kust poest Oslos seda šokolaadi leida võiks? Käisin just Oslos ja iga kord kui mõnda toidupoodi sattusin siis ostisin seda, aga ei olnud kuskil :( Tahaks järgmine kord kindlasti seda saada :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.