They're cheap, very pigmented and stay on for a long time. They come with a little sponge tip applicator and a tiny brush, but I prefer my Real Techniques brushes.

Need on küllaltki odavad, tugeva pigmendiga ja püsivad kaua peal. Põhimõtteliselt pole mul Wet n' Wild lauvärvide kohta ainsatki halba sõna öelda, ainult kiidaks ja saadaks teidki neid endale jahtima. Olen seni näinud neid vaid Seppäläs ja hind sõltub paleti suurusest. Seppäläs olen ma näinud üksikuid lauvärve (3.95), kolmeseid (5.95), kuueseid (viimasel ajal pole ma neid enam näinud) ja kaheksaseid (7.95) palette. Mul endal on kaks: kolmene "Walking on Eggshells" ja kuuene "Vanity". Viimast ei ole ma juba mõnda aega poes näinud, kuid ehk on seda võimalik kusagilt Internetist tellida.


I absolutely adore my "Vanity" palette - it's a warm-toned palette with three matte and three shimmery shadows. The one on the top right is a perfect highlighter, top left is a beautiful neutralizing base for other shadows (I use this before applying any other eyeshadow), middle left is beautiful in the grease... With the left side you can create a beautiful matte everyday look, with the right side a shimmery evening look. Also, they can be mixed and matched so why not pop on some matte colours for the day and quickly add some shimmer before heading out in the night?

Mu lemmik on tõenäoliselt "Vanity" - selles on lihtsalt nii palju häid värve, ühtlasi rohkelt erinevaid kastamisvõimalusi. Vasakpoolsed värvid on igapäevased matid, parempoolsed veidi julgemad ja säravamad. Kõige kaunima tulemuse saab, kui kasutada vasakpoolseid parempoolsete põhjana, seega on eriti mugav näiteks päevaks matt silm teha ja õhtul enne välja minemist matile põhjale parempoolseid värve kanda. Ülemine vasak on mu lemmik põhi - see neutraliseerib lau loomuliku värvi ja sobib seega suurepäraselt ükskõik millise teise lauvärvi alla, et selle tooni paremini esile tuua. Keskmine matt sobib imehästi silmalau varjutamiseks. Ülemine parempoolne on üks mu lemmikuid highlighter'eid. Kasutasin seda enne theBalm Mary-Lou Manizeri saamist iga päev kulmuluu all, seetõttu on seda ka kõige rohkem kulunud. Imehea ja universaalne palett, mille eest mina isiklikult oleksin nõus iga kell ka rohkem maksma.


The second palette I have is "Walking on Eggshells". It has three gorgeous colours - a highlighter, a crease colour and an eyelid colour, but you don't have to follow the instructions and you can use the colours however and whereever you want to. I recommended this palette to my colleague, who doesn't really wear makeup every day, but wanted something quick and simple. She was really happy with the palette as well.If you haven't tried these eyeshadows yet, I recommend that you do. I'm not the only one who loves them, there has been a thorough rave about them both on Youtube and in different beauty blogs.

"Walking on Eggshells" paletis on värvid nii lihtsalt kolmeks jaotatud, et ka algajal ei tohiks selle kasutamisega probleeme olla. Ühtlasi on värvid nii neutraalsed, et ma julgeksin seda soovitada isegi mõne neiu esimeseks lauvärvipaletiks. Ülemine värv on mõeldud kulmuluu alla, keskmine koopajoonele varjundi andmiseks ja viimane silmalaule (kasutan ise kõige tumedamat tihti pigem liikuval laul). Viimane roosakas värv on imeilus ka üksinda kandes. Soovitasin seda paletti mõnda aega tagasi oma kolleegile, kes end muidu igapäevaselt ei meigi ja otsis just midagi lihtsat ja mugavat ning ta on selle paletiga äärmiselt rahul.

Kui sa oled keegi, kes ei taha meigile liiga palju raha kulutada, ent ei taha siiski ka kvaliteedi osas järeleandmisi teha, siis on Wet n' Wild kindlasti miski, millele võimalus anda. Arvukates Youtube'i iluvideotes ja blogides kiidetakse lisaks neile lauvärvidele ka Wet n' Wild põsepunasid, huulepulki, lainereid ja küünelakke. Tõsi, pakend näeb üpris odav välja, kuid katki pole see veel läinud ja lauvärvide kvaliteet on suurepärane - enamjaolt on need väga siidise tekstuuriga, mõni matt vahest ehk pisut pudedam. Ütlen veelkord, et mina olen enda tooted leidnud Seppäläst. "Vanity"-t vähemalt Viru Seppäläs hetkel pole, kuid "Walking on Eggshells" ning mõningad kaheksased on täiesti saadaval. Kui keegi teab, kus Wet n' Wild tooteid veel müüakse või kui mõni ilublogija on veel neid tooteid arvustanud või nendega ka õpetusi teinud, siis võite julgelt lingi kommentaaridesse jätta!

3 comments

 1. Ma olen matte lauvärve otsinud ilmselt sellest ajast saati, kui ma üldse end meikima hakkasin - pole siiani veel õnnestunud. Leidnud olen, aga kõik on nii kirved olnud, et pole raatsinud osta. Nüüd tuulan Seppälätes kõik meigiriiulid läbi, et äkki saan ka omale selle "imepaleti" Vanity.
  Wet n'Wildi põsepuna on üks minu lemmikutest. Taaskord otsisin võimalikult vähese sädelusega puna ja selle Seppälä riiulitelt leidsin. Minupoolsed kiidusõnad ainult!
  Igatahes see uus postitustesari või kuidas iganes seda nimetada, on väga lahe ja ma usun, et siit võin nii mina kui ka teised lugejad endale palju uusi lemmikuid leida.

  ReplyDelete
 2. Merily, pole mõtet otsida, ma juba FBsse kirjutasin, et minu teada lõpetati selle tootmine (6-värviga paletid siis) ja kui arvestada, et Eestisse jõüuavad kõik tooted 10-12 kuud hiljem kui USAsse, siis tõenäoliselt neid lähiajal tagasi tulemas ei ole, muidu oleks mõnu YT iluguru juba maininud.
  Soovitan Sleeki Oh so special paletti nt, seal on asjalikke matte neutraalseid toone ka :)

  ReplyDelete
 3. Tahtsin lihtsalt kiita, et väga mõnus uus rubriik, kellele siis ei meeldiks kvaliteetseid tooteid hea hinnaga saada. Jätka samas vaimus!:)
  Lisaks veel, et ise kasutan sama firma 4 erinevast värvist koosnevat peitepaletti, mis sisaldab ka rohekat pigmenti. See sobib väga hästi nii punakate punnide kui ka sinakate silmaaluste peitmiseks. Konsistents on suhteliselt paks, seega katvus hea. Mina oma tundliku ja kuiva naha puhul olen aga märganud, et see toode võib kuivatavalt mõjuda, muud pole midagi ette heita. Näeb välja selline: http://www.google.com/imgres?imgurl=http://eleven.se/files/a/allconcealer_250x250.jpg&imgrefurl=http://eleven.se/wet-n-wild-coverall-concealer-palette-12455.html&h=250&w=250&sz=19&tbnid=Cmjup45H3se1TM:&tbnh=90&tbnw=90&zoom=1&usg=__C3iX0slCpVdKBLDKN2HIL1ZIJfg=&docid=xjJ83ibHDvyT1M&sa=X&ei=FRbnUImpFsTL0QX4uoHoDw&ved=0CDwQ9QEwAw&dur=26

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.