I liked the concept of this OPI Ridge Filler - it's supposed to leave the surface of your nail really smooth, so that applying nail polish would be easier and more sleek. I also love the fact that it gives a pale white base, so that bright nail polishes can go on more vibrant. I really like this product and I find that it works better than most base coats I've tried before, but the one big minus is that after you've used maybe half of the product, it gets really thick and gloopy, so it's a pain in the butt to apply. But if you have uneven nail surface and you enjoy wearing bright and nude colours on your nails, this might be something for you. 


Kui kunagi enda küüntele aluslakki valisin, otsustasin OPI Ridge Filleri kasuks peamiselt selle huvitavama kontseptsiooni tõttu. Selle pisut tihkem koostis peaks täitma ära kõik kriimud ja vaod su küünepinnal, luues küünelakile veatult sileda põhja, mis omakorda aitab küünelakil kauem peal püsida. Ühtlasi on sellel kahvatu valge toon, mis on suurepärane, kui tahad, et heledad ja erksad küünelakid jääksid küüntel oma õige tooniga (võrdle seda nt heleroosale ja valgele paberile joonistamisega - valgel põhjal jääb värv silmapaistvam). Olen nüüdseks pool pudelit ära kasutanud ja juba mõne nädala eest hakkas mul sellest lakist tõeliselt kõrini saama. Nimelt, aja möödudes muutub see paksuks, kleepuvaks ja venivaks ja oma niigi tihkema tekstuuri tõttu teeb ta seda hullemini kui mõned vanad küünelakid. Kui sellest mööda vaadata, on tegu suurepärase aluslakiga, eriti nendele, kes armastavad erksaid ja nude-toonis küünelakke.

2 comments

  1. See on tõesti hea lakk. Kuid olen O.P.I puhul märganud sama - minu viimati ostetud pealislakk hakkas venima kuskil üle poole pudeli pealt ... Puhas raha raiskamine.

    ReplyDelete
  2. OPI lakid on minu suured lemmikud. Polegi seda valget base coat'i varem kuskil nainud ja vaga hea idee kasutada just valget pigem kui labipaistvat. Kindlasti proovin ara!

    Anneli x
    www.owlinvogue.com

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.