Social

#2 empties

Wednesday, February 29, 2012
These are the products I used up in February. I also used up two packs of my favourite Huggies babywipes and my Rimmel Volume Flash mascara (review HERE), but I accidentally threw the packagins in the trash. :(
Anyway, here we go.
 
Palmolive Thermal Spa Mineral Massage Shower Gel
This is probably one of my favourite shower gels. It smells good, feels good (it has some dead sea salt in it and feels more cleansing than creamy shower gels) and... you can share it with your boyfriend. Seriously, the smell is really neutral, me and my boyfriend both used and liked it. Well, yes, he prefers his sporty and manly shower gels, but he doesn't mind using this one either.
Carlo di Roma Nail Polish Remover

It's crap. If you're patient, it removes regular nail polish, but it took me maybe 20 minutes and 5 cotton pads to remove a glitter one.
L'Oreal Hydrafresh Active Moisturising Gel Cream

At first I really liked L'Oreal face creams, but I don't really dig them anymore... They're nice and moisturising, yes, but the smell of this one is just too strong. I mean... Really strong. And I'm really careful with over-scented products on my face (BUT I still adore my Bourjois Healthy Mix, despite the overpowering fruity scent).

Morgan de Toi Love Love EdT
I wrote about this in my perfume collection post HERE.
Salvatore Ferragamo Incanto Shine Body Lotion

It's my favourite perfume's body lotion. Smells exactly like the perfume, wrote about the perfume HERE.
The Body Shop Japanese Cherry Blossom Body Butter
I wrote about this in my TBS body butters post HERE.


Rimmel Nail Treat Base & Top Coat
Didn't do anything for me, the nail polish chipped like crazy the next day. Now I'm trying out OPI Ridge Filler and Top Coat, loving them... I can do a review on them if anyone's interested.
Palmer's Medicated Lip Butter

My favourite thing about this lip butter is the smell. I don't really enjoy the shine it gives to my lips (my boyfriend used it once and it looked like he had stolen my lip gloss... ) and it feels kind of greasy. But that didn't stop me from buying the dark chocolate & cherry version, which I'm currently using... Also, I'd like to add that it's 92,7% petrolatum. Not that impressed with that.

Samples and travel sizes:
Dr. Hauschka Facial Toner
I'd buy this if it didn't cost around 30 euros for 100 ml. It's really calming and soothing and I don't feel like rinsing my face after I've used this. Usually the toners leave a sticky feeling on my skin and I just can't stand that. Leave me some good facial toner recommendations in the comments, thank you! :)
Dr. Hauschka Quince Day Cream

To me this was disgusting. It was so so so SO greasy, the smell was awful and it left my face shiny, oily... I didn't bother to find out what skin type it's meant for, but I don't think it said it was just for dry skin or anything. Mine is normal to combination, if anyone's interested. :)

Also, an update on my Project 10 Pan. I failed... miserably. I used up the perfume, threw away the blush (it was really old and I realized it broke me out - as soon as I stopped using it the redness on my cheeks was gone!) and everything rest is still going strong. I decided that I won't be doing any more Project 10 Pan's - I just get mad at myself for not using up anything and I don't enjoy having to use a product when I really want to use something else.
Instead, in the beginning of every month I will collect a selection of products in my little basket and try to use them more often. Then we'll just see if they come up in my monthly empties post or not. :) And I don't have to feel bad about failing... I hate failing. :(
We'll see if I have any makeup related products in my March empties, but I already have a feeling that I will. ;)


Eesti keeles

Need on tooted, millele ma suutsin veebruaris otsa peale teha. Normaalsel inimesel oleks vist kahju kui mõni toode otsa saab ja uue peab muretsema, aga minu jaoks on tuubist viimase tilga pigistamine hea tunne - nagu ma oleksin midagi saavutanud. Tean-tean, see kõlab nii-iii imelikult, aga need, kellel on kodus paar sahtlitäit või enam erinevaid iluvidinaid teavad, millist rahulolu annab tõestus, et sa ei osta endale asju lihtsalt vaatamiseks, vaid kasutad need ka reaalselt lõpuni.

Veebruaris meigitooteid pole, aga kogus on ikkagi minu meelest täitsa tubli.

