p.s. three coats


I'm flying to Oslo on Friday and I couldn't be more excited! I had some serious health issues last week and was already quite scared about my trip, but everything has been and hopefully wil continue to be better and now there's just two days of work and a few exams to do before my trip! I'm going with my sister and we are visiting our relatives there. We also plan on doing some shopping, so I really hope that the sales there are better than tehy are here. If you have any Oslo related recommendations for me, leave a comment below! :)

Ainult kaks tööpäeva, kaks arvestust ja üks eksam veel ja ma sõidan Oslosse! Ma ei jõua ära oodata, et saaksin oma sugulasi kallistada ja nendega aega veeta ning olles veidi Viru keskuses ringi vaadanud, loodan südamest, et sealsed allahindlused on pisut etemad. Loomulikult tahan ma ka juba seal palju pilte teha ja neid teiega jagada! Avastasin, et olen bloginud sel aastal iga päev - näis, kui edukalt ma seda rütmi jätkata suudan, aga päris fun on iga päev teile kirjutada ja teie kommentaare lugeda. :)

p.s. Kuna olen märganud, et saan jätkuvalt küsimusi isegi 2011. aasta postituste alla, kordan igaks juhuks üle, et kõikvõimalikke küsimusi ootan Formspringi (üleval roosal ribal), sest see on lihtsam kui vanad postitused üles otsida ja sinna alla kommentaar jätta. Pealegi saavad Formspringis kõik vastust lugeda. :) Muide, sinna võib jätta ka postitusesoove, siis on need mul kenasti silma all.

2 comments

 1. Väga ilus lakk.

  Minu blogis hetkel käimas giveaway, kui keegi peaks huvi tundma.

  Angeelika
  http://iluelu.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Tere!

  Ütle palun, kus kaubanduses antud lakki müüakse?

  Sinu kogemus - kas püsib hästi?

  Väga ilus toon!

  Aitäh!

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.