Every time it gets colder outside, my cheeks and nose get so dry and whatever I did, I couldn't get rid of it. I tried scrubbing off the dead skin, used moisturizing face masks and lathered on different moisturizers, but nothing really helped - my skin was still itchy after showering, dry and patchy after a long day. I needed a really moisturizing skin cream, but I didn't want it to be too heavy, since I would also use it under my makeup. As soon as I stumbled upon The Body Shop Hemp Face Protector, I knew that I might have found the right thing for me. "This intensive facial moisturiser soothes and rehydrates very dry skin, and protects skin exposed to the elements. Intensively hydrates. Brings instant relief to very dry patches. Designed to protect skin in extreme weather conditions." I needed all that. The cream comes in a 50ml pot, the smell isn't too intense, actually I quite enjoy the smell - it's not too overpowering. The cream is quite thick, but it doesn't feel greasy at all and it glides on perfectly. I've used it both day and night for five days now and my dry patches are totally gone, instead I have a baby soft skin. This really worked and is now my winter skincare essential! If you have a probleb with dry, itchy and patchy skin during winter, try this. ;)Igal aastal kui väljas läheb külmemaks, hakkan ma maadlema kuiva nahaga. Kui mu ülejäänud näonahk jääb normaalseks, siis põski ja nina hakkab katma justkui kuiv koorik, mis pärast pesu sügeleb, millele pole mitte mingil viisil võimalik normaalselt meiki peale kanda ja mis on päeva lõpuks veelgi ketendavam ja silmapaistvam kui hommikul. Olin tõhusalt niisutava kreemi otsingutel, kuid samas ei tohtinud see kreem olla liiga rasvane - mu ülejäänud nahk ei vaja midagi nii rasket ning ühtlasi peaks see kreem ka meigi alla sobima. Internetis surfates jõudsin jälle The Body Shopi lehele ja leidsin sealt toote, mida ma varem polnud märganud - Hemp Face Protector'i ehk näokreemi kanepisarjast. See lubas intensiivselt niisutada ja siluda, vabastada kuivast nahast ja kaitsta ekstreemsete ilmastikutingimuste eest. Vajasin seda kõike ning ostsin kreemi ära (korvi pudenes veel paar imemõnusa lõhnaga dušigeeli TBS allahindluselt).

Pärast kolmepäevast hommikust ja õhtust kasutamist olid mu kuivad alad kadunud, nahk üleni beebipehme ja sile. See ei sügele enam pärast pesu ega karju kohe kreemi järele, mis tähendab, et see kreem on nahka ka sügavuti niisutanud. Tootel on minu meelest väga mõnus lõhn, ent kui see võib kellegi jaoks näida liiga intensiivne, siis teadke, et see kaob hetk pärast näole kandmist. Kreem on rikkalik, kuid mitte liiga paks, nii et seda on lihtne üle kogu näo siluda. See imendub ehk veidi kauem kui tavalised kreemid, kuid ei sega meigi pealekandmist. Edaspidi minu kindel talvine relv kuiva naha vastu. 50ml potsik maksab 17.60. :)

3 comments

  1. Ma vaevlen ka talvel väga kuiva naha all, lisaks on mul suhteliselt tundlik nahk ning minu absoluutne lemmik kreem maailmas on see Eucerini kreem http://www.eucerin.ee/1209 - mõnus konsistents, imendub ka kõige sügavamatesse naha kihtidesse ja minu naha seisukord (ehk kuivus ja kiskuv ebameeldiv tunne) on küll tundmatuseni muutunud tänu sellele :)

    ReplyDelete
  2. Väga ilus ja südamest tulnud hinnang. Ma ei tea nüüd täpselt, kas süüdi on minu tühi kõht, kuid ma neelatasin postituse lõpuks :)

    ReplyDelete
  3. Minule ei sobinud selle Hemp kreemi lõhn. Muidu toime oli super :)

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.