This is Canon IXUS 125 HS. An early birthday present for myself. It's so beautiful, but most importantly - it's gonna help me make some videos for my blog. Yes, I'm stepping on the vlogger-vagon!

Läksin õele poodi tere ütlema, kuid lahkusin poest selle rohelise iludusega, täpsemalt Canon IXUS 125 HS digikaameraga. Miks? Noh, mul on ju varsti sünnipäev, ma olen juba mõnda aega tahtnud ka pisemat digikat, mida saaks igapäevaselt kaasas kanda ja pealegi kibelen ma juba pikka aega teile videosid tegema! Sel nädalavahetusel proovin filmida oma esimese video ja kui ma just ekstreemset jama kokku ei keera, saangi teile endast lõpuks ka liikuva pildi edastada. Paljud lugejad on uurinud, kas ja millal ma videosid tegema hakkan ja nüüd saangi lõpuks vastata - NÜÜD! :D Aga enne kui laupäev koos päevavalgusega, mida ma ei veeda kontoris, kätte jõuab... Millist videot te sooviksite? Kas tahate esimeseks videoks midagi iluteemalist või et ma vastaks hoopis teie küsimustele? Kuna see saab olema n-ö sissejuhatav video, siis ma arvan, et ehk oleks hea mõte, kui ma vastaks selles videos mõningatele teie küsimustele - saame paremini tuttavaks (aga selleks on mul küsimusi vaja... :/). :) Oeh, palun-palun, kallid lugejad - jätke mulle ideid, küsimusi, soove ja soovitusi, nii on mul lihtsam otsustada, mida lõpuks kokku keerata. :D

22 comments

 1. Kerge sissejuhatus ning siis juba küsimustele vastamine :)

  ReplyDelete
 2. Väga lahe, et videosid hakkad tegema! Kunagi, kui telekas Glamboxist rääkisid, oli väga mõnus kuulata/vaadata. Mulle meeldivad igasugu "hetke lemmikud" videod, loodan, et teed neid ka, aga esimene võiks olla küll ju küsimused/vastused teemaline. ;)Jään igatahes huviga ootama, mida iganes Sa videosse võtad. :)

  http://genefic.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Kõik ütlevad, et vasta küsimustele, aga keegi küsimusi välja ei paku, nice :D Aga ma lükkan siis lumepalli veerema ja pakun paar tükki omalt poolt: viimane raamat, mida lugesid ja kuidas meeldis; viimane film, mida vaatasid ja kuidas meeldis; viimane söögikoht, kus söömas käisid ja kuidas meeldis.. Alguseks head küll - annavad natuke su maitse kohta aimu :) Edu su tegemistes, su blogi on mu viimase aja lemmikleid ja leian end siit iga päev taas refreshi nuppu vajutamas!

  ReplyDelete
 4. OO... lahe mulle meeldivad blogides beed videod nii väga :D Ma arvan ka, et esimese postitudena võiks olla kysimuste vastuste voor. Panen enda poolt ka kysimused mis mulle meeldiks- Miks sa otsustasid just ilublogi pidama hakata? Mis on su hobid millega tegeled? Mis huvitavat sa teed oma tööl, kuna mulle tundub su töö nii palju kui sul sellest siin juttu on olnud huvitav ja tahaks sellest rohkem teada? Mis sulle meeldib teha vabal päeval kui sul pole mingeid kohustusi ja saad teha seda mida hing ihkab? Ehk on nendest kysimustest abi:D
  Ja kindlasti meeldiks mulle näha videot kus sa tutvustad oma lemmik ilutooteid ja räägid miks nad nii head on?

  Jään põnevevusega videopostitust ootama.

  ReplyDelete
 5. väga tore mõte :) panen ka mõned küsimused kirja:
  1) kust tuli idee ja miks hakkasid pidama ilublogi?
  2) millal hakkasid ennast meikima?
  3) kust ammutad inspiratsiooni oma postitusteks?
  4) kui saaksid valida vaid 3 meigitoodet, mis need oleks?

  Jään huviga videot ootama :)

  ReplyDelete
 6. Hei! Ma ei hakanud Formspringi kontot/vms tegema, aga tahtsin küsida, et mis s arvad, mis neist on KÕIGE vastupidavam küünelakisari- Alessandro, China Glaze või Misslyn? (pakkusin just need, sest neis on olemas Kaubamajas vajalikud toonid) Või üldse, mis on sinu meelest kõige vastupidavamad lakid?

