Heihei, täna läks mu Facebooki lehe fännide vahel käima Macadamia Natural Oil kingiloos, kus loosin MG Beauty lahkel loal välja samasuguse komplekti, mida ise mõnda aega tagasi arvustasin (link SIIN!). 
Kes tahaks seda võita,  kiigaku mu Facebooki SIIN!

Lisaks kingin ma ära viis pisikest Macadamia Natural Oil raviomadustega juukseõli! Iga pudelike on 10ml ja annab suurepäraselt aimu sellest, mida see õli endast õigupoolest kujutab. Mina igatahes olen juba hooked. ;)Mida teha, et olla üks viiest võitjast? Jäta selle postituse alla kommentaar, mis on sinu kõige tüütum juuksehäda (olgu see siis peadligi hoidmine, aeglane kasv, niiskusega tekkivad lokid vms). Ära unusta lisada ka oma meiliaadressi, et saaksin võitjatega kohe ühendust võtta!

Viis võitjat loosin random.org abil välja esmaspäeval, Facebooki kingiloos kestab järgmise neljapäevani! :)

60 comments

 1. Juuste kuivus on alati kõige tüütum probleem olnud. Sellest olenevalt on ka õlid minu juuste parimad sõbrad.

  glamorouxx@gmail.com

  ReplyDelete
 2. AnonymousJune 21, 2012

  Juuksed kasvavad niii aeglaselt.

  kkellutska@gmail.com

  ReplyDelete
 3. Minu tüütum juukseviga on see, et mul langeb kohutavalt juukseid välja, juuksed hoiavad peadligi ning ära ei saa mainimata jätta neid lokikesi, mis tekivad niiskuse tõttu.
  Tean, et kaks neist olid näitena Teil juba kirjutatud aga kahjuks on mul need probleemid. : D

  ReplyDelete
 4. kõige tüütum juuksehäda on juuksepusad.

  eriti see talv olid need kuidagi eriti hullud, sest juuksed on juba vägagi pikad ja siis ma võitlesin nende juustepusadega meeletult. sest mulle ei meeldi iga päev juukseid kammida. õnneks on suvi käes ja juukseid ei pea panema salli ega mütsi ja jope sisse peitu, vaid saab neid lennutada tuulekäes. talveks vist peab juuksed lühikeseks lõikama. aga õnneks mu juuksed kasvavad väga kiirelt.
  mlmull@hotmail.com

  ReplyDelete
 5. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 6. kõige tüütum juuksehäda on minu puhul kindlasti see, et peale pesu kaotavad nad nii ruttu oma kohevuse ja tõmbavad ruttu peadligi, seega peavad kuivšampoon ja kamm kogu aeg läheduses olema :D

  ReplyDelete
 7. Minu kõige tüütum juuksehäda on niiskusega tekkivad lokid ja aeglane kasv :)
  teltz94@gmail.com

  ReplyDelete
 8. AnonymousJune 21, 2012

  Kõige tüütum juuksehäda? Juuste pesemine on mõnus ja selle üle ei hädalda üldse. Kui kõik peale pesu ka nii mõnus oleks :D Siis hakkab see kammimine, föönitamine ja mõne lainekese sirgendamine :D ja see kõik võtab niiiii kaua aega! :D

  :)

  jesjessabrina@hotmail.com

  ReplyDelete
 9. AnonymousJune 21, 2012

  Kõige tüütum on, kui vähegi niiskema õhu käes juuksed lainesse tõmbuvad ja igasse ilmakaarde turritama hakkavad....:)

  e-mail:rhywbeth@hotmail.com

  ReplyDelete
 10. Minu suurim juuksehäda on see, et nad on nii kuivad ja katkevad, eks see ole igapäevase juuksepesu tagajärg :( ja nüüd on nad tagatipuks veel otstest lõhenema ka hakanud, ei teagi mida teha, mis aitaks.. :(
  awwr@hot.ee

  ReplyDelete
 11. Minu kõige tüütum häda ongi peadligi hoidmine ehk juustest puudub igasugune kohevus. Teine häda on katkised otsad, mille vastu ka juuksur ei aita- ainult paar päeva püsivad otsad ilusad ja siis on jälle haralised.

  ReplyDelete
 12. AnonymousJune 21, 2012

  Minu kõige tüütum juuksehäda on pealae peal olev pööris/keeris. Mul on heledad juuksed ja kui juured hakkavad välja kasvama, siis see pööris/keeris (mina kutsun seda auguks) on eriti tume ning paistab sel juhul väga silma. Tohutult tüütu ja närvidele käiv auguke :D

  getyyy@hot.ee

  ReplyDelete
 13. Kõige tüütum probleem on, et juusked muutuvad kiiresti rasuseks (pesen pead ülepäeva). Kuna mul on suht pikad juuksed, siis seetõttu on juuksed rasked ja hoiavad peadligi ning ei püsi päris nii nagu ma sooviksin:)

  ReplyDelete
 14. Mina olen üks neist õnnetutest, kelle juuksed on õhukesed ning peadligi hoidvad. Pärast fööniga kuivatamist vaatan peeglist "oh, täitsa mõnusalt kohev", 10 minutit hiljem peeglisse kiigates on olukord kahjuks drastiliselt muutunud ja mitte paremuse poole.
  (hanna13626@gmail.com)

