Social

#3 My life through Instagram

Saturday, March 31, 2012
Here are some pictures I snapped with my iPod during this month.

Women's Day! :)
some pieces that caught my eye while I was browsing in the mall
Lotta
"My baby takes the morning train tram, she works from 9 to 5 and then... "

Finally!
got bored waiting for the bus...
getting into red lips again...

#1 Song of the Day

Friday, March 30, 2012Acoustic:

Ms. Lazy Butt

Wednesday, March 28, 2012
I know I've been posting quite a lot of random lookbooks (which I myself find amazing) and not that many original posts, but I didn't really get to relax during the weekend and even on my day off on Monday I had to work and organize some stuff. Today I felt like a zombie - I went to work at 9pm and by 12am I had done so much that I couldn't even remember doing it all. Rest of the day was just... blah. After work I went to a store opening and stuffed my belly with truffles. But as soon as I got home I took a really nice bath with bubbles and face mask and all... So I feel more like a human now and I'll be back on track now. Also, I'm counting the days - next Friday I'll be going to London! I left my heart there in 2009 and I just have to visit the place every spring. We have all sorts of fun activities planned and I just want to relax and enjoy this amazing city for a few days. It's Easter too, so I expect to eat a lot of chocolate eggs. Talking about food, god I miss The Breakfast Club, I miss the food in Camden and I can't wait to visit the Borough market! Anyway, I could go on and on, so I'll just stop here. But don't you think that I won't drown my blog into beautiful travel photos when I get back. Hey, let's not rush it, before I go, I have some travel related beauty posts planned as well. ;)

p.s. I'm still enjoying answering to all of your questions, so if you have any, you can find the Formspring box on the right. :)

Tean, et olen viimastel päevadel justkui pisut "laisem" olnud ja rohkem erinevaid galeriisid postitanud (aga kas need pole imeilusad?), ent ma ei saanud nädalavahetusel end välja puhata ja isegi esmaspäev, mille võtsin spetsiaalselt vabaks, möödus kuidagi eriti ruttu ja rahutult. Täna tundsin end tööl nagu zombi - läksin kella üheksaks kohale ja olin lõuna ajaks nii palju tööd rabanud, et ma isegi ei mäletanud kõige selle tegemist. Pärast tööpäeva käisin Kristiines uue pesupoe avamisel ja mugisin trühvleid ning niipea kui koju jõudsin, läksin vanni. Tunnen end nüüd rohkem "inimesena", jumal tänatud.
Lisaks sellele loen ma päevi - järgmisel reedel sõidan taas Londonisse. Sellest on saanud mu igakevadine kohustuslik visiit, sest alates hetkest, mil mu süda 2009. aastal sinna jäi, ei suuda ma sellest imelisest linnast liiga kaua eemal olla. Ma ei jõua ära oodata, et saaksin jälle kanali ääres jalutada, imeilusat arhitektuuri vaadata, muuseumites kolada, turgudel ringi uudistada... See on nagu unenägu ja ehkki olen Londonis juba käinud, ei suuda ma kunagi reisi lähenedes reaalselt uskuda, et varsti ma olengi jälle seal. Ärge mitte arvakegi, et ma seda blogi pärast reisipiltidesse ei uputa. Mina isiklikult jumaldan teiste reisipiltide vaatamist ja usun, et ka teile meeldiks kui ma tükikese Londoni soojast ja õites kevadest endaga kaasa tooksin, eks? Aga ärme kiirusta, sest enne kui ma lähen, on mul plaanis ka mõned reisiga seonduvad ilupostitused. ;)

p.s. Vastan endiselt hea meelega kõikidele teie küsimustele, nii et kui mõni peaks tekkima, siis Formspringi kastike on paremal. :)

Current Favourites!

Tuesday, March 27, 2012
Here are some beautiful, girly and yummy-smelling products I'm currently loving. We have hair, skin, makeup and perfume, so yay for variety, right?

