Anything is better if it's combined with chocolate, am I right? I was looking for a perfect makeup storage system and when I was gifted a box of Ferrero Rocher chocolates, I had an idea. These chocolates come in a simple plastic box that's perfect for storaging makeup products, especially lipsticks. It took me four boxes and one empty drawer to store all my makeup, but in the future I want to fill my whole drawer with these boxes. 

Mõtlesin pikalt, kuidas oleks kõige nutikam oma meigiasju hoida ja kui mulle kingiti karp Ferrero Rocheri šokolaade, mis on ühtlasi ühed mu täielikest lemmikutest, tuli mul idee. Need šokolaadid tulevad nimelt lihtsates läbipaistvates plastikkarpides, milles on väga mugav meigitooteid hoida, eriti huulepulki ja põsepunasid-puudreid. Hetkel on mul neli karpi ja suurem osa mu meigist mahub neisse kenasti ära, kuid tulevikus tahan terve sahtli nende karpidega täita, et oleks veel rohkem sorteerimisvõimalusi. Võib-olla on asi minus, aga minu meelest on palju toredam tavalise tühja plastikkarbi asemel osta karp, mis on šokolaadi täis, isegi kui see on veidi kallim. Saad oma ilusti organiseeritud sahtlit vaadata ja samal ajal šokolaadi süüa. :)

11 comments

 1. Oh, ma olen täpselt samamoodi nende karpidega teinud. Hetkel on neid 2 ja ülejäänud asjad kuskil laiali, aga kui keegi šokolaadi kingib, siis võtan veel kasutusse :)
  Ferrero mu lemmik šoks ka :)

  ReplyDelete
 2. Mul on üks metallist kommikarp, mida ma kavatsen nüüd millalgi ära kasutada. Just mõtlesin, et kui kolmapäeval saan oma kapikese, siis kuidas ma seal sees organiseerin asju. Ilmselt pean kommijahile minema o.O

  ReplyDelete
 3. Täpselt sama lugu minuga - ka mul on neid karpe aja jooksul neli tükki kogunenud. Igas ühes on vastavalt siis tooted näole, silmadele või huultele, viimases karbis hoian meigitarvikuid. Suurepärane lahendus ;)

  ReplyDelete
 4. Mul küünaldeklaasides asjad. :D;D
  Aga hea mõte teha nii nende karpidega ka nii :;D

  ReplyDelete
 5. ma võtsin JOIK'i kinkekomplekti karbi ehete hoidmiseks, seal on mõnus põhutaoline materjal sees, ühtlasi praktiline ja teiseks armas :)

  ReplyDelete
 6. Üks säästlikumaid ideid - mul endal kasutuses mettalist raffaello karbid, plastikust läbipaistvad kaanega jäätise karbid, adoreboxi karp, pintslite-sõrmuste jne jaoks vanad klaasist küünaümbrised jne :)

  ReplyDelete
 7. Hea mõte! Endalgi üks karp Ferrero Rocheri komme ja kui need söödud, kasutan karpi samamoodi:)

  ReplyDelete
 8. šoksi isu ajasid peale nüüd. :(

  ReplyDelete
 9. Nii hea mõte! Mitu väikest karpi on palju mõistlikum kui üks suur ju. Ma mitte kunagi ei leia enda põhjatust karbist midagi üles ja pärast on kõik segamini, aga niimoodi on kõik näha, mis-kus asub. Alati, kui mul on mõte hakata vähem magusat sööma,tuleb teele ette kiusatusi ja asi lõppeb ikka ühtemoodi. :) On vist mõistlikum Ebayst taolisi karbikesi otsida. ;)

  http://genefic.blogspot.com/

  ReplyDelete
 10. tegin samamoodi juba oma 15a tagasi kui need kommid meile poodidesse alles ilmusid :) täna läheks mul vaja umbes 30 sellist karpi ja ka siis ma pole veendunud, et kõik ära mahub :D

  http://mskbeautytalk.blogspot.com

  ReplyDelete
 11. Oh, mulle nii meeldib see idee! Tükk aega mõelnud, et võiks läbipaistvad karbid soetada meigi asjade jaoks ja nüüd ma kohe jooksengi poodi Ferrero Rocheri šokolaadi ostma ;)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.