I'm sorry this text is only in Estonian, but it's basically about me getting my lashes back after removing my eyelash extensions. 

Ma püüdsin leiutada mõnd lahedat ja nutikat pealkirja, kuid kokkuvõttes on see... lugu sellest, kuidas ma oma ripsmed tagasi sain, nii et jääme selle juurde. Kes mu blogi juba mõnda aega lugenud on, teab, et ma lasin endale suve alguses ripsmepikendused panna, puhtalt mugavuse (aga ka edevuse) pärast. Ent avastasin peagi, et olen kunstripsmete jaoks liialt rahutu - tahan näoli padjas magada, korralikult silmi pesta ja nii edasi. Niisiis, umbes kuu-poolteist hiljem istusin ma teleka ette maha, haarasin pudeli riitsinusõliga ja nokkisin ripsmed ära. See oli tüütu, vastik, valus ja us-ku-ma-tult rumal, aga what's done is done ja tagajärjeks olid nii õnnetud ripsmed, et hakka või nutma. Nutma ma ei hakanud, sest need on kõigest... ripsmed, aga paar nädalat ei kandnud ma isegi ripsmetušši, sest see rõhutas veelgi seda KUI vähe ja hõredalt mul ripsmeid alles oli jäänud. Umbes samal ajal andis Annely MG Beauty'st mulle katsetamiseks LashFoodi - olin sellest ennegi kuulnud, kuid teadagi suhtun ma kõigesse, mis on väikses tuubis, kuid suure hinnaga üpriski skeptiliselt.
Mu proovida oli tilluke testerkogus seerumit, mida (peaaegu) igal õhtul hoolsalt ripsmejuurtele määrisin. Osalt mõtlesin, et ega ma niikuinii ju ei saa aru, kas sel ka mingit efekti on, sest mu oma ripsmed kasvaksid ka ilma selleta tagasi. Ja kasvasidki... aga need kasvasid... ja kasvasid... ja kasvasid. :D Mu ripsmed kasvasid mitte ainult tumedamalt, vaid ka tihedamalt tagasi.

Mul pole fotot ripsmetest kohe pärast ripsmete eemaldamist, kuid vasakul on foto neist nädal pärast ripsmepikenduste eemaldamist ja paremal foto pärast kaht nädalat Lash Foodi kasutamist:
ripsud

Efekt ei pruugi näida nii dramaatiline, kuid ma ei oodanudki, et ta seda oleks. Mida ma tundsin oli, et mu ripsmed olid tugevamad ja tihedamad ja ma polnud kunagi varem saanud ripsmetušiga värvides sellist vau-efekti, nagu ma sain siis. Nüüd, kuu-kaks hiljem on mu ripsmed jälle täpselt sellised nagu varem, seega on LashFoodi efekt kadunud, aga usun, et kui oleksin selle kasutamist jätkanud, võiksin endiselt pisut paremate ripsmetega kiidelda. Ent sellise summa eest ei hakka ma kahjuks seda seerumit ostma. Sorry, aga inimene peab sööma ka. :(

p.s. Tean, et need pildid on viltuselt joondatud, aga mina ei viitsi enam bloggeriga kakelda, teen seda niigi peaaegu iga kord kui püüan oma tekste piltidega illustreerida...

4 comments

 1. Ma ei hakka neid pikendusi parem katsetamagi - mis elu see on kui näoli padjas magada ei saa :)

  ReplyDelete
 2. Mul olid ripsmed ka phmst täiesti olematud peale ripsmepikendusi. Mul aitas Refectocil seerum ja Oriflame lash booster ja isegi mul õde kiitis nüüd, et mul pidavat olema nii ilusad ripsmed.

  Aga sul ikka märgatavalt rohkem ripsmeid kui enne :P

  ReplyDelete
 3. Mina kasutan väga edukalt juustele mõeldud Active Placent (need apteegis müüdavad vaalaplatsenta) kapsleid. Ühest jätkub enam kui nädalaks, ripsemetele kannan kas vatitiku või laiskuse korral ka lihtsalt sõrmega. Odavam ja oioi kuidas toimib :) alguses paar nädalat igal õhtul, nüüd nii kord-paar nädalas.

  ReplyDelete
 4. Sinu ripsmed läksid päris kenaks :) Kui kunagi tekib huvi proovida ka Mary Kay ripsmeseerumit, millest olen pikalt rääkinud mary.ee Facebooki lehel, siis hind on meil ka hoopis teine - mitu kuud kestva seerumi hind on 47.- (aga ka vähemalt 3-4 kuud muretu :) )

  Lugupidamisega,
  Mari Piht
  www.mary.ee

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.