I went in to company my friend who wanted to get another Mask of Magnaminty (my favourite that I got everyone hooked on, including her), but ended up getting two things and the girl at Lush was kind enough to give me three samples as well. This is rare here in Estonia by the way. :D

Läksin täna sõbannaga Lushi kaasa, sest ta tahtis uut Mask of Magnaminty näomaski, mida ma lisaks tuhandele teisele inimesele ka talle kunagi soovitasin ja nii nagu tuhat teist inimest, on ka tema nüüd obsessed! :D Lõppes see retk aga nii, et ka minul oli pärast kotike näpus... Upsideisi. :D


I wasn't planning on getting a new shower gel since I just got one from TBS, but as soon as I smelled Ponche, a little 100ml bottle had to come home with me. I've always been interested in their shampoo bars, ever since Ingrid from MissGlamorazzi started raving about them. The girl recommended me Seanik and I'm really excited to try this, I've never used a shampoo bar before. 

Ma ei plaaninud uut dušigeeli osta, sest teadsin, et tahan TBS oma, kuid niipea kui ma Ponche't nuusutasin, pidi 100ml pudelike (5,85) minuga koju tulema.
Alates sellest kui Ingrid (MissGlamorazzi) hakkas lakkamatult Lushi tahkeid šampoone kiitma, otsustasin, et tahan neid ka ise proovida. Müüja soovitas mulle Seanik šampooni (7,30) ja ma kibelen juba duši alla seda proovima. Tahke šampoon - see kõlab lihtsalt niii lahedalt!The three samples I got are BIG shampoo (I've always wanted to try this, but I didn't feel like risking with 15 euros, so I'm really happy she offered me a sample. She also gave me a Veganese conditioner (smells a-ma-zing!) and Let the Good Times Roll face cleanser from their limited edition to try out. I love Lush - it's just sweet and nice yumminess and I can't get enough!

Tavaliselt ollakse Eestis testrite jagamisega üpris kitsid ja neid hoitakse sahtlis endale ja oma sõbrannadele, kuid tänane müüja oli lihtsalt imeline. Ta mitte ainult ei teadnud, millest ta räägib, vaid ta arvestas ka sinu vajadustega ja oskas soovitusi teha. Ja ta pani mulle kaasa KOLM minipotsikut testritega! Esimeseks BIG šampoon, mida olen ammu-ammu proovida tahtnud, kuid pole raatsinud 15 eurot välja käia, sest ei tea, kuidas see töötab. Sellest potsikust jätkub mulle aga mitmeks prooviks. Lisaks soovitas ta proovida Let the Good Times Roll näopuhastajat ja Veganese juuksepalsamit (lõhnab i-me-li-selt!). Lahkusin poest väga hea ja sooja tundega tänu müüjale, kelle nimi on tšeki järgi Jevgenia. :)

Milliste toodete kohta te arvustusi sooviksite? :)

p.s. Lushi pood asub ainult Tallinnas Foorumi keskuses, kuid neil on ka eestikeelne kodulehekülg, kust saab tooteid tellida. ;) www.lush.ee

6 comments

 1. Ole hea anna teada, kuidas BIG šampoon sulle mõjus. Meil tundub sarnane juuksetüüp olevat ja kuna olen sellest nii palju head kuulnud, siis mõtlesin endale kaa soetada. Kus sa tahket shampooni hoiad? On sul konteiner olemas? Imearmas blogi!

  ReplyDelete
 2. Hoian seda väikeses klaasis dušist eemal, ei hakanud 3.40 eest väikest plekk-karpi ostma (samas kui oleks kaks tk ostnud, siis oleks selle vist tasuta saanud). Annan kindlasti BIG-ist ülevaate! Aitäh! :)

  ReplyDelete
 3. sain ka kunagi lushi poest big sampooni testri, mulle endale isiklikult see ei meeldinud, sest see ei sobi lihtsalt kuivematele juustele, aga selle eest mu ema armastab seda sampooni. kinkisin talle emadepäevaks selle suure potsiku ja ta ütles, et seda kulub imevähe ja jätkub ülikauaks ning ta lemmik sampoon :D ja kui ma ise proovisin seda, siis ma imestasin et nii väikese kogusega hakkas nii kergelt vahutama.

  ReplyDelete
 4. Jään huviga sinu arvustusi ootama. Eriti šampoonide kohta :)

  ReplyDelete
 5. Muidugi Lushi tahked šampoonid vahutavad imeliselt... sest neisse pannakse sisse ohtralt Sodium Lauryl Sulfate'i (SLS ), mille eesmärk on tekitada vahtu, nii et inimestel oleks tunne, et "oh, see vahutab nii hästi, ma saan nii puhtaks nüüd". Väike psühholoogiline trikk. SLS on üks esimestest koostisosadest väga väga paljudes toodetes, mis peaks vahutama, nt enamikes hambapastades jne.
  Paraku on probleem SLSiga see, et see pole ei looduslik ega kasulik. See ei ole asi, mis otseselt puhastab, see lihtsalt vahutab, nii et sul on tunne, et see puhastab.

  http://www.natural-health-information-centre.com/sodium-lauryl-sulfate.html

  SLS on tegelikult päris kahjulik aine ka:
  http://www.natural-health-information-centre.com/sls-health-implications.html

  Miks ma üldse tunnen vajadust sõna sekka öelda.. mul endal on natuke nagu petetud tunne, sest mulle tundus alati, et Lush pretendeerib kuidagi nahasõbralikkusele ja looduslikkusele. Mulle alati tundus, et nende toode on päriselt ka parem mu nahale ja juustele kui tavaline odav poekraam.

  ReplyDelete
 6. Tean SLS kohta üpris palju, aga aitäh, et selle välja tõid - ma poleks samuti isegi aimata osanud, et see võib SLS-i sisaldada, sest olen samuti LUSH'ist vaid parimat uskunud. Väga-väga kahju kuulda, paistab, et teist korda ma seda siiski ei osta. :(

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.