Mis puutub enda hellitamisse kõikvõimalike spaatoodetega, siis näomaskid on mu vaieldamatud lemmikud, ükskõik kui väga mu väikevend neid ka ei salliks ("Pese see maha, mis sul viga on?" :D). Avon Planet Spa maskid on kõikvõimalike teiste kõrval, mida proovinud olen, end suurepäraselt tõestanud ja mu isiklik lemmik on surnumeremineraalidega mudamask, mida olen arvustanud SIIN. Sain Avonilt neli näomaskikomplekti - igas karbikeses on tosin mõnusat maskiõhtut, st 12 minipakikest (4 surnumeremineraalidega mudamaski, 4 oliivõliga niisutavat maski ja 4 lootosõiega sügavpuhastavat maski). Kade ma pole, nii et ühe paki jagasin lahkelt sõbrannadele proovimiseks ja ülejäänud tahan kinkida kolmele teist!Mida teha, et võita? Loos toimub mu blogi Facebooki leheküljel, nii et kui sa pole sellega veel liitunud siis saad seda teha SIIN. Sealt leiad ka täpsemad juhised. :)  Loosi läheb kolm komplekti ja loosimine lõppeb 25. novembri õhtul! 

3 comments

 1. kuna tõenäosus võita on väike (mitte olematu!), siis soovitan järgmisel korral sarnaste asjade puhul seda komplekti veel väiksemateks osadeks jagada. kui 12 inimest saaksid 3-osaline näomaskikomplekti, oleks ka päris äge... :)
  see oli lihtsalt esimene mõte, mis mul auhinda nähes pähe tuli, sest ma tean, kui head need maskid on :)

  ReplyDelete
 2. Tõsi, kuid loodan, et mõistad, et 12 paki laialisaatmine oleks mulle oluliselt ebamugavam kui kolme inimese ja aadressiga toimetamine. Pluss tahan siiski, et inimene saaks auhinna, mitte lihtsalt kolm testrit. :)

  ReplyDelete
 3. Kingiloos ikka super, vahet pole kui suur või väike see on. Eriliseks teeb selle ka just selle tagamaa - kohale toimetamine. Pole just väga palju inimesi, kes vabatahtlikult postijaama nii tihti tee ette võtavad. Tubli oled! Suuur kiitus Sulle.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.