So, a few days ago I posted about Manhattan and today, as I was buying the groceries I decided to check out some Manhattan products. I found great eyeliners, eyeshadows and even a mousse foundation that seemed worth trying, but I held myself back and only bought the two things I really needed - a translucent powder for setting my makeup (theBalm powder that I normaly use is really more for shine control... ) and a concealer/higlighter to replace the one I recently ran out of (The Body Shop Lightening Touch - so good, but so expensive, at least in Estonia... ). Together they only cost me about 10 euros  - can you say bargain?

Kirjutasin päev-kaks tagasi Manhattani toodetest ja pärast teie kommentaaride lugemist tuli isu uuesti nende letile pilk peale heita. Leidsin palju kenasid lauvärve, silmapliiatseid ja huuleläikeid ning isegi nende mousse-jumestuskreem oli ahvatlev, kuid lubasin endal osta vaid kaks asja, mida ma ka päriselt vajasin - läbipaistev puuder meigi kinnitamiseks (theBalm'i oma on etem n-ö läike eemaldamiseks, mitte kinnitamiseks siiski) ja valgustpeegeldav jumestuskreem asendamaks hiljuti otsa saanud The Body Shopi oma (imehea, kuid pagana kallis, vähemalt Eestis küll). Kokku läksid need maksma umbes 10 eurot (kui ma ei eksi, oli ühel neist ka punane soodussilt), nii et võin endaga rahule jääda. Mu ainus mure (ja üks eelmise Manhattanui postituse all kommenteerinu vast ühtib minuga) on puudri koostisosade nimekiri. Vast elan üle...

p.s. Ootan teie soove ja soovitusi endiselt kommentaariumisse või aadressile aevaher@gmail.com. Olen ammu taibanud, et ma ei kirjuta ju ainult endale ja teie soovid ja ootused on mulle väga olulised. Küsimuste jaoks on mul endiselt olemas Formspring (LINK).

11 comments

 1. Kaks viimast manhattani postitust on meelde tuletanud selle suurepärase ja (hetkel eriti oluline!) odava meigibrändi olemasolu. Otsin ammu endale silma- ja kulmupliiatsit, ent olen pidanud kalliks maksta ühe toote eest 10 eurot või rohkem. Nüüd tean, kuhu leti juurde sammud sean.

  Aga vastuseks Sinu küsimusele - ootan endiselt teemat Sinu juuksepikendustest :)

  ReplyDelete
 2. Õigus, õigus, õigus!!! Juuksepikendused! Ma teen selle täna õhtul ära, pinky promise! :D

  ReplyDelete
 3. Täitsa suur huvi tekib selle brändi vastu. Varem arvasin, et see on raudselt hirmkallis. Aga üllatus üllatus hoopis vastupidi. :)

  ReplyDelete
 4. Ma paluks sinu arvamust ka nende toodete kohta :)

  ReplyDelete
 5. See puuder on aastaid mu lemmik olnud, pole kusjuures varem mõelnudki sellele, et millest ta koosneb. :( Jamps lugu :P

  ReplyDelete
 6. Need kaks asja on mul igatahes mitmendat korda käigus juba. Väga head :P.

  ReplyDelete
 7. Mis numbriga või märgiga see läbipaistev puuder on, pole seda varem märganudki? Olen alati ostnud Manhattanilt toonivaid puudereid, aga see läbipaistev kõlab eriti põnevalt.
  :)
  PS! Su blogi on väga armas, iga nädal tšekin üle, mis uut põnevat lugeda on. :P

  ReplyDelete
 8. Ma olen viimasel ajal märganud Manhattani asju ainult Selveris, kus poes neid üldse veel saada on?

  Olen ka pigem selline, kes teismelisena oli Manhattani fänn, aga hea meelega avastaks uuesti :)

  Anni.

  ReplyDelete
 9. Ma ootan ka kindlasti pikemat juttu nende toodete kohta.:)

  http://genefic.blogspot.com/

  ReplyDelete
 10. Mulle küll see peitekreem ei meeldi, minu arvates ei anna see mitte mingisugust katet ja on üldse kuidagi hästi õline. Minujaoks on Manhattan hit or miss, mõned asjad imehead ja teised samas jällegi väga halvad.

  ReplyDelete
 11. Ostsin ka endale kunagi Manhattani läbipaistva puudri, katsetamiseks. Enne olin kasutanud Make up store'i oma, aga tahtsin midagi vähekene odavamat proovida. Manhattani oma põhjustas minul aga mingisuguse allergia laine ning näole ilmusid pisikesed punnikesed, mul on ka väga tundlik näonahk, mistõttu ei sobi mulle üldse mitte kõik tooted. Igastahes läksin tagasi Make up store'i matistava ja läbipaistva puudri peale.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.