I have some new goodies from The Body Shop Christmas collection, both from the Ginger Sparkle range, which is my favourite from all three (other two are Cranberry Joy and Vanilla Bliss). Ginger Sparkle smells like ginger and the packaging has a cute gingerbread man on it. I have the body polish and the  shower gel and they are my new absolute best friends in the shower - all my other shower gels and body scrubs smell like summery freshness, so I left them waiting. It's Christmas time and I want to smell like a cookie! The body polish is not as exfoliating as regular TBS body scrubs and as you rub it in, you get a white foam, which basically means that it can be used as an exfoliating body wash. The shower gel smells amazing, you need the tiniest bit and it lathers up really well. If you had to choose one, I'd pick the body polish, since it can also be used as a shower gel. ;)

Otsustasin tuua veidi pühademeeleolu ka oma vannituppa ja The Body Shop oli mulle selles osas suureks abiks. Sain kingituseks kehakoorija nende jõuluhõngulisest Ginger Sparkle sarjast, mis on ühtlasi mu lemmik kõigist kolmest (teised on Cranberry Joy ja Vanilla Bliss). Soetasin koorija kõrvale ka sama sarja dušigeeli, sest olgem ausad - tahtsin lõhnata nagu magus jõuluküpsis. :) Ginger Sparkle sari on (mitte liiga) magusa ingverilõhnaga ja pakendid tunneb ära nunnu piparkoogimehikese järgi.
Ginger Sparkle kehakoorija ei ole selline, nagu TBS tavalised potsikutes koorjad - see on vedelam ja meenutab pigem koorivate tükikestega dušigeeli, viimast ka seetõttu, et laiali hõõrudes tekib õhuke valge vaht. Seetõttu leidsin, et toode toimib ka dušigeeli asemel. Koorija ei ole ka nii jäme ja intensiivne kui tavalised koorijad ja oma õrna ent piisava efektiivsusega sobiks ka näiteks ülepäevaseks kasutamiseks.
Ginger Sparkle dušigeel on nagu TBS dušigeelid ikka - mõnusaks kohevaks vahuks piisab vaid väikesest piisast ja dušigeeli jätkub seega oluliselt kauemaks. Minu eelmist sama suurt White Musk Libertine dušigeeli jätkus peaaegu igapäevasel kasutamisel neljaks kuuks! Nahale jääb õrn, kuid mitte liiga intensiivne lõhn.

Kellel enne jõule veel The Body Shop'i asja, siis soovitan kindlasti nende jõulusarjadele pilgu peale visata. Kindiideid leiab lisaks SIIT!

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.