The video is in Estonian, but I will write the facts in English soon. :)

Mul on hetkel pooleli ühe üüratult pika empties-postituse kirjutamine (kahes keeles võtab see ikka omajagu aega), aga seniks teile üks veidi lihtsam video. Kahtlesin tükk aega, kas panna see üles või mitte, aga oh well, selline ta on. :)
NB! Ära unusta alt nurgast HD-kvaliteeti valida.
p.s. Vabandust et vahepeal ninaga tõmban. :( :D

35 comments

 1. Vägaväga ägedad faktit, su elu tundub väga põnev! :D Kahju ainult, et sa ühest kõrvast kurt oled :(

  ReplyDelete
 2. Sul on nii armas hääl ja tükk aega mõtlesin, et keda sa mulle rääkides meenutad ja siis sain aru - Kärt Krikmanni. :)

  ReplyDelete
 3. Sa oled nii lahe!

  .. tahtsin öelda, et muu sõbranna on samuti paremast kõrvast sünnist saadik kurt. Mäletan, et kui tutvusime, siis ma ei saanud kunagi aru, et miks ta keerab kohe vasaku külje, kui talle midagi sosistama hakkasin. Ükskord ma siis küsisin, et miks sa nii teed... ja ütles, et ta on paremast kõrvast kurt. Nüüd olen täiesti harjunud sellega, kui ta ütleb keset jalutamist, et kuule, vahetame pooled ära :D

  Edu videote tegemisel, sobid kaamera ette väga hästi! :)

  ReplyDelete
 4. nii armas videooo :P

  ReplyDelete
 5. Sa oled tõsiselt armas olevus :)

  ReplyDelete
 6. Täitsa armas video! :) Niii huvitavad faktid :D ! Mulle meeldis! :)

  ReplyDelete
 7. Fuh, kalapulki külmutatult :D RÕVEEEE. Peitus ei meeldi mulle ka, pärast seda kui 12. klassis oma klassiga ühes kolkaküla koolis kottpimedas peitust mängisime. Veelvähem meeldib mulle igasuguseid asju "arvata" (Aliase mäng ei lähe arvesse siinkohal) stiilis "Arva ära mitu aastat ma pole nina nokkinud?" Voodikolle kardan ma ka, ÕNNEKS minu toa voodi all on tonnide viisi igasuguseid kaste ning keegi sinna ära ei mahu. See ei tähenda, et kui varbad on teki alt väljas, siis mõni käsi neist kinni ei saaks haarata, aga see ei loe. Kunagi kartsin lõunauinakuid, kuna mul tuli alati unehalvatus kuid nüüd ma olen õppinud seda mitte kartma ja isegi ootan - nii võib õnnestuda oma unenägusid ise juhtida.

  ReplyDelete
 8. Kuule, sa oled väga kihvt! :)

  ReplyDelete
 9. Minul käib asi just vastupidi - selleks, et ma ei kardaks voodialuseid, peab see tühi ja asjadest lage olema, sest sellisel juhul ma vähemalt näen ja tean, kui seal keegi on :D

  Ning minulgi on pereliige, kes on ühest kõrvast kurt. Ma ei tea küll mis sinul selle põhjustas (või on see sünnist saati, nagu üks eelnev kommenteerija rääkis), aga tema jäi ühest kõrvast praktiliselt kurdiks pärast peapõrutust lapsepõlves ning hakkas seda ise tajuma alles mitmed aastad hiljem. Iial ei tea, mis traumade tagajärjel juhtuda võib ja peab ikka igat asja kartma ning kogu aeg ettevaatlik olema.

  Video oli nagu ikka, väga armas! Oled tõesti kaamera ette loodud ;)

  ReplyDelete
 10. Vahva elu sul! Ma ei söö näiteks m i t t e kunagi hommikusöögi-krõbinaid, need nii meenutavad koera-krõbinaid - iuu selle peale! Ja ma ei söö ka rosinaid, putru ning karuleid - jube ilged asjad! Ahh, ära hakka rääkimagi voodi-kollidest... Nt mul on kodus kõik kapiuksed lahti, kuna pelgaden, et mõni kriipi elukas kargab välja, ja uksed on alati (!) lahti nõndapalju, et on seinaga kohakuti, et ma ei peaks ühtki vastikut elukat sealgi leidma! Me oleme ikka nii ühesugused; mõtlesin pööraselt pikalt, et olen ainuke, kes õhupalli kardab puhkuda - nad võivad ju nina all lõhkeda! Armastan su juukseid, su häält, silmi samuti, pöörfi oled!

  NB! Mis šampooni kasutad naq?

  ReplyDelete
 11. Aitäh kõigile järjekordsete ilusate sõnade eest, mul on nii hea meel, et mu videod teile n-ö "peale lähevad". :)

  Vastused küsimustele:
  Ma kasutan nii mitut erinevat šampooni, et ei saa üht kindlat nimetada, aga peamiselt kohevusšampoone.

