I'm sorry it's been quiet here lately, but mixing full time job, exams and essays is not the easiest task and I hope you can all understand. But now my holidays can begin and I couldn't be more excited. My whole family will be together for three days and this is just amazing since it usually seems impossible to get all the siblings under the same roof at the same time. Right now I'm packing some nice clothes, picking out what make-up I want to wear and which nail polish would be just right for Christmas.
I hope you all can enjoy Christmas with your families as well and have a nice and relaxing holiday. :)

Mul on kahju, et blogis on viimasel ajal veidi vaiksemaks jäänud, kuid täiskohaga töö ja eksamite-esseede-arvestuste segamine ei ole väga lihtne ning sinna on läinud ka kogu mu energia. Olen tulnud mõnikord pärast tööd koju ja selle asemel, et midagi produktiivset teha, lihtsalt kurnatusest magama jäänud. Ma loodan teie mõistvale suhtumisele ja luban, et nüüd läheb siin veidi tegusamaks, sest mind ootab ees viis vaba päeva! Sõidan jõuludeks vanemate koju ning mu õde ja vanem vend tulevad samuti pühadeks sinna ning sellega olen ma juba oma suurima kingituse saanud - kogu pere korraga ühe katuse all. Meie peres on see nimelt harv nähtus, sest kõik rabelevad millegi nimel.
Hetkel pakin mõningaid asju, mida maale kaasa võtta. Püüan nuputada, millised riided, küüned ja meik oleks jõuludeks kõige sobilikumad. Jah, mulle on sellised asjad olulised. Detailid. :)

Mõnusaid pühi kõigile ja ärge unustage, et kõige olulisemad kingitused pole kuuse all. Nad istuvad teiega koos jõululaua ümber. ;)


DKNY Golden Delicious is perfect for winter!
See parfüüm on talvisteks õhtuteks ja pühadeks täiesti ideaalne! Sain selle vennalt eelmisteks jõuludeks.

My favourite piece of jewellery - my Swarovki charm bracelet. All the charms are gifts from my friends and family. :)
See Swarovski ripatsitega käevõru on mu absoluutne lemmikehe. Kõik ripatsid olen aastate jooksul perelt ja sõpradelt kingiks saanud või reisilt ostnud. :)

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.