Külastasin ilumessi sel aastal esimest korda ja tervelt kahel päeval, reedel töökaaslasega ja laupäeval sõbrannaga. Rahule jäin nii ja naa... Ehkki mess oli üüratu ja ringi kõndida andis küllaga, jäi n-ö tavatarbijale valik siiski veidi nigelaks. Saan aru, et rõhk on professionaalidel jms, kuid oleksin seal meelsamini näinud veidi rohkem erinevaid meigibrände, mis poleks kas väga odavad või vastupidi - liiga kallid. Üks suur pluss olid juuksehooldustooted - sealt sai väga heade brändide juuksehooldustooteid patuselt heade hindadega ja loomulikult kasutasim ma võimalust. Lisaks mõningatele juuksehooldusvahenditele soetasin sealt ka theBalmi põsepuna (kõik theBalmi tooted olid -30%) ja kõige ägedama koti, mida ma iial omanud olen, kuid see väärib omaette pildiseeriat lähitulevikus. Hetkel mõtlen ja kaalutlen, kas tahaksin teha oma ilumessi ja muude viimase aja ostudest hoopis video, kuid siis peaksin ma oma kaameraga lähemalt tuttavaks saama ja oma monteerimisoskustega noormehele suuri silmi tegema. Andke mulle lihtsalt teada, kas tahaksite ühst suurt videot/postitust või et ma tutvustaksin kõiki asju eraldi koos arvustsega. Minu suureks üllatuseks oli messil esindatud ka NYX, kuid et neil ei olnud just neid asju, mida ma soovinud oleksin, siis jäi mul NYX seekord proovimata. Klõpsasin kohapeal ka mõned pildid, ent jällegi mitte piisavalt, sest üsna tüütu oli seal oma kaameraga trügida, eriti laupäeval, mil kohal oli iga naine ja tema ema.

Tallinn Dollsi lipsukohver :)

JUKOCUTE ehted on minu jaoks niivõrd vastupandamatud, ainult hind aitab vastu panna... 

Kätlin Kaljuvee hakkan-nutma-kui-ilusad sallid

Kadri Kruusi mustad ja ogadega nahast kotid on absoluutselt mulle loodud, nii et ma ohhetasin ja ahhetasin neid uurides mõlemal päeval. Kas te käisite "Ilu Sõnumil"? Mida head leidsite?

Lõpetuseks, reedel käisin töökaaslasega pärast messi Vapianos. Mari ei soovitaks nende praegust erirooga pasta con zucca kellelegi (mage ja magus, vajaks lisaks õlimaitsele veel rohkelt maitseaineid), kuid minu arrabbiata on üsna lollikindel valik kõigile, kes armastavad vürtsikaid roogi tšilli ja küüslauguga ega taha  liha. 

3 comments

 1. üks postitus/video enda uute asjade kohta:)

  ReplyDelete
 2. ma pettusin ilumessis täielikult! see oli ka minu esimene kord ning ootasin, et rohkem on nn high-end brände ning üleüldiselt levinud kosmeetikat. ka mina ei soetanud ühtegi NYX toodet, sest võrreldes selle brändi originaalhindadega, pakuti seda messil üüratu raha eest! ühesõnaga, mu ootused olid liiga suured ja kui ootused on liiga suured, siis on alati oht pettuda :)
  lootsin teha ilumessist ka enda blogisse suurepärase postituse aga noh...

  ReplyDelete
 3. postituses ja arvustusega :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.