My colleague gave me this body moisturizer to try out and of course I was way too excited about it, since I'm interested in Dr. Hauschka, but can't really afford their 20-30body moisturizers myself. I once tried out the lemongrass one and absolutely loved the lightness of it. Now I have a bit richer one with almond oil for winter. This moisturizer is meant for dry and sensitive skin - mine is neither, but I prefer richer products for winter to keep my skin nice and soft. I tried it out yesterday after bath and while being really moisturizing, it wasn't too thick or heavy and sunk in quite fast. I did need quite a lot of pumps for my whole body though, so I have a feeling that this product won't last for very long (AND they give us 145ml, not 200 or 250 like "normal" people :D). It has a very sweet smell, which doesn't bother me personally and it left my skin nice and soft (but which moisturizer doesn't?). But is it worth the price? Yes, if you are into beautiful glass packagings and a bit friendlier ingredients. No, if you don't care about all the fancy and healthy factors of your body products - a much cheaper moisturizer will probably do the same job. 

Kolleeg Stella andis mulle proovimiseks Dr. Hauschka mandliõliga kehapalsami ja et ma olen Dr. Hauschka vastu alati huvi tundnud, kuid käsi lihtsalt ei tõuse 20-30eurose kreemi järele haarama (ja toodet on ju vaid 145ml!), olin ma elevil nagu laps jõuluõhtul. Jah, mind pole keeruline rõõmustada... Olin enne proovinud Dr. Hauschka sidrunheina kehapalsamit ja mulle väga meeldis selle kergus, mandli oma lubab aga olla rikkam ja niisutavam, eelkõige kuivale ja tundlikule nahale. Minu oma pole kumbagi, kuid sellele vaatamata eelistan talveks sügavamalt niisutavaid tooteid. Palsam on vaatamata tõhusale niisutusele kerge tekstuuriga ja seda on kerge laiali kanda, ühtlasi imbub see üpris kiiresti ega jäta nahka "rasvaseks". Lõhn on üpris magus, mis mind isiklikult ei häiri, eriti enne magamaminekut. :) Toodet kulus ühe korraga üpris palju, nii et kardan, et kaua see ei kesta (eriti selle tillukese pakendi juures). On see oma hinda väärt? Jah, kui tahad killukest luksust, sõbralikke koostisosi ja ilusat klaaspakendit. Ei, kui sa neist kolmest asjast ei hooli ja otsid lihtsalt niisutust - kinnitan, et ka kordades odavam niisutaja teeks ära põhimõtteliselt sama töö.

6 comments

 1. mulle meeldivad need ja see on oma hinda väärt.

  ReplyDelete
 2. Minu lemmikud on Dr. Hauschka kreemid. Mandli kehakreemi ei ole veel proovinud. Sellist kolleegi tahaks muidugi endalegi, kes kreeme kingib.

  ReplyDelete
 3. Oh, Stella poetab tihtilugu mu lauanurgale midagi, kuid tal on ka tagamõte - pean talle kõige kohta aru andma! :D

  ReplyDelete
 4. Tean, et selle koht pole siin, aga samas ei teadnud kuhu mujale ka kirjutada, sest kui kirjutan õige postituse alla siis paratamatult ei vastata.:D Vnoh ise sa ütlesid nii, et võib vastamata jääda, seega ma kirjutan siia. See polegi küsimus, vaid mulle tuli meelde, et saan sulle midagi soovitada vistrikute teemal. Kuna sa ütlesid, et sul on nendega probleeme iidamast-aadamast, on mulle sulle kaks nippi. 1)Mine apteeki ja osta teepuuõli ja pihusta seda vistrikutele, jah on paha lõhnaga.. aga asi on seda väärt, kuna see tõesti hävitab vistrikud. Tuleb 3-5 korda peale pihustada päevas. 2)Või osta venemaa saialille salv - ma ausõna ei tea kust seda saab, kuna mul on see juba ammusest ajast. See on 30grammine.. jah pakend pole just kõige ilusam.. olen vist aru saanud, et sulle on oluline ka pakend, aga tõesti .. mina ei ostnud seda vaid see oli mu emal olemas.. ja siis ma kunagi lampi katsetasin seda.. ja voilaa see teeb tõesti vistrikutele tuule alla. Olen seda salvi ka teistele sõprannadele laenanud ja ka nemad on seda kiitnud. :) Kuna tulemus on suhteliselt koheselt märgatav. Kui mina seda kasutan on mul õhtuks pmst kõik kadunud. :)Mõni tegi isegi pilti, et kui silma jääb siis ostavad kohekohe ära, kuna tõesti aitab. :) Ja see on tõesti suurepärane kehakreem, kuigi jah käsi ei tõuse nii kalli kreemi järele, kuigi on oma hinda väärt. :) Ja muide sa oled väga kena ja ah kui hea blogi on sul ka. :)

  ReplyDelete
 5. Aitäh Sulle heade nõuannete eest - teepuuõli olen proovinud, kuid saialille salvi mitte. Kui asi puudutab punnidest lahti saamisele, siis usu, pakend on viimane, millele ma mõtlen. :D Peaksin selle salvi kohta uurima... Aitäh Sulle, tõesti! ;)

  ReplyDelete
 6. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.