I'm sorry about the quality, but the weather didn't really work in our favour yesterday. I bought the top from H&M a long time ago and the skirt is from River Island. 

Also, I'm wearing this lipstick that I got today - dark burgundy lips are in at the moment and I thought I'd try this trend out. So far I'm enjoying it, but the lipstick isn't as good as I'd hoped. If you have any good matte burgundy lipstick recommendations, please leave them below!

Pildid on seekord nii ja naa, kuid ilm oli kärsitu ja mina niisamuti. Selle pusa ostsin juba tükk aega tagasi H&M-st ning seelik on River Islandist. Ühtlasi kandsin eile esimest korda oma uut huulepulka, mille soetasin, et selle sügise suurima meigitrendiga kaasas käia. Nimelt, veinikarva huuled. Või mureli. :) Huulepulgas olen aga esialgu pettunud, sest see on nii libeda tekstuuriga, et "puhta" tulemuse jaoks peab pikalt vaeva nägema. Vähemalt oli see allahinnatud ja õrnalt päevaseks kandmiseks saab kasutada. AGA, kui keegi teab soovitada head matti tumedat huulevärvi, siis kommentaaridesse-kommentaaridesse, sest mulle meeldib see trend (mu kallimale mitte)!

5 comments

 1. Ma olen sellesse tooni juba mõnda aega armunud olnud, aga ma üritan mitte liiga tihti seda kanda :D

  ReplyDelete
 2. Huvitav, et üks huulepulk võib kogu välimust nii palju muuta! Näed hoopis teistsugune välja, kui muidu.

  Anni.

  ReplyDelete
 3. Heips...kui sa kunagi viitsid, siis ülitore oleks kui sa näiteks teeksid ühe postituse selle kohta, kuidas suitsusilma teha... :)

  ReplyDelete
 4. kust sa selle huulepulga ostsid ja palju see maksis? :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.