Tavaliselt kui blogijad kirjutavad vabandavalt, kuidas neil on marukiire olnud ja nad "ausõna lubavad varsti jälle kirjutada", mõtlen ma vaid: "Appikene, ära muretse, me ju teame, et sul on oma elu ka", kuid nüüd tunnen ma vajadust olla ise üks neist vabandajatest. Õigupoolest, mitte vabandajatest... Ma lihtsalt arvan, et mu sagedastel lugejatel on õigus teada, miks ma viimasel ajal pisut laisem näin. 

Esmalt oli mul vahepeal suve teine nädalane puhkus, mille ajal nõudis blogituru korraldamine kogu mu energia. Panin vist kokku enam kui 30 pakki inimeste poole teele ning kõige pakkimine, aadresside kontrollimine jms röövis kogu mu tavaliselt blogipostitustele pühendatud energia. :( Ühtlasi võtsin ma mõned päevad lihtsalt vabamalt...

Teiseks hakkasin ma lugema "Fifty Shades of Grey" triloogiat, mis tähendab, et kui ma tavaliselt istusin koju jõudes arvuti taha, siis nüüd poen ma raamatuga toanurka ja lahkun sealt vaid selleks, et vahepeal süüa või juua. :D

Kolmandaks... Suurima osa mu energiast on nõudnud hambavalu üle kurtmine. Nimelt otsustas mu tarkusehammas hallist massist erineda ning kasvada mitte otse, vaid põiki teise sisse ja veel mingi veidra nurga alt. Ootasin hambaarsti aega ligi kolm nädalat ja täna pärast tööd sain vaevast lahti. Et hammas oli kuidagi õnnetult närvide teel ees (ärge oodake enamat, sellega piirneb mu terminoloogia sõnavara), siis hoiatati, et võin järgmised 2-3 nädalat valuvaigisteid enda parimaks sõbraks pidada. Õnneks on mul sõrmed siiski alles, nii et blogimisele see ette ei tohiks jääda, aga jagasin teiega lihtsalt üht infokildu oma eraelust - miski, mida ma nii harva siin teen. Oeh ja siis kui lõpuks teen, kirjutan ka oma igavast hambast. Sorry.

Rääkides eraelust, siis eile veetsin ma väga-väga mõnusa pühapäeva ja kui teil juba iluvälistest fotodest kõrini pole, siis postitan need täna ka siia. Lihtsalt, et teil oleks midagi vaadata, kuni ma midagi ilusat ostan või avastan... Et mul oleks kergem jälle "rajale" saada, ootan jätkuvalt teie soove ja küsimusi kommentaariumisse või Formspringi. :)

5 comments

 1. Mis ripsmetušši Sa kasutad, et nad nii pikad ja mõnusad näivad? Muide, kuidas su eksperiment pikendustega läks?

  ReplyDelete
 2. Max Factor 2000 Calorie. Mu ripsmed on ka muidu praegu pikemad kui varem, nendest põhjustest tuleb eraldi postitus ja seal räägin ka ripsmepikendustest. ;)

  ReplyDelete
 3. Mis on sinu huultel? vägaväga nunnu värv igatahes ja sobib väga hästi ka ;)

  ReplyDelete
 4. Aitäh komplimendi eest! :)
  Huultel on Rimmeli Lasting Finish huulepulk "085 Royalty".

  ReplyDelete
 5. Mina ootan endiselt väga suure huviga juuksepikenduste teemat.

  Aga tarkusehambad on saatanast :)
  Käisin eelmisel aastal hambakirurgi juures, kes kõik neli (kolm neist ei olnud igemest välja kasvanudki veel) eemaldas. Oli valus enne ja pärast.(Tõmbamise ajal kasutati ju kohalikku tuimestust). Väga valus.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.