Juicy Couture Viva La Juicy Perfume
I don't think I've ever gotten this many compliments about my scent before... It's a really unique perfume and since it's edP, it stays on for a long time and I absolutely loved the scent it left on my scarves and clothes. And the bottle, well... it's gorgeous. I'm sad that I'm out of it now, since I'm not sure I'll be repurchasing - I loved it, but it had nothing against Versace Bright Crystal.
The Body Shop Japanese Cherry Blossom Shower Gel
I loved the scent of my Japanese Cherry Blossom body butter, but the shower gel didn't smell the same... At least when it lathered up, the scent changed. I didn't enjoy it, so I also didn't really care when I ran out of it.
theBalm Sexy Mama Translucent Powder
Love it! It worked really well as a setting powder for my foundation and it also helped to keep shine away from my forehead, nose and chin. The product lasts for a long time, I used it almost every day since March so 8 months. That's impressive! I'll probably repurchase.
Nivea Daily Essentials Moisturizing Day Care 
It's really moisturizing so I used it both day and night, it didn't leave my face too greasy, so it also worked well under makeup. It also has spf15 and is not too expensive, so it's kind of a win-win product. 

Juicy Couture Viva La Juicy parfüüm on tõenäoliselt lõhn, millega olen teeninud enim komplimente ja "Mis lõhn sul peal on?" küsimusi. Ma ei imesta ka eriti, sest see lõhnab imeliselt ja kuna tegu on parfüümi, mitte tualettveega, siis püsib see ka kaua peal jättes ühtlasi riietele ja sallidele imehea lõhna veel tükiks ajaks (noh, kuni pesuni). Ja vaadake seda pudelit! Kes pole veel seda parfüümi nuusutanud, minge poodi ja tehke seda. Tegu on kindlasti pigem magusa, kuid kindlasti mitte lääge lõhnaga!
The Body Shop Japanese Cherry Blossom dušigeeli ostsin peamiselt seetõttu, et ma armastasin sama sarja kehavõid ja mu kallim on sellesse lõhna samuti üsna kiindunud. Dušigeelis pidin aga paraku pettuma, sest vahule minnes lõhnas see kuidagi teisiti ja sarnasust kehavõi lõhnaga tuli küll tikutulega taga otsida. Ent kes teab, ehk oli asi lihtsalt minu tootes - lasin sel enne kasutamist ka mõnda aega niisama seista, võib-olla oli see vana (ostsin selle suvel allahindluselt).
theBalm Sexy Mama läbipaistev puuder sobib suurepäraselt nii meigi kinnitamiseks kui läikiva nahaga võitlemiseks. Minul jätkus sellest umbes kaheksaks kuuks (peaaegu igapäevasel kasutamisel!), nii et see on miski, mille soetamisele ma kindlasti veel mõtlen. theBalm on üldse üsna vinge firma, millega soovitan lähemalt tutvust teha. ;)
Nivea Daily Essentials Moisturizing Care näokreem oli piisavalt niisutav, et kasutada seda nii hommikul kui õhtul, ometi ei jätnud ta nahka "rasvaseks", mistõttu töötas suurepäraselt ka meigi all. Ühtlasi on sel spf15 ja väga sõbralik hind, nii et midagi ette heita nagu ei oskagi. Kui nüüd peab norima hakkama, siis ainult selles osas, et mul on Nivea kreemide spetsiifilisest lõhnast natukeseks kõrini. :)

6 comments

 1. Juicy on minu üks lemmikuid ka! Kord oli isegi peale pesu seda veidi tunda. Can't get enough :)

  ReplyDelete
 2. The Body Shop Japanese Cherry Blossom dušigeeli ostsin peamiselt seetõttu, et ma armastasin sama sarja dušigeeli...

  Kas viimane sõna ei peaks olema kehavõi? Kui ei, siis vabandan - professionaalne kretinism.

  Kas sul The Balmi karp inetult mustaks ei läinud? Minu päikesepuudri karp määrdus üsna ruttu :S

  ReplyDelete
 3. Minu kommentaar pole küll seoses selle postitusega, kuid küsin, kas praegused külmad ilmad võivad kuidagimoodi meigitooteid kahjustada? Ma mõtlen transporimisel kuskil kotis. Või kas on üldse oluline, millisel temperatuuril me oma meigitooteid hoiame?

  ReplyDelete
 4. Ma nüüd päris täpselt ei oska öelda, aga ma arvan, et külm ei tohiks küll midagi teha, vastupidi - palavus on see, mida tooted ei kannata. Mõned ju hoiavad näiteks kreeme, küünelakke jms üldse külmikus, et need paremini säiliks.

  ReplyDelete
 5. theBalmi karp määrdus aja jooksul küll, kuid sain selle niiske salvrätikuga kenasti jälle puhtaks. :)

  ReplyDelete
 6. Ma ei ole Viva la Juicy't kunagi nuusutanud, kuid olen kuulnud, et see on mõnede jaoks liiga magus ja magusad lõhnad mulle eriti ei meeldi. Ühe ajakirja vahelt sain Viva la Juicy La Fleur tualettvee testri ja see lõhn mulle küll meeldib, tahaksin isegi osta kunagi. Tualettvee kohta püsis peal kauem kui osad parfüümid, mis mul olnud on.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.