Minu The Body Shopi kehakoorija leidis oodatust kiirema lõpu ja nii jalutasin eelmisel nädalal Tallinna Kaubamaja ilumaailmas ning otsisin endale uut kehakoorijat. Suvel on isepruunistamine minu jaoks täielik must-do ja sellega seonduvalt üks korralik kehakoorija must-have. Küll ma näppisin allahindluses olevat Garnier'i Body Tonicut ja Treacle Moon'i imearmsas pakendis tooteid, kui lõpuks meenus mulle, et ka JOIK teeb ju imemõnusaid kehakoorijaid. Nuusutasin ja valisin oma lemmiku ning tulin koju ja logisin JOIK-i lehele - mulle meeldib nende tooteid otse koduleheküljelt tellida, sest siis saan kindlalt toote, millelt keegi teine pole enne mind korki pealt keeranud (mõne inimese sõnavaras puudub kahjuks sõna "tester").
Mulle jäi silma ka nende tooniv ja sära andev iluõli, mis oma olemuselt meenutas The Body Shopi Honey Bronze sädelevat kuivõli, kuid oli märksa soodsama hinnaga (8 vs 17.50, you do the math). Niisiis, mu ostukorvi lendasid need kaks toodet, mis loodetavasti aitavad mul suvel end igati mõnusana tunda. Arvustused tulevad peagi!

Kas olete emba-kumba neist proovinud?

10 comments

 1. Kehakoorijat olen proovinud ja pean tunnistama, et andunud fänn :) Juba selle lõhn on nii hea, et kasvõi sööks purgi tühjaks :)

  ReplyDelete
 2. AnonymousJune 03, 2012

  minu lemmikkehakoorija juba pikka aega! hetkel läheb kolmas potsik :) ja seda jätkub kauaks!!

  ReplyDelete
 3. kehaõli on super! ostsin eelmisel suvel ja see muudab päevituse veelgi kaunimaks.

  ReplyDelete
 4. AnonymousJune 03, 2012

  Katuga 101% nõus. Olen ka selle kehakoorija andunud fänn. Lõhn on lihtsalt SUUUREPÄRANE!

  ReplyDelete
 5. AnonymousJune 03, 2012

  Sädelusega kehaõli on meie naispere lemmik! : )

  ReplyDelete
 6. AnonymousJune 03, 2012

  Neist kahest midagi proovinud pole:) Alles täna sain kolme esimese Joiki toote omanikuks. Ei suuda oodata, et neid juba kiirelt kasutada !

  Ja muidugi ootan juba arvustusi !

  ReplyDelete
 7. pole endiselt ühtegi JOIKi toodet soetanud/kasutanud, aga seda kehaõli olen kodulehelt korduvalt piilunud, nii-et ühte arvustust selle kohta loeks küll, ja miks mitte siis ots lahti teha veel enne õiget suve :P

  Maiken,
  Maikeni blogi - part of me

  ReplyDelete
 8. AnonymousJune 04, 2012

  Mõlemaid olen kasutanud ja pean ütlema, et armastan neid tooteid! Greibi-mandariini kehakreem porgandiõliga on ka suvel super! Lõhn on jumalik ja muudab päevituse väga kenaks ja kauem püsivaks. Kuigi peale kreemitamist ei tohiks kohe valgeid riideid selga panna, sest võib neid määrida. Selle sädeleva õliga on sama lugu.

  ReplyDelete
 9. Mul on ka see kehakoorija - super! Mulle meeldib, et tunne on nagu hõõruks ennast lihtsalt suhkruga.

  ReplyDelete
 10. AnonymousJune 08, 2012

  kehaõli on tõesti hea! kui üle ei pinguta, siis kollaseks ei värvi :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.