I always look forward to Polhem press days. Iti is such a sweet girl who makes us all feel very welcome and who wouldn't enjoy spending some time eating delicious snacks and looking at gorgeous things? Plus, the showroom is so beautiful - every time I go there I think about how much I would love to turn this into my apartment. :D

Polhemi pressipäevad on kindlasti ühed mu lemmikutest. Iti on lihtsalt nii armas inimene, kes tekitab sinus alati tunde, et oled teretulnud. Pealegi, kellele ei meeldiks häid suupisteid süüa ja samal ajal uusi ilusaid asju uurida? Pluss ma armastan Polhemi showroom'i - iga kord kui seal käin, mõtlen, kuidas tahaksin sellest hoopis endale kodu teha. :D

I loved the snacks there - croissants filled with chicken, cheese, salmon... you name it! They're from restaurant Mamo. 

Mamo suupisted olid nii head, et mul tekkis isu kiiremas korras sinna sööma minna. Üldiselt ma väga väljas söömas käia ei armasta, nii et see juba on midagi. Ja milline lahe idee - täidetud croissant'id!

New hair dyes by Oriflame.

Oriflame tuli välja uute juuksevärvidega - kahjuks vaid püsivärvidega, mistõttu mina neid kasutada ei saa (püüan värvi välja kasvatada), aga toonid olid küll imeilusad.
Triwa watches are amazing and I developed a special relationship with this Stirling Lansen watch. It was hard to leave it there, but at least I now have a picture of it... :D

Triwa kellad on tõeliselt lahedad, kuid ma polnud varem leidnud ühtegi, mis oleks päris "mina". Seekord vaatas see "minu oma" mulle Stirling Lanseni kella näol vastu. Vaatan praegu oma rannet ja mõtlen kui palju ägedam see selle kellaga oleks... :D


 Sooo many colourful jeans! New Yorker has a really impressive SS13 collection, so many cool and unique pieces. 

Nii palju kirjusid teksasid, kusjuures need on New Yorkerist. See pood hakkab mulle üha enam ja enam muljet avaldama, sest olen sealt leidnud ikka omajagu vingeid esemeid väga taskukohase hinnaga. Tõeliselt armusin ma aga ära ühte maksiseelikusse, mille Iti mulle seepeale kingikotti pistis! Sellest aga omaette postituses. :)Tamaris shoes
Polhem introduced us to a new skincare line from Latvia. Madara is really pure and organic - most of the products smell grassy, but there were also really nice shower gels (peppermint one smells a-ma-zing!) We got to choose one product to take with us, but more on that later. ;)

Polhem tutvustas meile Madarat - puhast ja orgaanilist nahahooldusbrändi Lätist. Suurem osa tooteid lõhnab üsna tugevalt muru järele (mis vast mõnele meeldib ja mõnele mitte), aga neil on ka näiteks dušigeele, mis lõhnavad imeliselt piparmündi või näiteks ploomi järele. Me saime endale ka ühe toote kaasa valida, kuid sellest juba omaette postituses. ;)
Now I'm gonna eat my truffles from Marks & Spencer and look through the catalogues that I got today. My favourite kind of feast. ;) Thank you Polhem and Iti for a wonderful afternoon!

Kingituseks saadud trühvlid ja terve posu kaunite piltidega katalooge sobib ideaalselt mu järgmist tunnikest sisustama. Aitäh Polhemile ja eriti Itile mõnusa pärastlõuna eest! :)

10 comments

 1. Oh Sind õnnelikkku!!!
  Kadestamist väärt eluke..
  Mina hetkel siin haigena kodus, loengud said täna ilma minuta hakkama..
  Ja sul on jätkuvalt nii armas ja siiras blogi.

  Oeh rõõm kohe sellise neidise üle :)

  Päikest,
  Egelt.

  ReplyDelete
 2. Sa teed niiiiiii ilusaid pilte!

  ReplyDelete
 3. Egelt, ma loodan, et Sa saad ruttu-ruttu terveks! Ja suur aitäh ilusate sõnade eest! :)

  Aitäh, pildistamisel püüan anda endast parima. :)

  ReplyDelete
 4. On Sul varem blogis juttu olnud, kuidas sellisele töökohale sattusid..? (: Oleks väga huvitav seda lugeda!

  Paar päeva tagasi sattusin Su blogile ja alates novembrist sirvisin kõik postitused läbi, väga põnev!!

  ReplyDelete
 5. mainisid, et ei ole suur väljas söömas käija. kas sulle meeldib siis kodus vaaritada ja uusi ning erinevaid toite valmistada? missuguseid toidud sulle üldse meeldivad/maitsevad? mis su nö firmaroog on?
  kui viitsimist ja aega siis võiksid täitsa eraldi postituse sellel teemal teha :) aga sobib ka lühike vastus. nii kuidas sulle endale rohkem sobib :)

  mammu

  ReplyDelete
 6. Tõeliselt ilusad pildid ja üldse väga mõnus postitus, nagu peaaegu oleks ise kohal olnud. :))

  http://genefic.blogspot.com/

  ReplyDelete
 7. Tulpidest tehtud pilt on nii ilus ja helge. See kõneleb justkui kevadest mis on siiski nii kaugel. Ma ei jõudnudki Polhemisse, silkasin hoopis Soome...

  ReplyDelete
 8. Nõustun, et tulpidest tehtud pilt loob kuidagi eriti mõnusa kevadise tunde. Mina olen oma mõtetega igatahes juba pikemat aega kevades.
  Ja tõesti, Sa teed väga ilusaid pilte! (:

  ReplyDelete
 9. Oskad Sa öelda, mis poest on pärit need roosilised hallid teksad? :)

  ReplyDelete
 10. New Yorkerist, aga nende kohta juba küsiti ja Polhem kommenteeris, et neid ei pruugi enam poes olla. :(

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.