Olen olnud viimased kaks päeva täiesti siruli - jõudsin kolmapäeval loengust koju palavikuga ja kõiges on süüdi üks väike (õigupoolest päris suur) ja vastik igemepõletik. Olen nüüd veidi kosunud ja valmis täna Kristiine ööšopingule minema, sest tahan suurema osa vajalikest asjadest ühe korraga ära soetada ja miks mitte teha seda südaööl? :D

Mõned teadaanded samuti:
 • Järgmisel nädalal algab mul koostöös Avoniga suuremat sorti kingisadu, kust võite võita jõulukingituse nii oma vanematele, kallimatele kui sõbrannadele (või ka endale, mina ei tule pärast kontrollima, kelle kingikotti see jõuab. ;)) Nii et olge valvel!
 • Ühtlasi kavatsen ma sel nädalavahetusel katsetada üht magusat retsepti/kingiideed ning kui see õnnestub, jagan seda ka teiega.
 • Peagi kirjutan teile ka oma lemmikutest soodsatest ilutoodetest, sest olgem ausad - detsembris on meil kõigil lõpuks näpud põhjas. ;)
 • Kui keegi tahab mulle õpetada, kuidas mustast püsivärvist vabaneda, nii et juuksed ka pähe jäävad siis, haha, need kommentaarid on oodatud! :D

10 comments

 1. Ise sain mustast niimoodi lahti, et lasin jupihaaval välja kasvada ja väljakasvu värvisin tooniva pruuniga üle. Katastroofiline välja ei näinud ja lahti ma tast sain pikapeale. Osad soovitavad buduaarist (või ebayst) osta värvieemaldajat ning peale eemaldust heledama tooniga üle värvimist. Ütlevad küll, et ei kahjusta aga.. ei oska seisukohta võtta kuna pole ise proovinud.

  Kingisadu ootaksin küll.. eriti siis kui fortuuna oleks enda poolt :))))

  ReplyDelete


 2. Esiteks, kiidan su blogi! Meeldib selle juures see, et kirjutad nö inimlikult, mis tähendab, et sinuga tekib kohe side ja sümpaatia:)!
  Teiseks, on postitustes kajastatavad teemad VÄGA kasulikud ja huvitavad.
  Kolmandaks... olen olnud terve oma elu blond - erinevate varjunditega küll, aga siiski blond. Veebruaris viis üks asi teiseni ning lõpuks olin täitsa pruun, pruun ja veelkord pruun! Siis isegi must ja jälle pruun ja jäle natuke mustem. Nüüd olen soe kastan ja juukseotsad on heledamad, pigem nagu tumeblond, või tume meeblond.
  Minul aitas see, kui käisin märtsis Egiptuses, tagasi tulles olin täitsa heledaks pleekinud niiet oleksin ilmselt üsna heledaks saanud ka värvida tagasi. Kuid värvisin ikka pruuniks/mustaks tagasi.
  Juulis käisin juuksuris, lõikas ja triibutas heledamaks ja kahe nädala pärast olin kaks nädalat Itaalias. Merevesi, päike ja kõik see kokku tegi mind sutsu jälle heledamaks.
  Aga ei, minu soovitus sulle ei ole,et mine Egiptusesse vms, sest ma usun, et olenemata (püsi)värvist, teeks päike ikka heledamaks ja kusjuures ka väga mõnusalt, ilusalt pleegitaks. Mine lihtsalt juuksurisse. Värvipesu on jube kahjulik küll juustele, aga kuna sa oled oma juuste hooldamisel niigi tubli ja korralik, siis äkki ei põhjustaks sulle see väga suuri kahjustusi. + kindlasti on Kaubamaja Ilumaailmas sügavpuhastavat šampooni vms, mis aitaks.
  Või tõesti - miks mitte, võiksid proovida juusteotstest värvipesu. Nii jääb üldmulje pehmem ja üle terve pea ei peaks ka kohe hoobilt heledamks laskma teha.
  (mis muide, salongis, on päris kallis)

  Aga muidu jõudu ja jaksu.
  Hea ja tore blogi!

  ReplyDelete
 3. Ma soovitan ka juuksurisse minna, seal tehtav värvipesu ei riku juukseid nii palju, kui mingid "kodused" vahendid või blondeerimisega katsetamine. Solise ilusalongis tehti mulle väga korralik värvipesu tumehallist liivakarva blondiks, maksis umbes 20 euri pool aastat tagasi. Soovitan juuksur Üllet.

