Social

Feet forgotten in boots...

Tuesday, October 30, 2012

 Alates sellest, kui ilmad läksid jahedamaks ning sokkidest ja saabastest said mu parimad sõbrad, jätsin ma oma jalad üpris tükiks ajaks unarusse. Suvine iganädalane pediküür asendus aeg-ajalt vannis varvaste vaatamisega ja mõtlemisega, et vist polegi mõtet enam küünelakki maha võtta, sest see on juba põhimõtteliselt ise maha kulunud. Piinlik, ma tean. :D Hiljuti sain Avonist terve jalavannikomplekti, nii et mul puudusid nüüd igasugused vabandused. Mulle väga meeldisid kõik need tooted ja soovitaksin neid julgelt proovida, kui siis vaid jalakoorija oleks võinud veidi tugevam olla. Meresoolaga vann muutis jalad mõnusalt pehmeks ja jalakreem oli üllatavalt niisutav, arvestades seda, et tegu on geelitüüpi tootega. Avon tõestab juba mitmendat korda, et head ja tõhusad tooted ei pea olema ilmtingimata kallid.

Since the weather went cold and I started wearing socks and boots every day I kind of forgot about my feet... I moisturized them with my favourite The Body Shop foot lotion every once in a while, but it had been ages since my last proper pedicure session. When I received a little foot bath set from Avon, I knew that I had to stop procrastinating. :D I really enjoyed these products and would definitely recommend them all, although the scrub could be a little stronger. The scent is really nice and relaxing and they leave your feet just baby soft, as if you've never abused them with long walks and tight i-promise-i'll-wear-them-in shoes...
What are your favourite foot bath products?


TFW: Triinu Pungits

Saturday, October 27, 2012

My favourite show on the first day of Tallinn Fashion Week. I would wear everything but the dead animals on their heads.

TFW: Diana Denissova

Friday, October 26, 2012

TFW: Ingrid Paats

I wasn't sitting on the best spot for taking pictures so from Ingrid I only have some details. I still think they're quite cool pictures, so I thought I'd share them anyway. ;)

TFW: Liina-Mai Püüa


XXV.X.

Thursday, October 25, 2012Back from the first day of Tallinn Fashion Week. Tomorrow I'll be wearing my parka, jeans and definitely a hat. Cause baby, it's coooold outside... Also, I took a lot of pictures as well and I will be uploading them here regularly so that you don't miss out on anything. ;)

Minu Tallinn Fashion Week'i esimese päeva outfit. Telliskivisse jõudes taipasin, et sel aastal on küll mugavus olulisem kui välimus (talvekraadidega edasi-tagasi majast majja käimine, ajee!), nii et homme ilmun ma kohale oma sooja parka, teksade ja mütsiga. Jõudsin just koju ja olin täielik laip, kuid niipea kui sain veidi süüa ja sooja kasvas motivatsioon uuesti lakke ning ma ei jõua homseid show'sid ära oodata. Tegin usinalt pilte ja hakkan neid jooksvalt ka siia postitama, et keegi ilusatest asjadest ilma ei jääks! ;)

Dr. Hauschka Almond Body Moisturizer

Tuesday, October 23, 2012

My colleague gave me this body moisturizer to try out and of course I was way too excited about it, since I'm interested in Dr. Hauschka, but can't really afford their 20-30body moisturizers myself. I once tried out the lemongrass one and absolutely loved the lightness of it. Now I have a bit richer one with almond oil for winter. This moisturizer is meant for dry and sensitive skin - mine is neither, but I prefer richer products for winter to keep my skin nice and soft. I tried it out yesterday after bath and while being really moisturizing, it wasn't too thick or heavy and sunk in quite fast. I did need quite a lot of pumps for my whole body though, so I have a feeling that this product won't last for very long (AND they give us 145ml, not 200 or 250 like "normal" people :D). It has a very sweet smell, which doesn't bother me personally and it left my skin nice and soft (but which moisturizer doesn't?). But is it worth the price? Yes, if you are into beautiful glass packagings and a bit friendlier ingredients. No, if you don't care about all the fancy and healthy factors of your body products - a much cheaper moisturizer will probably do the same job. 

