I've seen many blog posts and YT videos about different products that people regret buying or wouldn't recommend to anyone. I couldn't name this post "products I regret buying", because some of them I didn't buy myself and I also can't say they're products I wouldn't recommend, since they could work perfectly for somebody else. So lets just say that I'm disappointed and expected more (or something else) from these products. Let me know if you like these kind of posts and if I should do more in the future.

Schwarzkopf Osis+ Sparkler Shine Spray gives a nice shine and smells delicious, but your hair looks greasy after a few hours. It might just bee too heavy for thin hair.  Batiste Dry Shampoo Blush smells awfully cheap and sweet and it leaves white dust everywhere (on the floor, on your clothes etc). I liked the classic version a lot more! JOIK Grapefruit & Mandarin Body Lotion makes your clothes yellow even if you give it time to sink in (it has carrot oil in it). My white blouse didn't appreciate it. Schwarzkopf got2b POWDER'ful Volumizing Styling Powder doesn't give very much volume, but the worst part is the disgusting residue it leaves in your hair. You can't even touch your roots, they feel SO wrong. BeYu Catwalk Glamour lipstick is a mess to apply and it just doesn't stay on. NUXE Reve de Miel lip balm is way too thick and in no way does it a better job than cheaper lip balms. It's just not worth the 12 euros I paid for it, hoping it will do miracles. The product itself is nice though, I like the lemony smell and it's a great lip balm for night time, just not worth the price.
Olen vaadanud paljusid videosid ja blogipostitusi toodetest, mille soetamist inimesed kahetsevad või mida nad kellelegi teisele ei soovitaks. Ma ei ole kõiki neid tooteid ise endale ostnud, ühtlasi ei taha ma öelda, et ma neid ka kellelegi teisele ei soovitaks, sest kõik inimesed on erinevad ja mis ei sobi mulle, võib sobida kellelegi teisele. Need on lihtsalt mõningad asjad, millest mina enamat (või midagi sootuks muud) ootasin ja sellest ka pettumus.

Schwarzkopf Osis+ Sparkler Shine Spray sära andev juuksesprei annab algul küll juustele kauni läike, kuid pisut hiljem on juuksed "rasvased". Ei tea, kas asi on minu küllalt õhukestes juustes või ongi see toode liiga "raske"? Batiste kuivšampooni klassikaline versioon on väga okei, kuid Blush jättis kõikjale valget pudi, alustades põrandast ja lõpetades riietega. Ka selle lõhn hakkab mulle pööraselt vastu, meenutades odavat lõhnakuuske taksos. JOIK greibi ja mandariini kehakreem jättis ka siis mu riided kollaseks, kui lasin sel korralikult sisse imenduda ja ma tõesti ei fänna kreeme, mis seavad mulle riietumisel piiranguid (v.a isepruunistavad... ilmselgelt). Schwarzkopf got2b POWDER'ful volüümi andev pulber ei andnud märgatavat volüümi ning muutis juuksed täiesti vastikuks. Juuksejuurte puudutamine pärast selle kasutamist oli veel hullem kui küünte vedamine mööda koolitahvlit. BeYu Catwalk Glamour huulepulka (ei tea täpsemalt nime)on võimatu puhtalt peale kanda (see on liiga libe ja kreemjas) ja see ei püsi sekunditki normaalselt peal.   NUXE Reve de Miel huulepalsam on imehea sidrunise lõhnaga, kuid tekstuurilt liiga paks. Sobib hästi öiseks niisutajaks, kuid ei ole kohe kindlasti väärt 12 eurot, mis ma selle eest maksin, lootes, et see teeb imesid. Ausalt öeldes on JOIK-i 3eurone huulepalsam kordades parem.

10 comments

 1. Kasutan ka ise hetkel Joik'i greibi ja mandariini kehakreemi, kuid minul pole siiani midagi ära rikkunud. Kannan seda küll tavaliselt õhtuti peale, ent heidan pärast seda kohe valgete linade vahele (tihtipeale ei viitsi ära oodata, kuni kreem on täielikult sisse imendunud), kus hommikul ärgates pole ühtegi plekki näha. Lisaks on sellel minu jaoks vägagi meeldiv lõhn.

  ReplyDelete
 2. kasutan suvest saadik toda Joiki kehakreemi ja Grete kirjutatud jutt käib täielikult ka minu kohta. isegi lumivalgetele linadele pole ühtegi laigukest jäänud. heledatele skinnydele ka mitte. ja seda olenemata asjaolust, kaua imenduda lasen. võib-olla on asi kreemi partiis.. sest vaevalt see nahatüübist kuidagi oleneb. kusjuures, kui seda kreemi ostsin, kartsin täpselt neid asju, mis sinu puhul saidki tõeks.

  Maiken,
  Maikeni blogi - part of me

  ReplyDelete
 3. Minul lendas ka Joiki kreem paraku lõpuks just sel põhjusel prügikasti, et valgetest riietest said kollakad nartsud ja oi kui keeruline oli seda pärast välja saada :(

  ReplyDelete
 4. Olen ka seda sama Joik'i kehakreemi kasutanud ja olen väga rahule jäänud, ei pannud ka tähele, et see oleks riideid määrinud. Aga nagu sa juba mainisid, siis kõik tooted ei sobigi alati kõigile ühtemoodi.

  http://iluelu.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Tahtsin lihtsalt öelda, et tüdruk, sul on super blogi! Kohe kindlasti mu lemmik Eesti blogi. Vahepeal kiskus natuke igavaks, kuna rohkem oli moepostitusi, aga kui ilu- ja moepostitused on tasakaalus, on asi väga super. Jätka samas vaimus! :)

  ReplyDelete
 6. Tänud, sain ise ka aru, et kuna ma rajasin oma blogi üles siiski rohkem ilublogina, oodatakse minult ka rohkem ilutoodete juttu. Loodan siiski, et mu outfitid ja moejutud liialt ei häiri, sest ka see on miski, millest mulle meeldib kirjutada. :)

  ReplyDelete
 7. Üks teemast välja minev küsimus, hakkas lihtsalt huvitama.. mis telefon sul on? :D

  ReplyDelete
 8. Äge,et sa sellise postituse tegid. Mulle hakkab näima, et viimasel ajal Eesti ilublogijad ei julge enam negatiivset kirjutada, sest paljud firmad kasutavad neid reklaamina ja kes siis negatiivset reklaamida tahab. Julgus on lahe!

  ReplyDelete
 9. Mul oli joiki kehakreemiga täpselt sama kogemus, absoluutselt ei sobinud. Kasutasin küll lõpuni, kuna ei meeldi nö tooteid raisata aga ainult õhtuti ja lasin ikka pikalt imenduda, teinekord olid ka siis linad oranžikas-kollakad.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.