  Mainisin ka videos, aga olen kurt sünnist saati. Aru saadi sellest aga alles 11-12aastaselt, kui küsisin emalt, kas on normaalne, et ma ühe külje peal magades kuulen kõiki hääli, aga teise külje peal on täielik vaikus. :D

  ReplyDelete
 12. Ma ka magasin kogu aeg tulega kuni 21.aastaseni, sest pelgan pimedust ja kardan, et seal alati on keegi, aga kusjuures aasta tagasi kui Tallinnasse kolisin, siis julgen lõpuks pimedas magada, sest siin lihtsalt öötuled põlevad nii palju ümberringi ja toas jääb mõnusalt pehme valgus sisse ja minu jaoks on see ideaalne. :D

  ReplyDelete
 13. Sa oled nii armas, vahetu ja siiras oma videodes! Küll oleks kahju, kui sa poleks neid üldse tegema hakanud. Ja ausalt, ma iga päevaga armun su blogisse üha enam. Keep up the good work (:

  ReplyDelete
 14. Mina kartsin väiksena kuivkäimlaid, eriti selliseid, kus see poti osa on koonuses, mul oli alati selline tunne, et kohe tuleb kellegi käsi katsuma.

  Ja see voodikolli teema on vist väga paljudel, kaasaarvatud mina. Kui öösel tualetti lähen, siis üritan mitte mõelda, et keegi järsku mu jalast haaraks. Korra on haaranud ka, aga see oli mu kass. Võid 3x arvata kas ma sain peaaegu infarkti või mitte :D

  Aga sul olid väga lahedad faktid :)

  ReplyDelete
 15. Vaatasin su videot ja naeratasin. Sa oled tõesti väga, väga lahe :)

  ReplyDelete
 16. Sa oled lihtsalt nii armas ja kõik su videod meeldivad mulle:)

  ReplyDelete
 17. Ma kardan samamoodi pimedust ja voodialuseid! Peitusemängu kohta ei olegi kunagi nii mõelnud.. aga Su jutul on point, see tundub tõesti väga jube mäng olevat..
  Heh ja veel kardan ma nt tuvisid. See on kuskilt lapsepõlvest üles korjatud foobia. Alati kui neid kuskil näen, siis tekib tunne, et nad tahaks nagu mulle kallale tulla ja nende silmad on ka nii õudsed.. Üleüldse on nad vastikud lendavad rotid!
  Mmm ja nii lahe, et sul sünnimärkidest selline kujutis on! Kuidagi teeb isegi nati kadedaks. :D Aga muidu oled Sa nii armas ja siiras! Väga tore, et sa videoid hakkasid tegema. :)

  ReplyDelete
 18. Ma mõtlesin, et ma olen ainuke napakas, kes neid külmunud kalapulki järab..:D
  Väga tore video!

  http://everythingbyeve.blogspot.com

  ReplyDelete
 19. Mina kardan näiteks lendavaid linde, alati mõtlen, et nad lendavad mulle näkku või otsa. Pimedust õnneks ei karda, samas üksi kodus olles on vahel natukene kõhe olla. Veel kardan, et kunagi tabab mind mõni vähihaigus, juba mitu aastat mõtlen, et peaks arstile kontrolli minema. Usse ja madusi kardan ka. Inimestel on ikka imelikud hirmud. Väga armas video sinust:)

  ReplyDelete
 20. Aitäh armsa video eest! Tegid mu pingelise päeva paremaks.

  Ma söön ka külmunud kalapulki, isegi samal põhjusel vist- huvitav on.

  Uus hirm, mille ma nüüd olen avastanud, on opil endale sisse lõigata või nõelaga torgata saamine (olen hetkel kirurgia praktikal).

  ReplyDelete
 21. Jätka samas vaimus ja sa jõuad väga kaugele!

  ReplyDelete
 22. Minulegi sinu videod väga meeldivad nagu su blogigi mis on mu üks lemmikutest!
  Super ,jätka samas vaimus edasi !:)

  ReplyDelete
 23. Väga hea video, eelmised muidugi ka!

