... at least that's how I felt like when I discovered this cheap shoe shop next to my university. I scored these two pairs of ballerinas. Considering the climate here in Estonia, I will be wearing these in about six months, but at least I don't have to worry about what shoes to wear when the sun decides to come out again. ;)


Avastasin täna suuresti tänu oma kolleegi abile TLÜ kõrvalt väikese kingapoe, millest olin alati pisut kahtleva pilguga möödunud. See on väljast selline... kahtlane, õigustamaks ka mu pilku. Et mu kolleeg skooris sealt aga viimasel ajal üha enam jalanõusid ja kasutas kaupluse kirjeldamisel isegi väljendit "kullaauk", pistsin täna nina sisse. Ma ei pidanud pettuma. Soetasin kaks paari baleriinasid, mida ma ei saa küll lähima kuue-seitsme kuu jooksul kanda, kuid vähemasti on nad mul olemas ja seda palju soodsamalt, kui paljudest teistest kingakauplustest ostes (seriously, mis toimub Eesti kingakauplustes hindadega?) Tõsi, kvaliteediga selle poe valik ei hiilga ja tõenäoliselt peab iga paar vastu keskmiselt ühe hooaja, kuid mis sellest. 10-15 euroga baleriinasid iga päev ikka ei saa, pealegi oli seal veel hulganisti samas hinnaklassis tenniseid, kingi ja saapaid. Kes TLÜ lähedusse sattub, heitke pilk peale, pood jääb kooli kesklinnapoolsele küljele. ;)

6 comments

 1. Wow, need esimesed näevad välja täpselt nagu Tory Burchi omad :)

  ReplyDelete
 2. Need esimesed jalanõud on vist Tory Burchi koopiad. Imestan, et kuidas Eestis nii lihtsalt müüakse koopiaid?!

  ReplyDelete
 3. Mulle jõudis see ka kodus kohale, kui logo silmitsesin ja Google'isse läksin. See on pisut pahasti, aga oh well, jalanõud on jalanõud... :D

  ReplyDelete
 4. Ega tihtipeale ei hiilga kvaliteediga ka mõne kalli kingapoe sortiment.

  ReplyDelete
 5. Ma olen ka seda poodi kaua silmitsenud, arvan, et räägime samast poest. Mis jääb tee äärde ja ei paista eriti hea putka olevalt. Kuid nüüd tean, et peaks ka sinna oma nina sisse pistma :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.