Palmolive Thermal Spa Mineral Massage dušigeel
See on tõenäoliselt üks mu lemmikuid dušigeele - vähemalt üks sellistest, mida olen korduvalt ostnud. Mulle meeldib selle lõhn ja fakt, et see on pisut teralisema koostisega. Tunnen, et sellised on pisut "puhastavamad" kui kreemjad ja pehmed dušigeelid-kreemid. Muide, oma üpris neutraalse lõhna tõttu sobib see ka hästi noormehega jagamiseks. Minu noormehe suust tulid selle suunas igatahes kiidusõnad.
Carlo di Roma küünelakieemaldaja
Kannatlikult kasutades saab see tavalisest küünelakist jagu, kuid glitter-küünelakki eemaldasin ma sellega 20 minutit. Ei soovita. Ühtlasi, see kuivatab küüsi ja iga kord pärast küünelaki eemaldamist ma lausa tormasin kätekreemi järele.
L'Oreal Hydrafresh geelkreem
Kui ma alguses kiitsin L'Oreali kreeme tublisti, siis nüüd olen ma nendest lahku kasvanud. Ma ei tea, kas seetõttu, et kasutasin nüüd Triple Active asemel Hydrafresh'i, aga see on liiga tugeva lõhnaga kreem. Meeletult tugeva lõhnaga! Niisutamises muidugi tubli, aga miks ma peaks oma näole mingit lõhna peale panema? See tundub nagu purgitäis keemiat (mida ta ka on... ) ja rohkem ma L'Oreali näokreeme ei osta.
Morgan de Toi Love Love parfüüm
Arvustus SIIN.
Salvatore Ferragamo Incanto Shine kehakreem
Ühe mu lemmikparfüümi kreem, lõhna arvustus samal, eelmisel lingil.
The Body Shop Japanese Cherry Blossom kehavõi
Arvustus SIIN.
Rimmel Nail Treat alus- ja pealislakk
Ma ei tea... Minu meelest see oma tööd ei teinud ja küünelakk hakkas juba järgmisel päeval küüntega hüvasti jätma. Praegu kasutan OPI tooteid ja olen väga rahul!
Palmer's Medicated Lip Butter
Väga mõnusa lõhnaga, aga kuidagi võine ja jääb huultel liialt läikima. Kui mu kallim seda laenas, nägi ta välja, nagu ta oleks salaja mu huuleläiget peale pannud. Teiseks, selle põhikoostisosa on parafiin, nii et pole just suurem asi toode... Mis aga ei takistanud mind tumeda šokolaadi ja kirsi versiooni ostmast. Kasutan seda hetkel ja see on imemõnusa lõhna ja maitsega.

Kasutasin ära ka kaks testrit, mõlemad Dr. Hauschkalt. Näovesi on imemõnus, hea neutraalse lõhnaga ning nägu ei "kisu" pärast. Tavaliselt olen ma kõikvõimalikud näoveed kasutamata jätnud, sest pärast on kas kiskuv või kleepuv tunne ja tahaks näo uuesti puhtaks loputada. Mis puutub küdooniakreemi, siis see oli suhteliselt... ebameeldiv. Alustades lõhnast ja kahtlasest värvusest ja lõpetades sellega, et mu nägu läikis nagu küpsetusvorm pärast võiga määrimist.

p.s. Mis puutub mu Project 10 Pan-i, siis ma kukkusin üpris haledalt läbi. Sain aru, et selline sa-tohid-kasutada-ainult-seda-põsepuna teema ei istu mulle. Selle asemel panen iga kuu alguses mõningad tooted ühte eraldi korvikesse ja püüan need ka lõpuni kasutada - näis siis, kas need jõuavad ka kuu lõpus mu "empties" postitusse. Olen endiselt teel toodete hulga vähendamise poole, see teema jätkub. ;) Kirjutasin sellest kõigest täpsemalt SIIN.

Kõik! Huh, ma puhkan nüüd sõrmi ja siis pistan pöidlad pihku, et saaksin teile märtsi lõpus ka otsa saanud meigividinatest rääkida. :)

#2 My life through Instagram

Tuesday, February 28, 2012
 Can't wait to wear them when it's spring/summer, but until then we have nothing but snow and some more snow
 babyface
 It's already Easter in Marks & Spencer!
 Yes, I did buy this furry knit. :)
 Turned 22 this month!

Some of my extreme cooking skills...


They didn't have Snickers ice cream, so I made some myself. Beat that! I promise my cooking skills are actually a bit better than that. :D

On my nails: OPI "Fly"

Monday, February 27, 2012
A gorgeous aqua from Nicki Minaj collection. Also, I tried "Metallic 4 Life" on top of it.

