I've always loved Escada perfumes - Rockin' Rio is one of my favourite sumer scents, Into the Blue is just plain amazing (and also my sister's all time favourite) and basically every sweet and fresh scent they come out with I would wear. So I wasn't surprised that I fell in love with Especially Escada as soon as I first smelled it. It's so sweet, yet fresh, feminine, yet young... Also, I never thought I was into rosy scents, but I guess I am now. :)


Escada lõhnad on mulle alati meeldinud ja sobinud - Rockin' Rio on mu suurepärane suvelõhn, Into the Blue lihtsalt imeline ja meeldejääv, nii et ma ei imestanud, kui ka uus Especially Escada mulle kohe meeldima hakkas. See on magus, aga samas värske, naiselik, kuid samas piisavalt nooruslik. Tean-tean, kirjeldan nii kõiki oma lõhnu, kuid ju ma lihtsalt kipun just selliseid kandma. Kes rohkem erinevatesse nootidesse süveneda tahab, siis leidsin kirjelduse I.L.U leheküljelt. Ma ei pidanud end kunagi roosiliste lõhnade armastajaks, kuid paistab, et see on nüüd muutunud. Ma leian, et kui keegi pole just väga värskete või vastupidi, õhtuste ja sumedade parfüümide armastaha, siis on Especially Escada näiteks kingituseks üsna lollikindel valik. Minu puhul oli. Aitäh, ema! :)

1 comment

  1. See on tõesti super hea lõhn, olengi praegu kahevahel,kas järgmisena soetada see või Delicate Notes, mis on natuke mahedam.

    http://genefic.blogspot.com/

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.