Väike sneak peek soengumuutusest, õigupoolest on lihtsalt vana soeng jälle tagasi. Sika-saka kontorikääridega. ;)

6 comments

 1. Tukk on nii mõnus asi! Viinae kord juhtus mul ainult jube lugu, läksin juuksurisse (kevadel oli) ja juuksur oleks nagu tänavalt esimene inimene olnud võetud, kel käärid käes. No see tukk, mille ma sain oli jube. Nii jahmunud pole ma vist enne olnud juuksurist välja minnes, ah ei, meenus üks kord, kui lasin juuksed enda kohta väga lühikeseks lõigata ja juuksur hakkas vaidlema minuga, et juuksed ei ole ebaühtlase pikkusega. Tema arvates pididki ühelt poolt lühemad olema, sest teisel pool oli ju rohkem juukseid. Tal oli minu jaoks liiga kõver loogika, seda oli ka mu juustes näha :D.

  ReplyDelete
 2. Hei! Soovikisin sinu abi natukene ? Mul on piklik näokuju,ja lõuast ülespoole muutuvad nagu põsed paksemaks.Minuarust on see üsna kole ja tunnen ennast ebakindlalt.Kas põsepuna teeks midagi ilusamaks?Kuidas ma peaks põsepuna peale panema ?

  ReplyDelete
 3. Tukk on lahe. Mul on aastaid juba tukk olnud, aga praegu kasvatan välja, sest nende tuka-aastate jooksul on tuka sisse nii mitu nii tugevat pöörist tekkinud, et näen hommikuti välja nagu.... ei teagi mis.
  Loodan, et siis ón kuidagi parem, kui tukk pikk on...

  ReplyDelete
 4. Hello beautiful I did not know your blog. It's great I like is very stylish and you are very pretty :) You have a new follower. I invite you to know my blog. I hope your visit PersonalStyle ;) A big hug.
  www.blogpersonalstyle.com

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.