Schwarzkopf got2b Megalomania Big Volume Mousse
When I wash my hair in the morning I always use a volumizing mousse after - I've found that tehy work wonders and give me much more volume than a shampoo or a hair spray would. This has a very sweet berry scent, which might not be everyone's favourite, but it really does give me a LOT of volume. Plus, it's not too expensive and that's always a good thing, isn't it?

theBalm Mary-Lou Manizer
I got this highlighter for birthday and since then I've used this every time I wear makeup. I love the beautiful glow it gives to my cheekbones and I also use it on my browbones and on the bridge of my nose. This is gorgeous, it has a really silky texture and it's easy to blend. If you're looking for a good highlighter, try this one out, you won't be disappointed. I also have a full review on it HERE.

Juicy Couture Viva La Juicy perfume
I've never got as many compliments on my perfume as I get when I wear this. I know every beauty girl out these has it or has already raved about it, but it really does deserve a praise. It's sweet, yet fresh and really unique. If you haven't smelled this, take a sniff the next time you pass a perfume counter. Also, I suggest you get this in EdP, not EdT - this way the scent adjusts to your skin during the day and doesn't disappear after two hours.

The Body Shop White Musk Libertine body wash
I remember when I first smelled this product. I literally said "Oh my god!" to my sister, because this smells exactly like a Lush store! The smell is amazing, it lingers on your skin even a few hours after you've showered and you only need the tiniest amount to lather your whole body. I've used it since the beginning of March and I've only used maybe 10%  of the bottle. I have a full review HERE.

Eesti keeles:


Selle asemel, et igakuistest lemmikutest kirjutada, annan iga mõne aja tagant teada, millised on mu hetkelemmikud, mille järele peaaegu iga päev haaran. Siin nad on:

Schwarzkopf got2b Megalomania Big Volume Mousse Kui ma pesen hommikul juukseid, on kindel, et ma kasutan oma juustes ka volüümi andvat toodet. Mu lemmikuteks on kujunenud erinevad vahud ja hetkel olen kasutanud just seda - lõhn võib mõne jaoks liiga magus olla, kuid minul isiklikult pole selle vastu suurt midagi. Hõõrun törtsu niisketesse juustesse ja föönitan juukseid pea alaspidi (vahus on ka kuumakaitse sees). Volüüm on terve päeva tunda, juuksed justkui "hüplevad" igal sammul.

theBalm Mary-Lou Manizer
Minust sai alles hiljuti särapuudri sõber, kuid oleme teineteisesse ruttu kiindunud... Ahhaa, igatahes, kui sa arvad, et su meik on valmis, siis lisa pisut higlighter-puudrit põsesarnadele, ninajuurele ja kulmuluule. Vahe on märgatav ja imeilus! Ma pole ühegi teise brändi toodet veel proovinud, aga julgen theBalmi oma kindlalt soovitada - see on mõnusa ja siidise tekstuuriga ja puudrit on väga kerge hajutada. Pluss, see pole "tolmav" ja "kriidine". Täielik arvustus SIIN.

Juicy Couture Viva La Juicy parfüüm
Ma pole vist kunagi ühtegi parfüümi kandes nii palju komplimente saanud. Tean, et peaaegu iga USA ilublogija on sellest juba rääkinud, kuid tegu on tõepoolest hea ja unikaalse lõhnaga. Viva La Juicy on magus, aga mitte liiga magus. Ta on värske, aga samas vürtsikas... Väga raske on seda lõhna kirjeldada, peate ise poodi nuuskima minema. Küll aga soovitan selle soetada parfüümina, mitte tualettveena - nii kohandub lõhn päeva jooksul paremini enda nahaga, samuti pole ohtu, et sellest kõigest kahe tunni möödudes vaid õhkõrn mälestus järel on.

The Body Shop White Musk Libertine dušigeel
"Issand, see lõhnab nagu Lushi pood," oli esimene asi, mida ma seda nuusutades ütlesin ning olen endiselt samal arvamusel. Olgu, võib-olla mitte TÄPSELT nagu Lushi pood, aga midagi sinnakanti kindlasti. Ühest imetillukesest piisast jätkub terve keha "vahtu löömiseks" ja imehea lõhn kestab nahal veel tunde pärast dušikabiinist lahkumist. Mõnna! Pikem arvustus SIIN.


How do you feel about body chains?

