I guess I'm gonna start running this summer...

Soetasin endale jooksutossud, peas kindel plaan: sel suvel jooksen end vormi! Ma ei mõtle vormi figuuri mõttes (ehkki lisatoonuse vastu poleks mul küll midagi), vaid just füüsilist vastupidavust ja erksamat vaimu. Ning olgem ausad, üks põhjuseid miks ma enam väga tihti jõusaali pole sattunud seisneb selles, et mingil hetkel hakkab seal Vansidega lihtsalt piinlik... (mitte valesti mõista, ma armastan Vanse, kuid need ei kuulu trennisaali).
Mu valik langes Adidase Clima Cool tossudele - ilusad, mugavad ning peamiselt sama põhimõttega, mis kuulsad Nike Free'd, aga hinnalt poole odavamad. Kordaksin siin oma õde - Nike on tohutult overpriced. Nagu Apple juba...

Kas keegi teist käib jooksmas? Nõuandeid-nippe? :)

6 comments

 1. Üks hea lehekülg, mille otsa mina mõni aeg tagasi "komistasin": http://www.runnersworld.com/

  Ehk on abiks :)

  ReplyDelete
 2. Ma hakkasin sama mõttega jooksmas käima. Viimasel ajal pole paraku jälle eriti jõudnud. Kooliajal oli jooksmine viimane minu tegevuste nimekirjas - hing jäi kinni ja üldse jube halb ja jube tegevus tundus see mulle. Kuna elukaaslane tegeles kunagi tugevalt spordiga, rääkis ta kuidas veidi parem hingata on, mida teha kui pistma hakkab jne. Nüüd mõtlengi, et peab ikka täna pärast tööd jälle minema ja nädalavahetuseks riided Pärnussegi kaasa võtma ja seal ka veidi jooksma.
  Muidugi mina alustan oma jooksjakarjääri ikka VÄGA vaikselt ja rahulikult, ainuüksi seetõttu, et saada lahti ebameeldivast sildist mis jooksmisele keska ajast külge on jäänud.
  Igatahes mõnusat jooksmist Sulle!

  ReplyDelete
 3. Oii, Cooper oli minu suurim hirm ja õudus terve kooliaja... Alustan ka vaikselt, tasa ja targu. Aitäh ja mõnusat jooksmist sulle ka! :)

  ReplyDelete
 4. Käin jooksmas ja plaanisin ka sellest lähemalt kirjutada oma blogis. Ilmselt lähiajal teen põhjalikuma postituse miks ma seda teen ja mis mind selleks motiveerib. Jooksutosse ka ainult koguneb:D Ühed Adidasi tossud veel isegi proovimata. Hetkel jooksen Nike'i jooksutossudega, mitu aastat vanad, aga ülihead tossud. Edu sulle!

  ReplyDelete
 5. :( äraa räägi! Mul olid ka suveks suured jooksuplaanid, pole mõnusamat varahommikusest jooksuringist suvehommikul.
  A nüüd korjasin külge päris tõsise jalavigastuse, tänu millele terve suvi tõenäoliselt vaid lonkan:(

  ReplyDelete
 6. AnonymousJune 07, 2012

  Ma vihkasin koolis jooksmist ning vandusin, et vabatahtlikult ei tegele sellega ma kunagi. Sel kevadel otsustasin siiski proovida. Nüüd olen pisut üle kuu jooksmas käinud ning mulle täitsa meeldib :)
  Kuna ma ei tahtnud kohe end hingetuks joosta ning jälle jälestust jooksmise vastu tunda, otsustasin järgida treeningplaani. Valisin sellise http://heidi.tarkpea.ee/2011/04/15/jooksutreeningu-plaan-algajale-5-km/. Kui see läbitud, ootab ees http://heidi.tarkpea.ee/2011/06/17/jooksutreeningu-plaan-10-km/
  Nagu öeldakse, kõige raskem samm jooksja jaoks on esimene samm uksest välja. Kui end juba riidesse paned ning õue saad, siis läheb libedalt ;)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.