Kolleeg Stella andis mulle proovimiseks Dr. Hauschka mandliõliga kehapalsami ja et ma olen Dr. Hauschka vastu alati huvi tundnud, kuid käsi lihtsalt ei tõuse 20-30eurose kreemi järele haarama (ja toodet on ju vaid 145ml!), olin ma elevil nagu laps jõuluõhtul. Jah, mind pole keeruline rõõmustada... Olin enne proovinud Dr. Hauschka sidrunheina kehapalsamit ja mulle väga meeldis selle kergus, mandli oma lubab aga olla rikkam ja niisutavam, eelkõige kuivale ja tundlikule nahale. Minu oma pole kumbagi, kuid sellele vaatamata eelistan talveks sügavamalt niisutavaid tooteid. Palsam on vaatamata tõhusale niisutusele kerge tekstuuriga ja seda on kerge laiali kanda, ühtlasi imbub see üpris kiiresti ega jäta nahka "rasvaseks". Lõhn on üpris magus, mis mind isiklikult ei häiri, eriti enne magamaminekut. :) Toodet kulus ühe korraga üpris palju, nii et kardan, et kaua see ei kesta (eriti selle tillukese pakendi juures). On see oma hinda väärt? Jah, kui tahad killukest luksust, sõbralikke koostisosi ja ilusat klaaspakendit. Ei, kui sa neist kolmest asjast ei hooli ja otsid lihtsalt niisutust - kinnitan, et ka kordades odavam niisutaja teeks ära põhimõtteliselt sama töö.

Kingiloos! Kes tahab ilusaid küünelakke?

Monday, October 22, 2012

Käisin eelmisel nädalal Avonist läbi ja pärast väikest vestlust Reelikaga lahkusin sealt kahe kilekotitäie kraamiga, millest mõnda hakkan ise katsetama, kuid suurema osa tahaksin hea meelega aja jooksul teile kinkida. Lisaks kõigele muule sain ma kuus küünelakki. Uurisin ja vaatasin neid, võrdlesin värve juba endal olemas olevatega ning otsustasin need kõik siis hoopis ühele teist kinkida! Seekordne kingiloos toimub aga mu Facebooki lehe fännide vahel - kes veel unustanud pole, siis mu blogil on ka Facebooki lehekülg. Selle ja küünelakiloosi leiate SIIT!

XI.X.

parka: Zara, jeans: Zara, bag: eBay

Cosy and casual on a little city break in Riga. ;)

Zara Camouflage Parka

Sunday, October 21, 2012


I wanted a really warm and cosy coat for the winter. It had to have a (foax) fur lining and a hood and I had to be able to wear it both in the city on my way to work or school and in the country when I'm... I don't know... looking for a Christmas tree. I found this camouflage parka from Zara and I can't even begin to explain how warm it is!

Vajasin talveks uut jopet ning teadsin, et sel peaks olema karvane vooder ja suur kapuuts. Ühtlasi pidi see olema sobiv nii linnas kui maal käimiseks. Leidsin Zarast parka, mis vastas kõigile mu tingimustele. Kandsin seda just väikesel kolmepäevasel tripil ja ma ei oska sõnadessegi panna KUI soe sellega on. Tunnistan, et alguses pani muster mind pisut kõhklema, kuid lõpuks otsustasin, et kõik ei saa ka üleni must olla, tavaline roheline parka on igal inimesel ja tema emal ning lisaks sobin ma sellega hästi oma isa tütreks. :)

XVII.X.

