Avoni Planet Spa tootesari on mulle algusest peale silma jäänud ja seda minu pakendihulluse tõttu. Olen varemgi maininud, et kipun tooteid valima pakendi järgi, st kui mul oleks kaks sama sisuga toodet, kuid üks oleks kallim ja ilusa pakendiga, siis valiks ma tõenäoliselt selle... :D Ühesõnaga, minu meelest on just Avoni Planet Spa pakendid kõige stiilsemad. Jaanuaris kirjutasin teile Planet Spa mudamaskist näole, nüüd aga sain proovimiseks ka nende kehahooldustooteid, täpsemalt oliivi ja apelsiniõiega kehavõi ja -koorija

Esmalt, need tooted ei lõhna üldse nii nagu sa ootaksid - ma kujutlesin midagi mahedalt oliivist kergelt värske apelsiniga, kuid mu ninna tungis hoopis... nätsu lõhn! Mitte Orbiti, vaid nende nätsude lõhn, mida ma kunagi 50 sendiga kodu lähedalt putkast ostsin, et kleepse ja tätoveeringuid saada. Mäletan, et kogusin neid 2liitrises jäätisekarbis. Igatahes, see selleks - lõhn on imehea ja olen neid tooteid nina alla pistnud kõigile, kes mulle ohtlikult lähedale on sattunud. Nõustuvad. :D

Kehavõi on äärmiselt kreemjas, meenutades tekstuurilt Nivea klassikalist sinises pakendis kreemi, kuid see pole nii rasvane ja imendub üpris kiiresti. Kreemi lõhn jääb nahale veel pikemaks ajaks, nii et käid ringi nagu üks vastupandamatu nätsumull - aga lõhn pole ülevoolavat pealetükkiv, pigem peab ise lähedalt nuusutama. :) Kusjuures, mulle meeldib selle või tekstuur isegi rohkem kui The Body Shopi kehavõide oma... Tean-tean, olen nende andunud fänn, kuid vahel on tüütu nende rammusamaid kreeme nahale määrida. Kõige paremini õnnestub see soojal nahal ja ka siis tuleb end esmalt kreemiga dalmaatsiatäpiliseks teha, et see ühtlaselt jaotuks. Aga tagasi Planet Spa juurde - mõnus, kreemjas, niisutav, lõhnav - kõik ülesanded on ilusti täidetud. Usun, et see sobiks iseäranis hästi kuivemapoolsele nahale või tõhusaks niisutuseks pärast randa või sauna.

Kehakoorija on mugavas tuubis, mis on hea uudis kõigile neile, kes ei taha oma näppe pidevalt kuskile topsi pista. See on üpris vedela tekstuuri ja õrna helerohelise värvusega. Proovisin seda nii kuival kui märjal nahal ning nagu enamik kehakoorijaid, töötab ka see kuival nahal paremini. Kui nahk on juba soe ja vanni- või dušiveest märg, kipub koorija üpris ruttu olematuks sulama, tõhusama koorimise saab kui nahk on kuivem või ainult õige pisut niiske. Koorija omandab naha vastu hõõrudes valge tooni, täpselt nagu JOIK-i koorija, mida just hiljuti arvustasin. Niisiis, täiesti klassikaline kehakoorija, mis teeb täpselt seda, mida lubab, nahka liigselt kuivatamata - vastupidi, nahk on pärast mõnusalt sile ja pehme, tagasihoidlikult heast lõhnast rääkimata.

Julgeksin kindlasti mõlemat toodet soovitada, vähemalt minu kogemused olid mõnusad ja olen Planet Spa toodete kohta varemgi kiidusõnu kuulnud.

Kas olete Avoni Planet Spa tootesarja proovinud? Oskaksite te midagi ka teistele soovitada?

*tooted on arvustamise eesmärgil saadud kingituseks Avonilt, kuid see ei mõjuta mu arvamust ja soovitusi. :)

4 comments

 1. Ma ise olen kasutanud sama seeria juuksemaski. Sellest võib ka ainult kiidusõnu rääkida :) Kui võimalust on, proovi järgi!

  http://everythingbyeve.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. väga tore, et sa neid proovida said ja nüüd arvustuse tegid. Olen samasugune pakendihull ja see sari on silma jäänud, aga pole julgenud veel katsetada, kuna ma väga ei usu kataloogikosmeetikasse.. Nüüd on julgem tellida ja ka ise järele proovida :)

  ReplyDelete
 3. See koorija on praegu minu lemmik nr.1 :)

  ReplyDelete
 4. Mina olen kasutanud Planet Spa goji marja juukse maski. AInult kiidu sõnad ja samuti minu lemmik toode!

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.