Hands down, Spa Wisdom Africa body balm with shea butter and sesame oil is one of my favourite products from The Body Shop. It has a gorgeous scent, but you won't get sick of it since it leaves such a subtle scent on your skin. It's ro moisturising and especially nice after a long hot bath or a sauna. The scent lingers on your skin for a long time and your skin feels so soft and smooth. Plus, the packaging is just meant for showing off on your bathroom shelf. The only downside is the price - it's so friggin expensive, even more expensive than the regular body butters in TBS.

Kui ma peaksin valima kõikide The Body Shopi kreemide seast ühe lemmiku, oleks see vaieldamatult nende Spa Wisdom Africa sheavõi ja seesamiõli kehapalsam. See pole nii raske ja rasvane kui mõningad TBS kehavõid, meenutades tekstuurilt pigem pudingut. See lausa sulab nahal ja imendub kiiresti, jättes naha pehmeks ja siledaks ning andes sellele pikkadeks tundideks mõnusa lõhna. Rääkides veel lõhnast, siis selle niisutaja lõhn pole nii overpowering, nii et kui keegi ei taha lõhnata nagu greip, sidrun või papaia, võib ta seda endale sobivamaks pidada. Minule meenutab see lõhn kõige enam sauna ja just pärast sauna või pikka kuuma vanni/dušši tahaksin ma seda kreemi kõige enam kasutada.
Pildil on mu täditütre kreem, sest mina pole endale veel uut soetanud - vahepeal on nii palju teisi kreeme juurde tulnud ja olgem ausad, see on nii pagana kallis. Hind on ka selle toote ainus miinus. :(

Aga mind huvitab, mis on teie kõige lemmikum kehakreem?

4 comments

 1. Minu absoluutne lemmik on House of Gloi. Seda tuleb küll netist tellida aga tuleb ikkagi odavam kui Body Shop, pluss on tegu täiesti orgaanilise tootega, ei mingeid parabeene ega midagi kahtlast. Body Shopiga on sedapsi, et sisukirjeldust lugedes hakkab vahest üsna kõhe. Ma ei ole päris hull selles mõttes, et otsiks alati taga võimalikult naturaalset aga no kindel pluss on, kui asi ei sisalda Mendelejevi tabelit ja sellele lisaks töötab hästi.
  Kui huvi on, ma kirjutasin House of Gloi kehavõidest pikemalt ka - http://turningpretty.wordpress.com/2012/03/18/haus-of-gloi-pumpkin-butters-review/
  Aga Body Shopilt mulle väga meeldivad nende dušigeelid, seesama Spa Wisdom Africa geel on mu täielik lemmik.

  ReplyDelete
 2. AnonymousJuly 07, 2012

  Lemmikuks on ikka Joiki kitsepiimakreem, mmm, nii mahe ja magus. Et minu isu ka sellest täis ei saa.

  ReplyDelete
 3. Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops Body Cream on minu lemmik :)

  ReplyDelete
 4. Hakkasin just kordama viimast kommentaari - ka minu lemmik on Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops Body Cream :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.