If I had to recommend something from this line, I would definitely recommend the 3-in-1 cleanser, which was a pleasure to use - it works as a scrub, cleanser and a mask and feels really fresh. I wouldn't recommend these products to someone with sensitive skin, since they have quite a strong chemical scent. They could be really nice for a teenager or someone with oily and problematic skin.

Ma pole vist kunagi kasutanud sama sarja näopuhastusvahendit, näovett ja kreemi, sest kipun ikka eelistama üht ühelt ja teist teiselt. Kui Avon kinkis mulle terve komplekti, tundsin end kuidagi väga korraliku ja organiseerituna. :D Avoni Skin Solutionsil on mitu erinevat sarja: puhastav ja värskendav Freshest Pure, pinguldav Ageless Bloom, siluv Youth Minerals, tasakaalustav Complete Balance ning särava ja terve jume andev Beautiful Hydration.

Olen juba paar nädalat vahelduva eduga kasutanud tervet Frehsest Pure sarja, mille sain proovimiseks Avonist. See sisaldab kolm ühes näopuhastajat, -koorijat ja -maski, värskendavat näovett ning niisutavat näogeeli. Nii nagu kolme tootega ikka olema kipub, leidsin ma nende seast ühe lemmiku, ühe, mis teeb oma tööd ei rohkem või vähem kui nii, nagu peaks ja ühe, mida ma isiklikult endale vast valinud poleks.

Alustan esimesest sammust, milleks on kolm-ühes näopuhastusvahend, mida võib kasutada lihtsalt kiireks näopesuks, põhjalikuma näokoorijana ja viie minuti maskina. Olen seda kõigil kolmel moel proovinud ja toimega iga kord rahule jäänud. Puhastajal on hästi mõnus lõhn ja koorivad osakesed pole liiga karedad ja suured. Meigist saab see kenasti üksinda jagu ja pärast maski tegemist on nägu mõnusalt sile ja jume kuidagi värskem ja ühtlasem. Kasutan selle kindlasti viimse piisani lõpuni.

Värskendav näovesi meenutab samuti Garnieri omi, seda nii oma värske ja "puhastava" lõhna kui värvi poolest. See oli nahal pisut kleepuvam, kui mulle meeldiks, kuid õnneks ei jäänud see tunne kestma kauemaks kui mõneks hetkeks. Viimased meigi- ja mustusejäägid eemaldas see edukalt ja nahk oli pärast pehme ja värske.

Freshest Pure niisutav geel tekitas minus algul kõhklusi, sest üldiselt eelistan ma geelidele erinevaid niisutavaid  kreeme. Oma olemuselt meenutas ta mulle kunagi proovitud Garnieri kreemi, mis jättis kergelt kleepuva tunde, kuid õnneks imendus see küllalt ruttu sisse, jättes naha pehmeks ja siledaks, mitte kleepuvaks. Mina jään aga siiski eelistama kreeme geelidele. Mul on tunne, et geelid sobiks rohkem kellelegi, kellel on rasusem nahk.

Kui ma peaksin sellest komplektist üht toodet soovitama, oleks see kindlasti 3-in-1 näopuhastusvahend, mida on tõesti mõnus kasutada, suured plusspunktid ka multifunktsionaalsuse eest. Geel ja näovesi sobiksid vast paremini rasuse või probleemsema nahaga teismelisele kui normaalse-kuiva nahaga minule. Tundlikule nahale ma neid tooteid soovitada siiski ei julgeks, sest neil on üpris tugev keemialõhn ja erksinine värv, mida ma õrna nahaga koostööd tegemas ei näe. 

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.