Wednesday, October 17, 2012
coat: Zara, bag: Zara, skirt: H&M, blouse: Vero Moda, boots: DinSko


Today we had a little sister date. We ate the ever so popular (and delicious!) Kamahouse burgers, drank some cider and later we were just wandering around the streets and looking at all the houses we'd like to live in. Days like this make me feel that fall is not so bad. It was quite cold though. :(

Sain täna pärast tööd õega kokku, et proovida ära kuulus Kamahouse burger (see on täpselt nii hea kui räägitakse, nii klassikaline kui kanalihaga), nautida pisut Henry Westonsit ja hulkuda Põhja-Tallinna vaiksematel tänavatel, kus me imetlesime kõiki armsaid puumajakesi, milles me ise hea meelega elaksime. Sellistel päevadel nagu täna, pole mul sügise vastu õigupoolest midagi, mis siis, et on külm.

in the middle

Tuesday, October 16, 2012

Excuse my red dragon I-took-a-picture-with-my-phone eyes and sleepy face, but I decided to try out middle parting. Yay or nay?

Otsustasin proovida keskele tõmmatud juukselahku ja ei suuda otsustada, kas see oli nüüd hea mõte või mitte (st olen seda varemgi üksikutel juhtudel kandnud, kuid lõpuks ikka tagasi vasakule läinud). Üks teatud härra ütles mulle juba, et mitte, aga minul isiklikult on mu 22 aastat "kursilt kõrvale kaldunud" seitlist pisut kõrini. Ent kas pole lahe, kuidas kõigest seitli liigutamine võib soengut täielikult muuta? Proovige järele. ;)
p.s. Lepime kokku, et pildikvaliteedile ja mu äramagatud näole me siinkohal tähelepanu ei pööra. :D

Happy Birthday!

Exactly a year ago on 16th of October I wrote a post titled "an awkward start", which means that my blog is one year old today! I'm not even gonna go into all that stuff about how it has all grown bigger than I expected (but it really has!) and how there are more of you than I'd ever imagined (but there really are!)... I just want to say a big THANK YOU to everyone! I don't say this enough, but I really appreciate every single comment you leave me and every single name that pops up as a new follower. Thank you for taking this journey with me and I promise - it's only the beginning. :)

Täpselt aasta tagasi kirjutasin ma oma kõige esimese blogipostituse, mis tähendab, et mu blogi, väike beebi, sai täna üheaastaseks! Mul on tunne, et peaksin kooki küpsetama või midagi... Ma ei hakka isegi rääkima sellest, kuidas mu blogi on kasvanud suuremaks, kui ma oleksin oodanud ja kuidas teid on rohkem, kui ma oleksin iial loota osanud (ehkki nii on...), aga ma tahan, et te teaksite, kui VÄGA ma hindan iga kommentaari, mille te mulle jätate ja iga uut inimest, kes mu blogi jälgijate sekka tekib. Ma hindan teie tagasisidet kõrgelt, sest olen ammu aru saanud, et lihtsast täna-ostsin-selle-ja-huultel-kannan-seda pesast on kasvanud justkui omaette kommuun, kus ma saan ka teile kasulik olla - iga kord, kui saan kedagi Formspringis või meiliteel nõustada või aidata, on mul selle üle niivõrd hea meel. Nii et AITÄH! Aitäh aitäh aitäh teile, kes te olete sellel teekonnal koos minuga. Ma luban, et see on alles algus. :)

What's your type?

Monday, October 15, 2012

I have a new edition to my theBalm collection, yay! I found it in my goodie bag that I got from a recent Siison event and needless to say it felt like Christmas. I absolutely adore theBalm products. Sexy Mama is a great translucent powder both for finishing your makeup or getting rid of the shine, Mary Lou-Manizer is a gorgeous highlighter and Cabanaboy is a perfect purple blush for fall and winter. As for the mascara, it gives a lot of volume and is also quite lenghtening. If it continues to work for me, I might be repurchasing, because I just love theBalm and their no animal testing policy. And also, if I had to give out an award for best packaging, theBalm would bring home the gold.So many men, so little time... Not sure I agree, I wish I had enough time with my one man, but thanks for cracking me up! :D