  ReplyDelete
 4. Epp, suur-suur aitäh Sulle ilusa kommentaari ja heade nõuannete eest! Aitäh ka teistele soovituste eest. :)

  ReplyDelete
 5. Nõustun täielikult Epuga, et su nõuanded on väga asjalikud ja sa tundub hästi sümpaatne inimene olevat. Seetõttu tulen alati sinu ilupesa rõõmuga külastama:)

  Oleks tore kuulda, mis sa ostuöölt leidsid. Ma ostsin ainult Salon+'st -40%ga Rich šampooni, palsami ja raviõli. Tundus jube rüselemine olevat igal pool ja ei kippunud väga ostlema.

  Ootan põnevusega su postitust kingiideest:) Neid läheb sel kuul tarvis.

  ReplyDelete
 6. Heihei, tahtsin küsida paar küsimust natukene teisest teemast, nimelt Adoreboxist. Olen ka tellinud glämboxi ja siis telefonisse sõnumi,et kui pakk kohal ja kus kohas. Aga kuidas adoreboxiga asjad käivad? Sain aru jah,et tuleb postiga otse koju, aga kuidas see asi käib, kas nad helistavad ette või ilmub keegi ukse taha? Ei ole kursis väga sellise teemaga ning otsustasin küsida :)

  Ja teine küsimus ka ,ehk oskad öelda.. Kui ma tellisin umbes 7ndal novembril, kuna ma umbes selle kätte peaksin saama?

  Lootsin,et ehk oskad mind aidata.

  :)

  ReplyDelete
 7. Mmm, ma ei tegele sellega ega telli seda ka ise, nii et kahjuks ei oska Sind aidata. :/

  ReplyDelete
 8. eks inimesed on mulle ikka alati soovitanud, et hakka triibutama. ise olen loomulikult pruun, aga mitmeid aastaid juba musta-tumepruuni vahepeal kõlkunud. väga triibu-tüdruk ma ka pole, nii et selle variandi peale ei tahtnud minna. paar aastat tagasi tegin värvipesu Garnieri värvieemaldiga, mis vist tegelikult on blondeerija. tumepruunist sain oranziks rebaseks ja loomulikult pidin siis üle värvima, sest pea oli ikka väga kirju. tol ajal olid mul pikad juuksed ja märgatavat kahju juustele ei olnud.

  nüüd olen viimasel aastal värvinud kogu aeg oma enda loomuliku tooniga, sest et mulle meeldib see. nüüd ongi probleem, et kui mul niikuinii on sama toon, siis miks mitte lihtsalt välja kasvatada ja säästa oi kui palju raha. aga kui juba paar kuud olen kasvatanud, siis värv hakkab kuluma ja muutub koledaks oranzikaks, pluss eks värvimata juur ja värvitud osa on selleks hetkeks ka enda erinevused välja toonud. nii et tuleb ikka ja jälle võtta retk juuksurisse ja lasta kogu pea üle võõbata.
  enam ei julge värvipesu ka teha, sest et kasvatan juukseid pikaks ja iga cm on väga suure väärtusega. ei julge! vahepeal nägin buduaaris mingisugust imevahendit, mida keegi müüs, aga nüüd on see kuulutus ka kadunud. samuti on kõrvu jäänud selline firma nagu inebrya, mis on siis professionaalne ja "mittekahjustav", aga paraku kuna seda poest ilma juuksuritõendita ei saa, siis juuksuri juures ei jaksa ka hingehinda selle eest maksta...

  ReplyDelete
 9. See mustast püsivärvist vabanemine - oleneb, millises seisus su oma juuksed on ja millised nad loomupoolest on, vastavalt sellele siis peaks vaatama, kuidas ja kui ruttu sa juukseid heledaks tahad. Juukseid tahaks muidugi alati säästa, aga siiski. Minul näiteks juuksed on suhteliselt vastupidavad ja tugevad ja olen lasknud sellepärast blondeerida suhteliselt tumedat juust, sest olen kiiresti tahtnud heledaks saada. Üldiselt soovitan ka siiski juuksurisse minna või siis lihtsalt googelda, netis on inglise keeles päris palju häid õpetusi. Kui tahad juukseid säästa, siis üldiselt kuni aasta võtab blondiks saamine, aga kui lihtsalt tumepruuniks, siis selle saavutab vist päris ruttu:)

  ReplyDelete
 10. Ooh the Lindt teddy is so cute xx

  loverandshoes.blogspot.com

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.