Teadagi on The Body Shop eestis pisut overpriced ja ma ise olen püüdnud kõik oma TBS tooted soetada kas Inglismaalt või allahindlustelt. Nüüd on allahindluste aeg jälle käes ja astusin täna Ülemiste keskuse The Body Shop'i, sest mulle oli paar asja nende veebilehelt silma jäänud.
Tahtsin proovida porgandiga näokreemi Originals sarjast (kõik Originals tooted on seal hetkel umbes 3-5 eurot, nii kreemid kui dušigeelid, kuid banaanišampooni ja -palsamit ma kahjuks ei märganud). Viis eurot 50 ml TBS näokreemi eest tundus igatahes tõelise võiduna ja pärast üht kasutuskorda võin öelda, et tegu on äärmiselt klassikalise niisutava päevakreemiga ja lõhn ei ole sugugi hirmutavalt porgandine, õigupoolest võib porgandeid sellest vaid vaevu aimata.
Sammupealt haarasin Japanese Cherry Blossom dušigeeli, sest see on üks mu kallima lemmiklõhnu ja ei juhtu just sageli, et The Body Shopist saaks 5 euroga täissuuruses dušigeeli. Hmm, võib-olla peaks veel ühe varuks ostma...
Osade nende näohooldustoodete minisuurused maksid kaks-kolm eurot ning ma võtsin aaloe päevakreemi ja  näovee, sest olen neid juba mõnda aega proovida tahtnud. Veel pisut matemaatikat - üks 15ml potsikuke kreemi maksis 2 eurot, mis tähendab, et 60ml (4 potsikut) on võimalik kätte saada 8 euroga - muidu maksab 50ml ehk täissuurus üle 19 euro! Nii, et kes seda kreemi fännab, siis soovitan neid endale nüüd soetada, pealegi on minipotsikuid mõnus reisidele kaasa võtta.
Lahke müüja poetas mu kotti ka shea kehavõi sämpli. :)

p.s. Juuni empties-postitus tuleb homme. 

8 comments

 1. just kirjutasin ka enda blogisse sarnase postituse, kasutasin juhust ja ostsin samuti porgandi näokreemi ja näopesuharjakese. olin ise ka huvitatud Aloe minikreemist, aga kahjuks Tartus seda ei näinud ...

  mannumari.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Tunduvad head ostud, endal ka kindel plaan sel nädalal The Body Shopi poodi jõuda ja sealt mitu toodet soetada. Allahindlused on seal hetkel tõesti ostma kutsuvad:)

  ReplyDelete
 3. see on tõesti kehv, et Eestis TBS nii ülehinnatud on. käisin hiljuti (st enne suuri allahindlusi) Prahas ja seal näiteks olid dušigeelid ikkagi pea poole odavamad kui meil siin.

  Maiken,
  Maikeni blogi - part of me

  ReplyDelete
 4. On Sul olnud kunagi kukkupuuteid mõne TBS näoveega? Soovitaksid või mitte?

  ReplyDelete
 5. Ei ole, see on esimene. :)

  ReplyDelete
 6. aitäh vihje eest! endal on mõned üksikud TBS tooted olnud ja needki kingiks saadud. nüüd siis käisin ka ja ostsin prooviks minivariandi mango kehakreemist ja kurgi puhastuspiima :) mitu korda aastas TBS selliseid allahindluseid teeb, kas sa tead?

  ReplyDelete
 7. AnonymousJuly 03, 2012

  Olen kasutanud aloe vera näovett ja kurgi näovett, mõlemad on meeldivad ja värskendavad, kuid sobivad pigem normaalsele nahale. Ei soovitaks siiski probleemsele näonahale.

  ReplyDelete
 8. ktrn, ma arvan, et TBS teeb suuremaid alesid samaaegselt teiste suurte allahindlustega, mis on siis pärast jõule ja pärast jaane.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.