I FINALLY got a sweater for Christmas, it's silver and I love it! I also found this glittery toiletry bag from Lindex and I just had to get it. I won The Body Shop Japanese Cherry blossom perfume from a giveaway and I've been just drenching myself in it. And finally, two cute little Christmas presents from The Body Shop that arrived at my office a few days ago. Their "Cranberry Joy" range smells even better than I remembered. ;)

Leidsin lõpuks jõuludeks sobiva kampsuni! Suure, pehme ja sooja kampsuni otsingud pole veel lõppenud, kuid see hõbedane Reservedist sobib ideaalselt kasvõi jõululaupäevaks. Sätendava litritest kosmeetikakoti haarasin kaasa Lindexist ja The Body Shop Japanese Cherry Blossom parfüümi võitsin Stella blogi kingiloosist. Tunnistan üles, et olen end viimastel päevadel häbematult sellesse uputanud. :) Eelmisel nädalal käis ka Siret The Body Shopist kontoris külas ja andis mulle väikese jõulukingituse tänuks koostöö eest. "Cranberry Joy" lõhnab veel paremini, kui ma mäletasin, nii et julgen arvata, et need saavad otsa veel enne kui talv läbi saab. ;)

2 comments

  1. Nii ilus meigikott, kui küsida tohib, siis kui palju maksis :)?

    ReplyDelete
  2. Allahinnatult umbes 10 eurot, kuid neid oli Roccas vaid kaks veel allahinnatud asjade seas, nii et ei oska öelda, kas ja kus neid veel saada on. :(

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.