Kui küsisin teilt mõnda aega tagasi, millised postitused teile kõige enam meeldivad, vastas valdav enamus, et just need, kus tutvustan oma uuemaid oste. Ma pole viimastel kuudel eriti šopingulainel olnud, kuid nüüd olen viimasel ajal tervelt kuus asja saanud, mida ma teile veel tutvustanud pole. :)

St. Moriz Instant Self Tanning Mousse
Kurikuulsa St. Tropez isepruunistava vahu mitu korda odavam väikeõde on saadaval Seppäläs ja seda kõigest umbes 6 euro eest. Minu esimene kasutamine kukkus haledalt läbi, peab veel internetist uurima, milliseid nõkse selle pealekandmisel kasutada.
Kuivhari keha harjamiseks
Tallinna Kaubamajast, hind 7.61
LUSH Grease Lightning
Vistrikke peletav näogeel ja üks armastatumaid nahaprobleemide vastu võitlejaid, mis sisaldab ka nõiapuuekstrakti ja aaloe verat. Võitlen pidevalt üpris põletikuliste "tegelastega", nii et näis, kas sellest ka tolku on. Internetiarvustused on igatahes enam kui suurepärased. 4.90 eurot Lushi kaupluses Foorumi keskuses.
LUSH Eau Roma Water aroomiteraapiline vesi
Mu The Body Shopi E-vitamiini näosprei hakkab otsa saama ning soetasin Lushist uue, millel on enam kui poole odavam hind ja kolm parabeeni vähem. Võit! :D Kasutan näospreisid nii soojal kui külmal ajal näo värskendamiseks ning niisutuseks, samuti nii meigi all kui peal. Hind 4.60 eurot.
The Body Shop Shea Beautifying Oil
See on nüüd natuke "sohitoode", sest ma ei ostnud seda ise - The Body Shop tegi mulle auhinnamängu korraldamise eest hoopis ilusa kingituse ja seda just mu lemmiku TBS lõhna shea näol. The Body Shopi iluõlisid võib kasutada nii kehal kui juustel, andmaks kaunist kuma ning niisutust. Kui nahk on suvel päevitunud, on "õline" efekt eriti ilus. Ja shea lõhn... ahh!
Palmer's Cocoa Butter Formula Swivel Stick
Otsisin suveks huulepalsamit, millel oleks vähemalt SPF30 ning leidsin hoopis laheda kakaovõiga pulga Palmer'silt, mida võib kasutada lisaks huultele ka muudel kohtadel, mida on tarvis päikese eest kaitsta (nina, põsed, sünnimärgid jne). Hind Tallinna Kaubamajas on 7.90

Ongi kõik! Niipea ma uuesti šoppama ei asu, tõenäoliselt tulevad järgmised ostud umbes juuli lõpupoole, kui õega paariks päevaks Helsingisse lähen.

Kas olete midagi neist toodetest proovinud? :)

7 comments

 1. AnonymousJune 26, 2012

  Anna siis teada, kuidas see LUSHi vistrikke peletav näogeel toimib, juba tunnen huvi :D!

  ReplyDelete
 2. AnonymousJune 26, 2012

  Tahaksin küll isepruunistava vahu ära proovida. Kust ise ostsid ja palju maksis?

  ReplyDelete
 3. Postituses on ju kirjas - Seppäläst 6-7 eurot.

  ReplyDelete
 4. Mul on kaa see St. Morizi pruunistav vaht olemas ning pärast esimest kasutuskorda tundus küll, et kõik see elevus selle toote ümber tundub alusetu. Aga umbes pärast kolmandat kasutuskorda sain asja piisavalt käppa, et jume jäi mõnus ja loomulik nii et ilmselt katsetamise asi :)

  ReplyDelete
 5. Minul oli see Palmer'si huulepulk, aga ma sain seda kasutades teada, et ma olen ilmselt kakaovõile allergiline. See ajas huuled kipitama, õhetama ja sügelema. Esimesel õhtul kui enne magamaminemist seda kasutasin olid hommikuks huultel väiksed villid. Ei saa olla, et oli ebakvaliteetne toode, sest ma ostsin ju kinnise pakendi. Aga samas, kakaod joon küll rõõmsalt ja midagi ei juhtu. Lõhn oli päris hea, aga kahjuks pidin selle ära andma, sest huuled ei kannatanud. Teiste huulepalsamitega pole mul seda kunagi juhtunud.

  ReplyDelete
 6. AnonymousJune 27, 2012

  Selle vahuga on nii, et kui niisama kätega peale panna, ei jää ühtlane kiht nahale. Ma ostsin omale sellise aplikaatori/ kinda ja sellega on imelihtne, väga ühtlane. :)

  ReplyDelete
 7. AnonymousJune 27, 2012

  Mariale: See ei pruugi sugugi kakaovõi süü olla. Ma ostsin hiljuti ühe Blistexi huulepalsami, enne seda olen väga palju erinevaid huulepalsameid kasutanud, kusjuures tõenäoliselt ka Blistexi omasid. Igatahes, ostsin Classicu, mida on palju kiidetud (enne avamist veel ootasin, et see on tõepoolest just neutraalne ja 'klassikaline', aga oli hoopis väga vänge lõhnaga). Peale paari kasutuskorda veel samal päeval hakkasid huuled kipitama, läksid paiste ja villi. Allergia lõi välja millegipärast esimest korda just selle tootega (ja üldse, mul üldiselt allergiaid ei esine), aga tegelikult on kõigis neis tavatoodetes nii pikad koostisosade nimekirjad - jõhkrat sünteetikat täis (ega Palmersi tootedki puhtad pole). Nii et ei oska öeldagi, mille vastu allergia on. Igatahes huulepalsam peaks olema lihtne asi, mida looduslikuma vastu välja vahetada ja tõenäoliselt kaovad ka allergiad.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.