Sunday, March 25, 2012
I've seen them more and more, not on people, but in magazines, on catwalks etc. I'm not sure what to think of them, I would probably feel too enchained. But they look amazing, especially on a beautiful body with some really simple clothes. What's your opinion on them?
Planet Blue
elliebetts.blogspot.com
Planet Blue
thestylishwanderer.blogspot.com
etsy.com
etsy.com

Kas olete kuulnud kehakettidest? Minu meelest näevad need eriti vinged välja, kuid ma pole päris kindel, kas suudaksin või tahaksin neid ise kanda - tunneksin end tõenäoliselt pisut liiga ahistatuna. Aga kellele selline idee meeldib, siis ei tohiks olla väga raske ka ise kehaketti meisterdada - väike meisterdamine pole kunagi kellelgi tükki küljest võtnud (tegelikult... väga võimalik, et on).

Minty Madness

Saturday, March 24, 2012
Mint green is my favourite colour - has been since I was 16. Now, along with other pastels it's in fashion, so I'm happy to see it everywhere. I already own quite a few mint green clothing items, but for spring I needed more! I got these adorable mint green skinny jeans from Zara for 25,95 and I can't wait to wear them! But the best part is my minty Circa shoes - a store in Tallinn was closing and they had a major sale going on. I got these ADORABLE Circa shoes for 9 euros! Original price was 39 euros. Yay!
Hele surfi-mündi-Tiffany-whatever-roheline on olnud mu lemmikvärv alates sellest, kui ma olin 16aastane. Nüüd on see koos kõigi teiste pastelsete toonidega "moes" ja ma näen seda kõikjal. Ehkki mul on juba üksjagu seda tooni riideesemeid, otsustasin ma kevadeks mõned juurde soetada. Kitsad teksad on Zarast (maksid 25,95) ja ma ei jõua ära oodata, et saaks neid juba kanda. Mis puutub aga nendesse tõenäoliselt maailma armsaimatesse Circa ketsidesse, siis need sain kõigest ÜHEKSA euroga! Viru keskuse Rademar sulges ja nad müüsid Circa, Vansi jms ketse jaburalt soodsa hinnaga - mu õde sai 9 euroga ka lillad Vansid ja hallid Circad. Jeei! Olen alati uhke, kui midagi absurdselt soodsalt saan. :D

theBalm Sexy Mama

Wednesday, March 21, 2012
Did you know that you're not supposed to use a regular face powder for setting your foundation? Well, I found out only a week ago. Every time I applied my foundation, my skin looked quite flawless. As soon as I added some powder, the look turned into "Hello, I'm obviously wearing makeup!" Also, my face turned plotchy and just... not that pretty only after a few hours. Want to know why? I didn't know you're supposed to use a translucent powder for setting your foundation... :(

I did my fun research and chose theBalm Sexy Mama translucent powder. It works like magic - it has tiny oil absorbing spheres, so it's a great anti-shine product. I keep it in my everyday makeup bag with a little kabuki, so whenever I need to get rid of my shiny nose or forehead, it's an easy fix. Also, isn't the packaging just adorable?

So, did you already know that? Was I the last makeup girl on the planet to find out and you're all thinking "Oh really, Sherlock, what else do you know?" :D

Kas te teadsite, et jumestuskreemi kinnitamiseks tuleks kasutada läbipaistvat puudrit? Well, minuni jõudis see tarkus umbes nädala eest, vastates ühtlasi mu küsimusele, miks jumestuskreem pärast puudriga katmist enam nii hea välja ei näe, eriti pärast mõne tunni möödumist.
Uurisin ja puurisin ning kuna ma ei raatsinud enim kiidetud M.A.C-i Prep Prime'ile kulutada, siis otsustasin theBalm'i Sexy Mama kasuks (Tallinna Kaubamaja Ilumaailmast, umbes 17). Oma töö teeb see imeliselt ära - see kinnitab ilusti jumeka ja saan sellele ilusti põsepuna ja päiksepuudrit peale kanda (teatavasti ei ole tulemus kõige imelisem, kui neid otse jumestuskreemi järel näole panna). Kannan seda koos väikese kabukipintsliga kosmeetikakotis kaasas ja kui ninaots päeva jooksul peegliks muutub, siis on see üpris easy fix.

