Otsisin endale päikesepuudri jaoks suurt kabukit ja leidsin Kaubamaja SAH!-päevadelt selle angled kabuki kõigest 4 euro eest (jah, suure, pehme ja naturaalsetest karvadest harja eest on see väga vähe küsitud). Pildilt ei saa hästi aru, aga pintsel on umbes peopesasuurune ja pehme. Kes soovib, lipaku! ;)

11 comments

 1. Peaks ka SAH'ile jõudma. Kas sulle jäi veel seal huvitavaid ja soodsaid ilutooteid meelde?

  ReplyDelete
 2. Ostsin ise eelmine kord Kaubamajast (Hullude päevade ajal) sama firma angeled eye shadow brushi ning see ajab jubedalt karvu. Kas selle pintsliga pole seda muret?

  ReplyDelete
 3. Angeelika, ma jooksin Kaubamajast vaid ruttu enne bussijaama minemist läbi, sest olin deodorandi maha unustanud, nii et lähemalt ma seal ringi uurida ei jõudnud.

  Johanna, seni õnneks mitte, aga näis, mis ta pärast esimest pesu ütleb... :D

  ReplyDelete
 4. ma peaaegu et tahaks sulle oma ostutšeki kompenseerimiseks esitada.. Niii kare, ajas mu uhiuue puudri karvu täis ja lendas tund pärast ostmist prügikasti. Kahtlemata kõige halvem iluost väga väga pika aja jooksul, ainsad odavad pintslid, mida usaldada, on ELFi omad :(

  ReplyDelete
 5. Kahju, minu jaoks töötab see pintsel hästi. :/ Oma ostude eest vastutab ikka igaüks ise, aga kui sa tõesti tahad mulle oma tšeki tuua, siis sa tead, kust mind leida. :)

  ReplyDelete
 6. jah, õllesummerilt! (yes i c wat u did there) tegelikult oleks pidanud eelmisest SAHist õppust võtma ja pärast sama firma semi-karedat põsepunapintslit enam mitte midagi neil ostma.. aaga mis sa teed, tee ikka sama viga mitu korda

  ReplyDelete
 7. u c wat? Nägid mind Õllesummeril? :D

  ReplyDelete
 8. see-saw-seen

  Ma lihtsalt pidin.

  ReplyDelete
 9. pidid parandama inglise keelt, mis oli taotluslikult engrish? cool

  ReplyDelete
 10. Kontekstist väljas.

  http://knowyourmeme.com/memes/i-see-what-you-did-there

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.