A little peek into my sister's makeup bag. ;)

Kes veel mäletab, siis suvel alustasin oma blogis uut sarja "Mis on ... meigikotis?". Paraku jäi see pärast esimest postitust pidama, kuid nüüd võtsin selle uuesti ette ja valisin teiseks "ohvriks" oma vanema õe Miramii-Maarja. Tal on tuhat erinevat huvi, kuid peamiselt võib teda pidada kunstnikuks ja fotograafiks. Tänu temale sai alguse ka minu huvi fotograafia vastu. 


Mis puutub meikimisse, siis me oleme nagu öö ja päev. Mina armastan meigiga eksperimenteerida ja end peegli ees kaunimaks "maalida", tema otsib toodetest eelkõige praktilisust ja mugavust. Eriti palju Maarja end ei meigi, näiteks jumestuskreemi asemel eelistaks ta kasutada kergemat BB-kreemi. Igapäevaselt eelistab ta rõhutada pigem silmi ja huuli, kuid tema esimeseks märksõnaks jääb alati naturaalsus. Silma armastab ta paista pigem oma riietumisstiiliga.Enim ruumi võtab Maarja meigikotis Too Faced Naked Eye lauvärvipalett. Kui aus olla, siis tegelikult tahtis ta osta "Natural Eye" paletti, kuid haaras riiulilt kogemata selle kahvatuma õe. "Kui saaks, vahetaksin ümber, sest "Naked" toonide pigment ei ole see, mis olla võiks," ütleb Maarja.  "Et üldse midagi näha oleks, tuleb kõvasti toodet peale panna, ka primer'id ei aita kaasa," ei julge ta seda toodet kellelegi soovitada. Make Up Store Microshadow lauvärviga  "Lingerie" on tal aga paremad kogemused. Maarjale meeldib selle naturaalne toon, ühtlasi sobib värv hästi tema heleda nahatooniga. Lauvärve kannab Maarja peale Make Up Store lauvärvipintslitega 216 ja 105. "Need on väga hea hinna-kvaliteedisuhtega pintslid, mida julgen kindlasti kallimate brändide asemel soovitada." Plusspunktid ka selle eest, et Make Up Store on Skandinaavia firma ja me Maarjaga oleme mõlemad hullemat sorti Skandinaavia fännid. ;)
Max Factor False Lash Effect ripsmetušš pikendab ja tihendab hästi ning püsib kenasti ka terve päeva peal, kuid asendamatuks seda pidada ei saa.  Järgmisena tahaks Maarja proovida Dior Show ripsmetušši ja tõenäoliselt veenan ma teda peagi duty free's seda ka tegema. Maybelline Master Smoky suitsusilmapliiats teeb Maarja sõnul suitsusilma tegemise lihtsaks ka neile, kes muidu väga kogenud meikijad pole.  Make Up Store Eyeprimer Clear temas erilisi emotsioone ei tekita, pigem tahaks ta proovida MAC-i toonitud variante, mis aitaks lauvärve paremini esile tuua ja oma silmalaugu neutraliseerida.
Lisaks Pompöös Black Shimmer silmapliiatsi ilusale pakendile meeldib, Maarjale, et see sisaldab ka sätendavaid osakesi, mis löövad silmad särama, ühtlasi püsub see silmapliiats peal täpselt nii kaua kui sa tahad.
Maarjal on kaks peamist põsepuna. MAC Sheertone põsepuna "Peaches" annab värske ja puhanud jume, ühtlasi ei mõju see kahvatumal nahal liiga pealetükkivalt. Siiski on "Peaches", nagu enamik virsikukarva põsepunasid kõige kenam suvel päevitunud nahaga. Talvel eelistab Maarja sageli Topshopi kreemjat põsepuna "Flush", mis jätab külmast näpistatud õhetavad põsed ja et Maarjale meeldib ja tal ka on veidi kahvatum jume, aitab see luua n-ö portselannuku muljet. :)

Kui huuled hakkavad kipitama, aitab selle vastu Blistex. Pildil on Blistexi Lip Massage palsam, kuid Maarja tegelik lemmik on nende klassikaline Lip Relief Cream. EOS huulepalsam (Eestis ei müüda) sobib hästi huulevärvi alla n-ö aluskreemiks. LUSH-i "A Million Kisses" huulepigmendi laadset toodet oli ta kaua otsinud. Piisab vaid imenatukesest ja värv püsib kaua peal ja erinevalt paljudest teistest pigmentidest, ei hakka see huuli liigselt kuivatama.

Ongi kõik! Küsin uuesti - kas teile meeldib vahelduseks minu meigikotile ka teiste omadesse piiluda? Kui sellised postitused teile istuvad, siis ehk tuleb mulle ka sagedamini meelde neid teha. :D

Vaata ka: #1 Mis on Kati meigikotis?

16 comments

 1. Nii mõnus postitus. Lugesin selle ühe hooga läbi. Ja oleks justkui kõhu täis saanud :) Aitäh.

  ReplyDelete
 2. Väga põnev tõesti ja soovitan seda seeriat jätkata :)

  ReplyDelete
 3. Võiksid küll selliseid postitusi tihedamini teha, väga meeldivad. :)

  ReplyDelete
 4. Nõustun eelnevate kommenteerijatega - väga mõnus postitus, selline mõnus sõõm värskendust ning midagi uudset. Seda enam, et leidsin, et meie tõekspidamised ilus su õega on sarnased - eelkõige naturaalsus ning praktilisus meigitoodetel :)

  ReplyDelete
 5. Jaaaa tee veel selliseid SUPER postitus. Nii saab ka ise teada,mida osta ja mida mitte. :)

  ReplyDelete
 6. On küll põnev ka teiste meigikottide sisse vahel piiluda :) Jään järgmist taolist postitust ootama!

  ReplyDelete
 7. Olete õega nii sarnased välimuselt :)

  ReplyDelete
 8. Nõustun anonüümsega, te olete lihtsalt minu silmas nii sarnased! :)

  ReplyDelete
 9. Su õel on nii huvtav nimi! :) Ka mulle väga meeldivad sellised postitused ning jään uut ootama. ;)

  ReplyDelete
 10. Teiste meigikotti on alati tore piiluda, aga mul tekkis praegu lihtsalt küsimus, et kas see nn. meigikott on reaalne kogus asju, mida su õde iga päev käekotis kaasas kannab või on see pigem näide toodetest, mida ta tihedamini kasutab. Lihtsalt mõte sellest, et inimene, kes end väga ei suureks meikijaks ei pea, kannab kaasa tervet meigipaletti ja kahte põsepuna,tundub veider :D

  ReplyDelete
 11. See on ikka meigikott, kus on sees tema enam-vähem igapäevased tooted, kaasas ta neid kõiki korraga kohe kindlasti ei kanna. Tõenäoliselt kannab ta kaasas vaid huulepalsamit jms. :)

  ReplyDelete
 12. Su õel on nii hea näonahk..varemi silma jäänud. Mis tooreid ta kasutab

  ReplyDelete
 13. SebaMed seep on peamine :)

  ReplyDelete
 14. Kui palju umbes see Lushi lip tint maksab? :)

  ReplyDelete
 15. Vist 5-6 eurot

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.