Say hello to my new boots. I still can't believe that I finally own a pair of Steve Madden boots, but here they are. I was in desperate need of some new boots and as soon as I found the Fraankie boots, I knew I had found the right pair. They're everything I look for in a boot - black leather with silver details and a cool rock/biker look. Also, can't wait to wear them in spring and summer as well with shorts and dresses. Love!

Tutvustan teile oma uusi saapaid, mis olid kallimad, kui ma algselt planeerinud olin, kuid surusin hambad risti, hoidsin nuttu tagasi (:D) ja ostsin need ära. Miks? Neis on kõik, mida ma ühtedest saabastest otsin - must nahk, hõbedased detailid, äärmiselt minulikust stiilist rääkimata. Ühtlasi ei jõua ma ära oodata, et saaksin neid ka kevadel ja suvel kleitide ning šortsidega kanda.
p.s. Tellisin saapad leheküljelt www.nelly.com. :)

13 comments

 1. Kui palju siis maksma läksid?
  Äärmiselt kenad saapad siiski. :P On vast oma hinda väärt ka. :P

  ReplyDelete
 2. Mõnusad, kuid seest vist karvased pole?

  ReplyDelete
 3. Talvel lume sees mütates võivad ju saapad koledaks minna, needid ära tulla vms. Seest soojad ei ole? jalad külmuvad ära ju..

  ReplyDelete
 4. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 5. Hind on tõesti krõbe, aga kuna kannad neid kevad/suvi/sügis/talv, siis tasub ära. ;)
  http://genefic.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. Kas nellyst saab siis Eestisse tellida? Oli postikulu ka? Muidu üliägedad saapad!

  ReplyDelete
 7. Seest karvased ei ole, aga soe sokk mahub sisse. Minul saatmiskulu polnud, kuid ei tea, kas see oli seetõttu, et hind ületas teatud summa vms. Seda peab lehelt uurima. :)
  Ma õnneks talvel nendega päris kelgutama või mäkke ronima ei lähe, nii et neetide pärast ei muretse. Ja naha kaitseks on spetsiaalsed vahendid olemas. :)

  ReplyDelete
 8. Väga lahedad saapad, kannaksin neid isegi, kuid talvesaapad need ei tundu olevat. Ostsin nüüd ka endale saapad, nahast ja pika säärega, täna kui oli 0 kraadi, siis jalad hakkasid kohutavalt külmetama. Nende saabaste puhul ma ei kujuta ettegi lumes sumpamist või miinus kraadiga kandmist.

  ReplyDelete
 9. Loooove Steve Madden! Kõik saapad selles poes on põhimõtteliselt to-die-for. Soetasin endale ka sealt ühed (: Ja olen täiesti kindel, et need ei jää mu viimasteks!

  ReplyDelete
 10. Hi! May I ask what lens do you use? These pictures are great, plus, the picture of you with the red lips is incredible!:) xx

  ReplyDelete
 11. Hi, thank you very much! I have a Nikon 50mm lens. :)

  ReplyDelete
 12. I love those shoes! :) You have a great blog. I've studiet estonian, so I also like to read your posts in estonia. ;)

  http://vaatetellen.blogspot.fi/

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.