Maybelline gave me three lipsticks from their new (for us Estonians it's new, I'm not sure when they came out anywhere else). I've never tried any other Maybelline lipsticks, so I don't really have a comparison, but I really love these colourful things. 

Sain Maybelline'ilt proovimiseks kolm huulepulka nende uuest Color Sensational Vivids sarjast. Need huulepulgad tulid müügile jaanuaris ja on nüüd kenasti kõikides suuremates kauplustes kättesaadavad. :) Olen nendega mänginud ja katsetanud juba üsna mitu päeva ja pean tunnistama, et mu esimene kogemus Maybelline'i huulepulkadega on äärmiselt meeldiv. 


They're very pigmented, they have a creamy texture and they stay on a long time. I applied "Vivid Rose" at 12am and it was still quite flawlessy put at 5pm, even after some pasta bolognese. Even after I removed my makeup, I still had a bit of pink tint on my lips, which might be too much? I also think that the packaging is really cute - it makes me think of spring and summer. :) These lipsticks have quite a strong vanilla smell, which doesn't really bother me, but may irritate someone who is not the biggest fan of chemical smells. Do I recommend these? Definitely! They have plenty of beautiful colours to choose from as well. We're alking about reds, oranges, purples and pinks, they're all there. ;)

Nende huulepulkade eripära on see, et nad jäävad huulel praktiliselt samasugused nagu tuubist vaadates - tugev pigment kandub sujuvalt huultele. Huulepulkadel on väga kreemjas koostis, mis pani mind algul nende püsivuses kahtlema, kuid näiteks eelmisel neljapäeval värvisin ma huuled kell 12 "Vivid Rose"-iga ja kell 5 õhtul oli huulepulk peaaegu veatult alles - see polnud kusagilt ära kulunud ega kuskile imelikult kogunema hakkanud. Olin vahepeal isegi pasta bolognese't söönud, nii et see tulemus oli minu jaoks üsna muljetavaldav.  Ehk isegi liiga muljetavaldav, sest isegi pärast näo pesemist ja meigi eemaldamist oli huultel veel roosakas kuma alles. Ma ei tea, kuidas teised Maybelline'i huulepulgad lõhnavad, aga Color Sensational Vivid huulepulkadel on üsna tugev vaniljearoom, mis mind isiklikult ei sega, aga võib häirida kedagi, kes eriti n-ö keemilisi lõhnu ja tugeva lõhnaga meigitooteid ei armasta. 

916 NEON RED, 904 VIVID ROSE, 910 SHOCKING CORAL

"Neon Red" is a bit orangey red, "Vivid Rose" is a hot fuchsia pink that's perfect for going out and "Shocking Coral" is a bright pink, that's definitely more pink than coral and will probably look absolutely awesome with a tan.

"Neon Red" on oranžika alatooniga punane, "Vivid Rose" on fuksiaroosa - ideaalne just välja minemiseks ja oma huultele tähelepanu tõmbamiseks ning "Shocking Coral" on väga erk roosa - kindlasti pigem roosa kui korallikarva ning ma kujutan ette, et see sobiks kõige paremini just suvel, kui nahk on kaunilt päevitunud... Can't wait! Tean, et neil on tegelikult päris kirju värvivalik - pärast väikest guugeldamist vaatasid mulle vastu ka erinevad oranžikad ja lillad (mu lemmikud!) toonid, nii et igaüks peaks leidma just endale ideaalse huulepulga, millega kevadele vastu astuda. Minul saab neist kolmest selleks tõenäoliselt "Vivid Rose". ;)

p.s. Piilusin Tallinna Kaubamaja Ilumaailmasse ja seal maksavad need 10.20 :)

8 comments

 1. Toonid näevad igaljuhul väga ahvatlevad välja :) Mul endal ka olemas samast sarjast Midnight plum nimeline väga ilus lilla toon. Tundub, et peaks pilgu uuesti peale viskama.

  ReplyDelete
 2. Kui ma üleeile kaubamajast ühe neist soetasin, oli hind 8 sentidega. :)

  ReplyDelete
 3. Tänaseks olid need kaubamajas allahinnatud lausa 4,50 peale ;)

  ReplyDelete
 4. Maybelline'i huulepulkadel on üsna ühesugused pakendid, Vivids pulgad on erksate neoonroosade korkidega, veenduge siis, et need on ikka need. :)

  ReplyDelete
 5. Uuui, tahan KINDLASTI proovida.

  ReplyDelete
 6. Tahtsin küsida,et kas kasutad veel midagi huultel, enne huulepulga peale kandmist? Või on äkki soovitada näpunäiteid, kuidas erksam ja püsivam jääks tulemus? :)

  ReplyDelete
 7. Hei, hei ..

  Kiire küsimus. Kuidas sul selle seeria huulepulgad küll nii kaua peal püsivad? Mul on sama seeria ( küll aga roosas ümbrises ) Color sensational huulepulk toonis 130 Peach juice ja see ma ütleks kulub üsna kiiresti maha ja joomist/söömist üldse ei kannata.

  ReplyDelete
 8. Ehk ongi siis asi teises seerias. Vivid tähendabki väga intensiivset ja kirgast värvi.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.