  ReplyDelete
 7. Olen neist proovinud ainult China Glaze'i, nii et see on ka ainus, mida ma soovitada julgen, aga minu meelest on OPI väga vastupidav, eriti siis, kui ei ole peale kantud mitu kihti. Tegin ka kunagi tööl küünelakitesti ja seal osutusid kõige edukamaks Manhattani Lotus Effect küünelakid.

  ReplyDelete
 8. Kuidas sulle meeldib enda õpitav eriala? Kuidas oled üleüldse rahul Tallinna Ülikooliga? Kas ülikooli ajal on palju uusi sõpru tekkinud?

  ReplyDelete
 9. Mulle meeldivad hetke lemmikud (nt igal kuul võiksid teha möödunud kuu lemmikutest videod - ilutooted, film, raamatud, söök, meelelahutus jms). See oleks huvitav!

  Põnev oleks ka mõnikord näha terve su päeva tegemisi.

  ReplyDelete
 10. olen ka küsimuste poolt, ning minu poolt ka sama küsimus:
  1. Millal hakkasid ennast meikima?(tahaks lihtsalt teada sest praegu on normaalne kui koolis 4, 5 klassis meiki kannad.
  2.võiksid teha video ühest oma päevast. kus käid?mida teed?mida sööd? jne.

  ReplyDelete
 11. Mulle videod meeldivad! Jään põnevusega ootama.

  Panen enda poolt ka mõned küsimused kirja:
  1) Milliseid ajakirju loed/tellid?
  2) Milline on Sinu läbi aegade lemmik film?
  3) Kes on Su lemmiknäitlejad?
  4) Kas Sul on kunagi olnud koduloomi - kes? Miks? Miks mitte?
  5) Millisele toidule Sa kunagi ära ei ütle?
  6) Mis on viimane asi, mille ostsid, mis vajas palju läbimõtlemist (mitte 2-3 tundi, vaid ikka mitu kuud või isegi rohkem?)?

  Minagi ootaks vahest kuu lemmikuid ilutooteid (ja miks mitte nende seas väikese vürtsi andmiseks ka mõni suvaline lemmik - raamat/film/toit/mäng vms)

  ReplyDelete
 12. Minu poolt selline küsimus, et millega sa üldse teed - kool ja töö? Et räägi nendest lähemalt. :))

  Väga meeldib su blogi, jätka samas vaimus!

  ReplyDelete
 13. Esimene video võiks tulla, sinu ilutoodest mida kasutad kõige tihedamini, Selliseid videod on minu arust põnev vaatada.  ReplyDelete
 14. Tere ! :)

  Sooviks näha videt sinu meigikoti sisut, :)
  ja igapäevameigi tutorial, kuna sul on ilus nahk ning nägu :)

  A.

  ReplyDelete
 15. Videod on väga mõnusad, nii et hea uudis! :) Mina mäletan sind hot.ee lasteka jutuka aegadest (haha :D), mil suhtlesime ikka üsna aktiivselt, seetõttu ootan eriti neid videosid, et näha, milline sa nüüdseks oled :D Küsimused-vastused on samuti hea idee! Võiksid rääkida enda elust väljaspool tööd-kooli, kus meeldib käia (kinos, teatris, trennis?) Kui see liiga isiklik pole :)

  ReplyDelete
 16. hot.ee... okouu, siis ma olin ju BUUKY! :D

  ReplyDelete
 17. Haha, jep! :D (..ma olin kixi1 :D) Mäletan su kahte punupatsi, millega sul paljud pildid tehtud olid.. ja su koera Lotat (või Lotta? oli vist nii kuidagi..) mäletan ka :)

  ReplyDelete
 18. Lahe oleks näha videot sinu hommikustest ja sinu õhtustest iluprotseduuridest (ühtlasi tutvustades, milliseid tooteid kasutad).
  Väga lahe blogi, loen iga päev :)
  Parimat,
  Maarja

  ReplyDelete
 19. Küsimusi ja vastuseid on minu jaoks ainult siis hea vaadata, kui need tulevad ka kindla nalja või millegi näitamisega. Muidu tuimalt ainult küsimust lugeda ja vastata sellele pole hea vaadata. Võiksid ka rääkida ja näidata oma lemmikuid meigivahendeid ja näiteks käekoti-sisu näitamise laadset postitust teha. Jõudu!

  Vaata ka minu blogi!

  ReplyDelete
 20. Tere!
  Minul on ainult üks küsimus, sest on juba ees terve rida küsimusi. Ma tahaks teada, et kas sa sporti ka teed ja kas see sulle meeldib.

  ReplyDelete
 21. Mina tahaks teada, et kaua sul hommikuti tavalisel tööpäeval aega sättimiseks (meik, soeng) läheb? :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.