To quote my younger brother, it was a magical Christmas. We decorated the Christmas tree, lit all the candles we could find, ate a delicious Christmas Eve dinner with red wine from 2003 - the year our family's youngest member was born, handed out the presents, watched "The Best Exotic Marigold Hotel", a movie that my mom got for Christmas, and the night ended with some serious The Settlers of Catan. I have a feeling that the next few days will be filled with Christmas leftovers, movies (my brother got four new movies) and some more The Settlers of Catan, since it's now my absolute favourite board game! Also, I'm planning on wearing nothing else but my new pajamas. It's kind of a tradition - my mom gets me new pajamas every year and this year they're especially cute. ;)
I hope you all had a wonderful Christmas!

Mu väikevend ütles, et meie pere jõulud on alati maagilised ja tal on õigus. Ehtisime kuuse, vaatasime häid filme, sõime traditsioonilisi jõulutoite ja jõime punast veini aastast, mil sündis meie pere noorim liige, mu kohe-kohe 10aastane vend. Pärast õhtusööki jagasime kingitusi ja iga kingi eest pidi ütlema ühe heateo, mis sel aastal tehtud - laule ja luuletusi pole meie peres kunagi väga kuulata viitsitud, kuid heategude meenutamine oli omamoodi naljakas. :D Vaatasime filmi "Parim hotell terves Indias", mille jõuluvana oli mu emale kingipakki poetanud ja õhtu lõppes ühe tõsise "Katani asustajad" lauamänguga, mis on nüüd mu absoluutne lemmik! Mul on veel kaks puhkepäeva, mida oma pere seltsis nautida. Kavatsen kanda ainult oma uut pidžaamat ja ei midagi muud! Kahtlustan, et kavas on terve hunnik filme (neid oli kuuse all üksjagu) ja tundide kaupa Katani...

Kuidas teie jõuluõhtu möödus? :)


5 comments

 1. Meie tegevused olid üpriski sarnased. Ainult, et jõime hõõgveini ja rohkem kaasaegset veini. Isegi Katanit mängisime. Luuletusi ka ei lugenud, vaid arvasime iga kingi jagamise juures, et mis seal sees võiks olla :)

  ReplyDelete
 2. Niivõrd imeline ja rõõmus on lugeda sel aastal blogijate jõulupostitusi, sest igaüks sisaldab kaunilt ritta seatud sõnu ja ridade vahelt võib täiesti selgelt lugeda, et iga blogi omanik on väga hea meelega neid kirjutanud.
  Kõige meeldivam on just Sinu blogi lugeda, sest väljendad ennast nii lihtsalt ja ehedalt, mis justkui teeb pai :)
  Igatahes südamest loodan, et sellised postitused jätkuvad ja ei saa lihtsalt üle ega ümber, et Sa näed võrratult kaunis välja!
  Kauneid pühi!

  ReplyDelete
 3. Sinu ilusad sõnad teevad hoopis mulle pai! Aitäh Sulle ja mõnusaid pühi! :)

  ReplyDelete
 4. Sul tundub väga ilus kleit seljas olevat, kust see pärit on? :)

  ReplyDelete
 5. Õde ostis selle mõnda aega tagasi Tallinna Kaubamaja naisteosakonnast allahindluselt, enam seda seal kahjuks pole. :/

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.