face: Bourjois Healthy Mix foundation (52)
cheeks: Nars "Orgasm" blush, Too Faced "Snow Bunny" bronzer
eyes: E. Funkhouser eyeliner, Lumene Raspberry Miracle mascara, Dior Illusion d'Ombre "Emerveille" eyeshadow
brows: Manhattan "99W" eyebrow pencil, E. Funkhouser "Brunette" brow powder
lips: Rimmel Lasting Finish lipstick "Pink Blush", Clarins Instant Light Natural Lip Perfector "01 Rose Shimmer"

Vanilla Bliss huulepalsamid saavad endale Angeelika, Liina ja Anett ning Cranberry Joy kätekreem läheb kingituseks Piretile (kõiki neid nimesid esines 1x, nii et ise teate, kes olete ;))! Aitäh kõigile osalejatele ja palju õnne võitjatele - palun saadke mulle hiljemalt kahe päeva jooksul meil aadressile aevaher@gmail.com! Lisan siinkohal oma kingiloosidele ka uue reegli - kui kahe päeva jooksul (seekord siis hiljemalt 3. jaanuaril) pole võitja minuga ühendust võtnud, olen sunnitud valima uue võitja. Ma tahan alati auhinnad korraga posti panna ning pole aus, kui kõik peavad ühe inimese järel ootama. Pealegi annan ma alati varakult teada, millal võitjad välja kuulutan ning pole vast liiga keeruline sel päeval siia kontrollima tulla. Loodan, et ei kõla liiga kurjalt ning et olete mõistvad. :)9 comments

 1. kuidas sul pole ühtegi komedooni? :O

  ReplyDelete
 2. Tead, mu objektiiv pildistab lihtsalt kuidagi kummaliselt, nii et nina jääb udusem. Eks mul ikka mõned on, ausalt. :D

  ReplyDelete
 3. Väga ilus meik ja tore üllatus siit enda nime leida, sest mulle pole varem ükski loosiõnn naeratanud.

  ReplyDelete
 4. Kas oled riitsinusõli regulaarselt kasutanud? Tundub, et kulmud on tihedamad! Kuidas endale tundub, kas on muutusi näha? :)

  ReplyDelete
 5. Ei ole, see kippus natuke poore ummistama ja tekitas mulle kulmudele väikeseid punne. Ma pole pärast seda enam uuesti proovinud. Tihedus on vist eelkõige puudri ja kulmupliiatsi tekitatud illusioon.

  ReplyDelete
 6. Ülimalt kena meik:)Kahjuks ei saa ise praegu üldse puudreid kasutada. Nägu on väga tundlik. Mingeid nippe kuidas see paraneks?:)

  ReplyDelete
 7. Kummas mõttes tundlik? Kas liiga kuiv või tekitavad puudrid allergiat? Kui kuiv, leia endale intensiivne niisutaja ja kasuta meigi all kindlasti ka nahka siluvat primer'it, kui allergiline, proovi mineraalpuudreid - need on puhtamad ja lasevad naal rohkem hingata. :)

  ReplyDelete
 8. Väike postitusesoov minu poolt .. sooviks lugeda Lushi ja Lumene toodete arvustusi. Kui sul muidugi mahti on :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.