Ahh, yes!
 
Mu päevad mööduvad tööd, tööd ja veel kord tööd tehes, raamatuid lugedes (hei, kas te raamatuarvustustest ka huvitatud oleksite?) ja sisustuskauplusi kammides, sest ütlen ausalt - oma esimesse OMA koju sisustuse ja nipsasjade ostmine on tõenäoliselt üks põnevamaid tegevusi! Kulukamaid ka, viidates hõredaks jäänud shopping-postitustele. Olen viimasel ajal aga Instagramis üpris aktiivne olnud ja need, kes mind jälgivad, teavad ka juba enne mu blogilugejaid, mida ma oma soenguga jälle ette võtsin - kasutaja on annnaelisabeth (kolm n-i!).

8 comments

 1. Raamatuarvustused on igati hea mõte, ma just täna tegin endale blogisse lugemisnurga, kus panen kirja raamatud, mida loen. Väga huvitaks kellegi teise lugemispäevikus nuhkimine ka!

  ReplyDelete
 2. Su tukk on niiiiii tuuuuus! Tahaks seda veel näha ;)

  ReplyDelete
 3. No äkki ma pildistan seda siis täna, spetsiaalselt sinu jaoks. ;) :D

  ReplyDelete
 4. JAH JAH JAH raamatuarvustustele! kunagi kui laulurästa läbi loed, siis oleks ekstra põnev teada, mida sina sellest arvasid. lihtsalt jätkuvalt tundub, et meil maitsed täitsa ühtivad nii mõningateski asjades :) ja tukk on ka minu arvates väga ilus!

  ReplyDelete
 5. Raamatuarvustused oleksid väga oodatud:)

  ReplyDelete
 6. Kodu sisustamiseks on hästi hea koht Hemtex. Poed leiab Solarise 0-korruselt ja Rocca 2-korruselt. Kõik kodutekstiilid ja aksessuaarid on seal. Mul on nii palju asju sealt:) Raamatu arvustused meeldiks, eriti mõned "Minu ..." sarjast.

  ReplyDelete
 7. Raamatuarvustused - jaaa! :))

  ReplyDelete
 8. Ülihea video re-make
  http://www.youtube.com/watch?v=JaAWdljhD5o
  Vaadake channel üle - tal ägedaid asju :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.