Neile, kes seda juba teadsid ja mõtlevad praegu, et kust kivi alt ma nüüd välja pugesin: ärge norige! Teistele: pole tänu väärt. :D

Kate Moss at the Ritz, Paris!

Tuesday, March 20, 2012
I was reading vogue.com for inspiration at work and spotted these absolutely gorgeous photos taken at the Ritz, Paris. I just needed to share! Doesn't this just make anyone want to be a model?

Vogue US April 2012
Photographer: Tim Walker
Stylist: Grace Coddington
Model: Kate Moss

Imelised fotod aprillikuu Vogue'is, mida ma lihtsalt pidin teiega jagama. Mis te arvate, kas tahaksite edaspidi rohkem selliseid fotopostitusi näha? Minu jaoks on need inspireerivad, puhtast silmailust rääkimata!

Montagne Jeunesse Chocolate Masque

Monday, March 19, 2012


"Treat yourself to a mud masque with a difference! Rich in natural ingredients this deep cleansing chocolate mud masque will help to unblock pores, allowing impurities to be drawn out. Coupled with the skin healing properties of Dead Sea Salt, and the moisturising benefits of Cocoa Butter and Shea Butter, you will be left with renewed, re-hydrated and younger looking skin."

First of all, it smells like hot chocolate (and you and everyone around you can smell it the whole time) and looks exactly like Nutella. It's really creamy and easy to apply. One pack covered my face and there was still a little left, but not enough for second use. It doesn't feel itchy or tingly at first, but as it dries, it gets harder, which also means you should keep your face muscles still and try not to talk or smile. When it's time to wash it off after 15 minutes, it starts to itch like crazy and I literally ran to the bathroom to rinse it off. It comes off quite easily and then you're left with a bit softer skin (that still wants moisturiser as soon as possible) and a little more even complexion. I wouldn't say it impressed me that much, the chocolate thing just added a fun factor. Would I recommend it? Well, only if you really love chocolate.
"Hellita oma nahka süütu, kuid suursuguse ja rikkaliku šokolaadise kreemi maiusega. Oleme seganud päikeselistelt Dominikaani saartelt pärineva kakaovõi, peenestatud kakao ja üliniisutava E-vitamiinirikka sheavõi, mis toidavad, niisutavad ja uuendavad naharakke sügavuti, taastades naha elastsuse ja niiskuse. Mineraalaineterikas surnumere sool avab ummistunud poorid, imab mustuse ja liigse rasu, muutes naha sügavalt puhtaks ja siidiselt pehmeks." (Hämmastav, kuidas eestikeelne tõlge erineb totaalselt ingliskeelsest originaaltekstist... )
See mask näeb välja nagu Nutella ja lõhnab nagu odavamat sorti kakao. Lõhn on muuseas jube tugev ja seda tunnevad kõik, kes sinuga samas kodus elavad. Koostiselt on mask väga kreemjas ja seda on mõnusalt lihtne näole kanda. Ühest pakitäiest jätkub üheks ja pooleks korraks, kuid ma viskasin ülejäägi siiski minema. Alguses pole nahal mingisugust erilist tunnet, aga niipea kui umbes 10 minutit oli möödunud, hakkas nägu nii meeletult sügelema ja kipitama, et ma sõna otseses mõttes jooksin kraani alla. Maski oli lihtne maha loputada ja nahk tundus pärast täpselt selline nagu alati, vaid toon oli pisut ühtlasem, poorid pisut ahenenud. Nägu pidi kreemiga niisutama nii ruttu kui võimalik. Ütleksin, et kohe mitte midagi erilist ei olnud, soovitaksin vaid neile, kes väga šokolaadi armastavad. ;)

What inspires my style?

Sunday, March 18, 2012
I don't really know how to describe my style and since I haven't really posted that many outfit pics, my readers don't probably have any idea as well. I was looking at some old pictures I've saved to my computer from when I used to spend so much time in tumblr. I've saved quite a few pictures, that inspire as well as describe my personal style. Enjoy! They're mostly from tumblr, but some I found through Google.


© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.