These liquid glitter eyeliners were probably the first products I ever related to Make Up Store. I had a friend who loved these and when we had a performance at school we all wore her eyeliner, which was the gold one I think. My sister got the silver shade called "Diamond" a few weeks ago from a photoshoot she did and she gave it to me. She's all about natural looking makeup, so a glitter eyeliner  doesn't really float her boat. 

Tõenäoliselt esimesed Make Up Store'i tooted, millega ma tutvusin, olid nende vedelad glitter-silmalainerid. Kasutasime neid kunagi tantsushow'del ja need andsid esinemismeigile väga laheda efekti. Hiljuti sai mu õde ühelt pildistamiselt endale sama toote toonis "Diamond" ning ta andis selle mulle. Maarja armastab loomulikku meiki, nii et diskokuulina särav ja sädelev silmalainer pole päris see, mille järele ta haaraks.What do I have to say about this liner? First, it's VERY glittery and you have to be really careful with your makeup remover, unless you want your whole face to look like a disco ball after. :D The glitter is really beautiful though and it feels soft and not harsh. The biggest minus is that it needs a few minutes to dry - if you don't let it dry properly, it will spread everywhere. But once it's set - absolutely beautiful! It adds a little somethin' somethin' to your regular party makeup and I would absolutely recommend this to all the clubbers out there. It would also be a fun addition to your makeup when you're performing on stage. ;)

Mida ma sellest tootest arvan? Esiteks on see VÄGA sädelev, mistõttu tuleb seda äärmiselt ettevaatlikult eemaldada. Tee vatipadi silmameigieemaldajaga kokku, hoia paarkümmend sekundit silmalaul ja tõmba siis ettevaatlikult ära, kuid ära nühi, sest nii sädeleb su nägu veel kolm päeva. Teiseks tuleb selle laineriga olla kannatlik - kui sa ei taha, et see su ripsmepiirilt ka kulmu alla kanduks, oota kannatlikult, enne kui silmad täiesti lahti teed. Soovitaksin umbes minuti-paar käia ringi pisut loojas ja uimas silmadega. ;) Pluss on aga see, et kui see on juba peal, siis see ka püsib peal ega hakka kuhugi pudenema. Mulle meeldib veel, et ehkki säravaid tükikesi on palju, ei ole need karedad või kraapivad - laineril on pigem geeljas ja "pehme" tekstuur, nii et ma ei karda sellega oma silma läheduses toimetada. Ma arvan, et selline toode on absoluutselt vajalik näiteks tantsijatele jt artistidele, kes tahavad oma esinemismeigile sära lisada, samuti klubitajatele. Mina ei esine ega klubita, aga hei - vahel on ikka põhjust pilk rohkem särama lüüa kui tavaliselt. ;)

p.s. See pilt peabki viltu olema. Vahel on hea vaadata asju pisut teise nurga alt. :D

8 comments

 1. oi. kortsud :P

  ReplyDelete
 2. Tõsi. Ma kortsutan üsna sageli kulmu (ka hetkel... ) ja laup sai seetõttu esimesena "kannatada". :)

  ReplyDelete
 3. Tõsiselt kaunis. Kas tegu on ühe kihiga ainult?

  ReplyDelete
 4. Panin ikka pisut paksemalt tupsutades, efektse tulemuse saab kahe kihiga. :)

  ReplyDelete
 5. Mul on ka neid pliiatseid ja tõeliselt loovaid meike saab. Üks lemmik on samasugune pruun toon. See jääb sügavalt pidulik ja samas tagasihoidlik. Sobib minu pruuni pitskleidiga ja annab silmadesse sügavust.

  ReplyDelete
 6. Kena glitter, aga kui sa soovid inglise keeles idioome kasutada, siis "rock her boat" on siin väga vales tähenduses. Ma saan aru, et sa soovid öelda "float her boat" ehk siis ei ole meeldiv talle. Paat "float'ib", mitte ei "rock'i". Rock the boat tähendab olukorda häirima või muutma, näiteks lauses "She has an easygoing style and won't rock the boat unless necessary".

  Heast südamest parandan, sest see on väga levinud ja rumal viga tegelikult :)

  ReplyDelete
 7. Suur aitäh, olen jälle sammukese võrra targem! :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.