Christmas has begun and I couldn't be more excited. I can't wait to cook all the yummy Christmas dishes, burn scented candles, pick up/make presents for my loved ones and pack them. I'm currently at my parent's house, but tomorrow I'll be back in the city and ready to decorate my house.

Minu jõuluaeg algas vanemate juures ja ütlen ausalt, et ootasin seda juba septembri lõpust saati. Jõulud on imelised ja ma armastan kõike nende juures (v.a seda pöörast tarbimisteemat, kuid ma ise püüan seda vältida nii palju kui võimalik ja teha inimestele läbimõeldud kingitusi otse südamest :)). Homsest olen tagasi linnas töö- ja koolilainel ja nüüd kus vanemate kodu on ilusti kaunistatud (neid pilte ehk mõnel teisel korral), peaksin mõtlema ka sellele, kuidas enda kodu vähe jõululisemaks teha. Plaanis on soetada mõned jõululõhnalised küünlad ja tahan sel aastal osta ka väikesed valged tulukesed enda toa akent raamima. 
Kaunist jõuluaja algust kõigile, võtke sellest viimast, käige kuuske vaatamas, jooge mõnusaid jõulujooke, küpsetage jõulutoite ja vaadake jõulufilme, sest see aeg läheb jube ruttu mööda ja enne kui arugi saame, on lihtsalt külm ja igav jaanuar. :(

9 comments

 1. Armas Anna, sulle ka imelist jõuluaega. Ma nii armastan su väikest pesa ja toredaid postitusi!

  ReplyDelete
 2. kust selliseid pipargoogi glasuure saaks?

  ReplyDelete
 3. Nii mõnus ja soe kodutunne kandub nendelt piltidelt edasi :)

  Ilusat detsembri algust!

  ReplyDelete
 4. Glasuurid segasin munavalgest, tuhksuhkrust ja toiduvärvist. Toiduvärvide kohta ei oska kahjuks öelda, kust neid saab - õde tellis välismaalt. :)

  ReplyDelete
 5. meil ka peikuga simpsonikalendrid! :)
  ja üksinda kodus vaatasime ka ;D
  jõuluaeg on niiiii mõnus, mul tuli see eile peale filmivaatamist peale, kuum hõõgvein ja pleed õhtul ümber, oh kui hea!
  kus kohas su vanematekodu on? :)

  ReplyDelete
 6. Neid vinkupirukaid võtaks küll praegu! Mmmmmmm.

  ReplyDelete
 7. I love Joik candles, unfortunately they're so overpriced here in Sweden. I always stock up with Joik products whenever I'm in Tallinn.

  PS. you're blog is one of my favourites:)

  ReplyDelete
 8. Thank you so much, I'm happy to have a reader from beautiful Sweden, I can't wait to visit Stockholm again!

  ReplyDelete
 9. nii armas postitus, tekitas kohe täieliku jõulutunde :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.