Outfit: My favourite type of skirt

Sunday, February 26, 2012
I got this skirt about a month ago from Stradivarius. The fact that it was on sale was an added bonus. This is my favourite kind of skirt - it's high wasted, has pockets and reminds me of tulips. Also, I'm really liking this colour lately. To be honest, this outfit is as simple as it gets, but that's what you see me wearing most days - no fuzzing around with colours and awesome accessories until it's warmer outside. Well, yes, I still consider my fake Rocco an awesome accessory.

Selline tulpi meenutav seelik on üks mu lemmikuid, alustades kõrgest värvlist ja lõpetades faktiga, et sel on taskud. Sain selle seeliku juba mõnda aega tagasi Stradivariuse allahindluselt ja sellest saati on mulle ka see värv väga meeldima hakanud, tõenäoliselt hakkab seda mu garderoobis tihemini esinema (otsin juba vaikselt salli... ). Kannatage veel pisut - soojemate ilmadega tulevad ka ägedamad outfit-postitused! Jahedal ajal on kõik mu seljas lihtsalt musta värvi ja ma ei viitsi aksessuaaridega niimoodi tegeleda nagu soojemal ajal - need jäävad ju praegu niikuinii mantli alla peitu. Üks mu lemmikuid on aga endiselt mu fake Alexander Wang Rocco.

Step into my room!

Saturday, February 25, 2012
 Yes, you're dealing with a Potter fan. ;)
 I'll never get enough of these shows. Whenever there's an episode on TV, I watch it... Even if I've seen it a million times...
 A jar full of fashion quotes
I asked you to leave me your requests and I got exactly two. :D But that's okay, I'll do one of them - as for my wardrobe, I won't be doing a post about my clothes and accessories, instead I'll try to do more outfit posts in the future. It wouldn't be interesting if I showed you everything at once, wouldn't it?
As you can see, I didn't do a whole overview of my room - I'm showing you my favourite parts instead. :)

Palusin teil mulle kirjutada, millised postitusi te siin veel näha tahaks ja sain täpselt kaks palvet. :D Aga sellest pole midagi, sest üht neist (ülalolevat siis... ) oli väga tore teha. Selle asemel, et toauksel seistes üks klõps teha, otsisin detaile, mis mind ja mu tuba kõige paremini iseloomustaksid. Mis puutub teise palvesse, n-ö riidekapipostitusse, siis seda ma ei tee - püüan selle asemel edaspidi tihemini outfit-pilte teha. Kui ma kõik riidedja aksessuaarid korraga ära näitaks, poleks ju hiljem enam huvitav?
Aga jätkuvalt ootan teie soove kommentaaridesse. :)

My new must-have: theBalm Mary-Lou Manizer

Friday, February 24, 2012
This is the second birthday present my sister got me. I've been wanting theBalm's Mary-Lou Manizer for a while now and I was so happy to finally get it. I've never owned a highlighter before, so you can imagine my excitement when I was trying it out for the first time. It's an amazing multi-tasking product. The texture is soft ans silky, not dry and powdery. I use it to highlight my cheekbones, browbones, my nose and even my cupid's bow. But you could also use it as a shimmery eyeshadow. Now that I've wore this twice I will never go back - a good highlighter can add so much! Plus, let's just focus on the packaging for a second, it's SO fun! I really want to try out some of theBalm's blushes as well. :)
If you don't have a highlighter, but are interested in trying out some, I suggest you check this one out. :)
Mainisin eelmises postituses, et mu õde tegi mulle kaks väga lahedat sünnipäevakingitust. Olin theBalm'i Mary-Lou Manizer särapuudrit juba mõnda aega tahtnud ja nüüd kuulub see mu meigikollektsiooni! Kuna mul pole varem ühtegi higlighter-toodet olnud, oli mul eriti huvitav sellega katsetada. Võin öelda, et olen äärmiselt rahul - see on mõnusa siidise tekstuuriga, mitte kuiv ja "puudrine". Mina kasutan seda kulmuluul, põsesarnadel, ninal ja ülahuule juures. Pakend väidab, et seda saab ka lauvärvina kasutanud, kuid ma pole veel proovinud - olen aga üpris kindel, et näiteks silma sisenurkadesse panduna "ärataks" see pilgu rohkem ellu. Olen nüüd kaks päeva seda kandnud ja usun, et enam tagasi ei lähe - highlighter annab jumele nii palju juurde! Soovitan. :)
© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.