  Ka minul on veidruseid.
  1. Mul on igal tähel, numbril oma värv, ka aastaaegadel ja nädalapäevadel, aga see vist tuleneb tähtede värvidest. Nt jaanuar on helesinine, veebruar tumesinine või isegi must, märts roheline, aprill punane jne. Laupäev kollane ja pühapäev must.
  2. Lisaks eelnevale käib minu jaoks aastaring vastupäeva. Nii et kui kuskil on aastaring skeemina, siis seal lähevad kuud kellaosuti liikumise suunas ja see on minu jaoks nii vale.
  3. Ka minul on kuulmisega probleeme, kuid diagnoosiks on otoskleroos ja tekkis see täiskasvanuna. Hiljuti opereeriti kehvemini kuulev (parem) kõrv jälle kuuljaks, kuid nüüd segab mind vasak kõrv.
  4. Voodialune on "creepy", õnneks meil on voodialune kinni. Õhupalle ma võin puhuda, aga mitte korralikult täis. Ja no ma kardan šampuse pudeli avamist - ise pole kunagi avanud ja lähen selleks kas teise tuppa või katan kõrvad käega. Õnneks kodused avavad vaikselt.
  5. Pimedas maal välikäimlas käia ma ei julge, alati jooksen isegi siis, kui tuli õues põleb, sest ma ju ei näe, kes mind varjus jälgib!
  6. Mulle ei meeldi tähistaevast üksi vaadata, maal elades on tähed juba augustitaevas ilusasti näha, aga mina tõmban pea õlgade vahele ja kiirustan tuppa. Mida ma seal kardan? - Ilmselgelt tulnukaid!
  7. Kummitusi kardan ka, kuigi endal kogemusi ei ole. See aga ei tähenda, et neid ei eksisteeriks.
  8. Raadio ja telekas häälenupp tohib näidata hääletugevuseks paarisnumbreid või siis selliseid numbreid, mis viiega lõppevad.
  8. Ma ei söö jänest, parti, lammast, hane. Vaid siga, veis ja kana. Ma söön liha, aga jänkusid kindlasti mitte.

  Ma lihtsalt pidin need kirja panema :)

  ReplyDelete
 24. ma vaatasin siin su videot, bf istus kõrval, ja me mõlemad naersime su peitusemängu seletuse peale. see oli kuidagi nii armsalt naljakas ja tegelt noh, tõsi ka. ja kümunud kalapulgad jee, mulle maitsevad ka! nämm ja samuti samal põhjusel - need kestavad kauem ja on kuidagi põnevam :D

  ReplyDelete
 25. :) nii armas video. Ja julgelt tehtud, ma arvan. Siiani on mul tunne olnud, et mina üksi olen mingi imelik, kes kardab kummalisi asju. Nüüd tean, et on teisi veel :)

  ReplyDelete
 26. Eelmisele anonüümsele, kes sa rääkisid, et sul on igal tähel, numbril jne oma värv. Ilmselt Sa küll tead seda juba, aga teistele ka: sellise nähtuse nimi on sünesteesia http://en.wikipedia.org/wiki/Synesthesia

  Paljudel geeniustel, kuulsatel heliloojatel jne on sünesteesia, seega lucky you! :) Nt Marina and the Diamonds, mu üks lemmikuid, kogeb sünesteesiat muusikas.

  ReplyDelete
 27. Stumbled upon your blog by accident. Glad I did because I am learning Estonian and It's good to hear your language spoken clearly and at a reasonable pace (not like the radio stations). I can slow it down for the difficult bits. I'm not really into make-up, but I'll watch out for your vids. TKS and HNY (late)

  ReplyDelete
 28. Väga armas video, aga mida sa nüüd ikkagi külmutatult sööd, kas kalapulki või krabipulki? :)

  ReplyDelete
 29. hah, äge, ma olen ka parempoolne kurt. hoidkem vasakuid kõrvu!

  ReplyDelete
 30. Oeh, sa oled nii lahe, mul role-model kohe! Paar küsimust, kelle videosi sa youtubest vaatad, seda ma tean, et Missglamorazzi, aga ehk on kedagi veel, keda soovitada? Nt mina soovitaks sulle: macbarbie07, andreaschoice, fleurdeforce.
  Ja ilu on sulle kohe käte ja jalgadega segada.

  ReplyDelete
 31. Suur-sur aitäh! :) Sinu pakutud YT-tüdrukutega olen juba tutvunud, aga soovitan veel:
  AnnieJaffrey
  DulceCandy87
  essiebutton
  heyyyjune
  leighannsays
  LillianMasie
  zoella 280390
  ttsandra

  Veel on palju häid, aga esialgu tutvu näiteks nendega. :)

  ReplyDelete
 32. Kui ma noorem olin, ei osanud ma ka sõrmi nipsutada ega vilistada, aga kuna mu õed nii osavad olid, siis ma salaja harjutasin...nüüd ma juba natuke oskan. Aga mitte piisavalt hästi nagu üldiselt inimesed oskavad :P

  ReplyDelete
 33. Kas tohib küsida, kust said enda särgi, olen juba pikka aega sellist otsinud :)

  ReplyDelete
 34. Mina ostsin selle ühelt teiselt blogijalt, aga originaalis on see pärit Vero Modast, kuid juba mõne aja eest... Tõenäoliselt leidub ehk sarnaseid ka Zaras?

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.