Siisoni kingikotis ootas mind theBalmi "What's your type?" ripsmetušš ja ühtlasi mu neljas theBalmi toode. Mulle meeldib see bränd üha enam ja enam... ja enam. Sexy Mama on imeline läbipaistev puuder meigi kinnitamiseks/läikiva nina või lauba kohendamiseks, Mary Lou-Manizer on imeilus highlighter ja Cabanaboy on sügiseks ja talveks ideaalne lillakas põsepuna väga korraliku pigmendiga. Nice nice nice! Ja rääkides veel sellest ripsmetušist, siis ka see ei valmistanud pettumust - annab korralikult volüümi ja isegi pikendab täiesti rahuldavalt. Neil peaks õigupoolest olema kaks "What's your type?" ripsmetušši, teise pakendil on viisakas ülikonnaga härra, kes lubab ripsmetele pikkust lisada. Mina olen õnnelik oma body-builder'i üle. Kes pole veel theBalmi toodetega tutvunud, siis ma siiralt soovitan seda teha! Neid müüakse nt Tallinna Kaubamajas I.LU-s, ühtlasi saab neid tellida www.feelunique.com'ist või siison.ee-st! Võime vist kõik nõustuda, et esikoht kõige lahedamate pakendite eest peaks samuti theBalmile minema, ühtlasi on theBalm üks väheseid suurepäraseid kosmeetikafirmasid, kes ei katseta oma tooteid hiirte ja jänkude peal. ;)

p.s. Veetsin peaaegu terve nädalavahetuse voodis tööst ja koolist välja puhates ja alustasin nüüd uue motivatsioonilaenguga. Oleksin väga tänulik, kui kirjutaksite mulle oma soovidest - millist postitust järgmisena näha/lugeda tahaksite? Aitäh ette! :)

On my nails: Collistar "Noir" & OPI "Silver Shatter

Thursday, October 11, 2012
I'm probably the last girl on earth to try shatter nail polishes, but better late than never and my first try was a success! ;)

Wednesday, October 10, 2012

You know those movies where a girl gets a bunch of beautiful flowers delivered to her office from that special someone? Yesterday I was that girl! :)

Täna olen ma see tüdruk, kes istub õppematerjalide otsas ja püüab pressida endast välja nii palju kommunikatsiooniühiskonna esseed kui vähegi võimalik. Eile aga olin ma see tüdruk filmist, kellele tõi kuller kontorisse sületäie lilli. :) 

an evening with Siison


Siison is an online fashion shop in Estonia and yesterday I was invited to a cosy little gathering at their studio. We got to meet Lilli Jahilo, who is an Estonian fashion designer, a really talented one to say the least and we also had the chance to look at some of the faboulous jewellery they sell on the site. I took pictures of my favourite pieces and I hope you enjoy them as well. :)

Käisin eile koos mõningate teiste Eesti blogijatega Siisoni stuudios väikesel koosviibimisel, kus saime tuttavaks nende meeskonnaga ja võisime ka paljusid nende veebilehel müüdavaid ehteid-aksessuaare lähemalt uurida. Kohal oli ka Lilli Jahilo, kes rääkis väga põnevaid jutte moemaailmast ja moedisaineri igapäevatööst. Ta on tõeliselt armas ja andekas naine, kes teeb oma tööd imetlusväärse pühendumusega.

Loomulikult oli mul kaasas mu truu Nikon, nii et lahedatest piltidest te juba ilma ei jää - pildistasin üles mõningad enda lemmikud aksessuaarid ja kaks tüdrukut, kelle näod on teile juba kindlasti tuttavad. Liina peab ilublogi Miss Liina ja Grete leiate tema ilupesast g-reveals. Loodan, et selliseid õhtuid tuleb veel, seniks aga teile jälle silmailu, sest mulle meeldib teile silmailu pakkuda. Fotodel olevaid asju võite otsima minna Siisoni veebilehelt. ;)


Siisoni imeilus ostujuht Liis. :)

Lilli Jahilo

Selle viimase pildi panin Grete ja Liina pealekäimisel, mina isiklikult oleks oma viis-tundi-tööl-ja-neli-tundi-koolis näo igaveseks väikesesse kollasesse folderisse unustanud. :D
© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.