It's practical, takes little to no space, is travel friendly and lasts for a long time. It lathers up nicely and gives plenty of volume and adds shine to hair. Basically, it's everything I wanted it to be, BUT I was hugely disappointed to see that it has sulphates in it. I expected more (or in this case, less) from LUSH... Also, it has a weird smell - not so much while you're washing your hair, but when you just smell the bar. I think it comes from the seaweeds in it. If you're not against sulphates and are looking for something cool and new to try, I really recommend this, but since I'm upset that LUSH can't even make a shampoo without sulphates in it, I won't be repurchasing.

LUSH-i "Seanik" tahke šampoon (7,30) võtab vähe ruumi, on väga reisisõbralik, läheb kergesti ja kiiresti vahule (hõõru seda märgade käte vahel nagu tavalist seepi ja kanna vaht märgadele juustele), annab juustele läiget ja volüümi ning seda jätkub kauaks (öeldakse, et keskmiselt 80 korraks). Hoolimata veidi kummalisele lõhnale (šampoon sisaldab kaht erinevat merevetikat) teeb see kõike, mida ma ootasin ja soovisin, AGA... Uuesti ma seda enam vist ei ostaks. Kellel sulfaatide vastu midagi pole ja otsib just midagi sellist, siis andku minna, kuid mina isiklikult olen väga pettunud, et LUSH, kes reklaamib end puhta ja loodusliku ning naha- ja juustesõbralikuna ei suutnud teha šampooni, mis ei sisaldaks sulfaati, siinkohal siis naatriumalurüülsulfaati. 

p.s. Kellel on või kes plaanib Lushi tahket šampooni soetada, siis selle asemel, et poes väikese plekist karbikese eest 3,40 eurot välja käia, annan teada, et selle šampooni mahutab ideaalselt ka The Body Shopi minisuuruses kehavõi tops ja JOIK-i väiksem plastiktops (pildil), milles tuleb nt kooriv mask kätele ja jalgadele ning niisutav emuõliga salv.  ;)

5 comments

 1. Väga huvitav! Ma pole ise kunagi ühtegi tahket šampooni proovinud, aga ehk proovin tulevikus ära :) Reisides oleks seda hea kaasa võtta!

  ReplyDelete
 2. Tjah, ma lõpetasin Lushi kaupluse külastamise pärast seda kui sain veidi rohkem teadlikumaks sellest, mida looduslik kosmeetika täpsemalt tähendab...ja uurides nende erinevate toodete koostisosi pidin kahjuks pettuma.

  ReplyDelete
 3. mul on see olemas ja väga meeldib

  ReplyDelete
 4. Ei ole proovinud aga kes teab. Reisides eelistan minitooteid, millele võib kindel olla :)

  ReplyDelete
 5. I recently purchased this to and was unaware it had sulphate it in! Regardless, it really has improved the feel and shine to my hair. The only downside is I find it makes my hair greasier quicker than using a normal shampoo!

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.