Minu esmakohtumine New Vintage by Kriss ehetega oli Polhemi pressipäeval juba mõnda aega tagasi. Nüüd uurisin neid ehteid ka "Ilu Sõnumil" ja otsustasin, et kui on veel keegi, kes neist kuulnud pole, siis nüüd on aeg see viga parandada.
Tegu on ehetefirmaga, kus kasutatakse ehete valmistamiseks põhiliselt poolvääriskive, Swarovski kristalle, kasvatatud pärleid, kulla- ja hõbedaga täidetud metalli (viimase mõiste kohta saab lähemalt lugeda SIIT). Mulle meeldib, et need ehted on, nagu nad isegi oma kodulehel ütlevad, väikese "kiiksuga" ja sobivad väga erinevate eelistuste ja stiilidega naistele. Näiteks mina kujutlen neid hapra olemusega kõrvarõngaid tagasihoidlikule tütarlapsele, rippuvaid kaelakette hingelt boheemidele ja vabadusearmastajatele ja suurte kividega käepaelu ja kaelaehteid tõelistele elunautijatele, kelles ka piisake edevust. Noh... mulle. 

Ma pole veel ise sellelt firmalt midagi soetanud, aga seniks panin kokku väikese kollaaži oma lemmikutest.  Hmm, mu kindlad lemmikud on "Time to Rock" käevõrud (koos musta nahkjakiga? Jah jah jah!). Võite nende ja paljude teiste ehetega tutvuda ka New Vintage veebilehel.

1 comment

  1. Need on tõesti nii ägedad ehted. Mul on ema nende suur fänn ja seega on minulgi mõni paar selliseid kõrvarõngaid, ema kollektsioonist rääkimata :P

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.