  Tahtsin veel lisada, et su blogi on üks ütlemata mõnus lugemine! :) Ning ootan huviga sinu Joiki sära andva ning tooniva kehaõli arvustust. Proovisin Kaubamajas seda käe peale ning tundus üsna tume ja oranzikas. Samas olen ma üsna heleda nahaga ning minu päevitus ei ole teab mis sügav. Mõtlesin, et ehk õnnestub minul seda kehakreemiga segades kasutada. Tahaks ju siiski pisut säravamaid ja pruunimaid jalgu ;)

  ReplyDelete
 15. Ja minulgi suurim jama õhukesed juuksed, oh oleks sellele vaid lihtne lahendus!

  Ja minuga oskad ühendust võtta :)

  ReplyDelete
 16. Kahjuks on mu juuksed väga-väga õhukesed. Kohe nii õhukesed, et ma kanna clip-in pikendusi, kui lähen kuskile välja. Olen neid jah, rikkunud päris palju ning otsin siiamaani korralikku toodet, mis minu juuksed paremuse poole viivad, kuid siiani olen paljudes toodetes pettunud ja enda juustega väga ebakindel :(
  Mu juuksed hoiavad peadligi ka veel, mis on ülim tüütus -.-


  marike.raag@mail.ee

  ReplyDelete
 17. Mind tüütab oma juuste jonnakus, sest juuksetutid hoiavad väga tihti hoopis teises suunas, kui ma sooviks, et nad oleks.

  gretithy@gmail.com

  ReplyDelete
 18. Mul on selline mure oma juustega, et mul on selline kahune juus. Niisutan, maskitan, õlitan ja teen igasuguseid trikke nendega, aga ikka oleks nagu parukas peas. Juuksur ka aru ei saa, katki pole, kuivad ka mitte. Kummaline lihtsalt :D

  keiju@hot.ee

  ReplyDelete
 19. Minu mure on selles, et tuka juures on üks juuksetutt, mis kogu aeg taeva poole hoiab, :D need on alati need väikesed juuksed, nagu juuste lisakasv, mis ei suuda kunagi hoida allapoole, vaid ikka püsti. No nii-nii tüütu ja naljakas ja tobe. :)

  vellykas9@hot.ee

  ReplyDelete
 20. Kõige rohkem tüütab mind see, et mul on kahused ja elektrit täis juuksed.

  johanna.jarve.001@mail.ee

  ReplyDelete
 21. Minu probleemiks on see, et juukseotsad lõhenevad väga kiiresti..olenemata sellest, et kasutan igasuguseid hooldusvahendeid.

  ssigrid103(ät)hotmail(punkt)com

  ReplyDelete
 22. Mul on hästi paksud ja loomulikult lokkis juuksed ning kui ma nt ei niisuta oma juukseid korrektselt siis mul tekivad VÄGA suured pusad ja mul lähevad talvel juuksed õudsalt elektrit täis, kui on jahe ja õhk kuiv. Samuti suvel lähevad mu juuksed vägaväga kohevaks. :)

  mannu994@gmail.com

  ReplyDelete
 23. AnonymousJune 22, 2012

  Kõige rohkem tüütab mind see, et ma kunagi ei tea kuidas mu juuksed võivad hoida peale pesu. Mul on loomulikult lokkis juuksed, mis lihtsalt hoiavad alati valesti ja lokid on väga ebatavalised. Ja iga niiskem ilm on minu jaoks kindlasti badhairday...ilma naljata!

  k.lehtroos@gmail.com

  ReplyDelete
 24. Peadligi hoidmine, kuivus ja pusad!

  sinaminatema@hotmail.com

  ReplyDelete
 25. Kõige tüütum juuksehäda minujaoks on juuste kuivus.

  britake95@hotmail.com

  ReplyDelete
 26. Kohutav elekter mis tuli sügisel ja praegugi veel on. Juuste kammimise tagajärjel on vaatepilt päris huvitav :D

  amniska@hot.ee

  ReplyDelete
 27. Juuksed on liiga paksud kuid samas kui teha näiteks hobusesaba siis hoiavad liiga pea ligi! :)
  fantar03@hotmail.com

  ReplyDelete
 28. AnonymousJune 22, 2012

  Juuksed lähevad liiga ruttu mustaks ja ei hoia suure osa ajast nii nagu peaks/võiks.

  cocopoco@hot.ee

  ReplyDelete
 29. AnonymousJune 22, 2012

  Kullakesed, mida rohkem te juustega möllate, seda vihasemad nad teie suhtes on.
  Minge juuksurisse, öeldge: "tee minuga, mis tahad ja ütle kõik välja, mida mõtled" (eedab, et satute poolkurja juuksuri juurde, kes tõesti kätsatab kõik teie enda lollused välja). Ja peale seda kui ta on teid lõiganud poolkiilakaks, maha materdanud igapäevase pesu ja süvahoolduse, siis jätke juuksed rahule. Nad on ilusad, aga ära piina neid.
  Kui sul on loomulik lokk, siis rõhuta, kui oled ludupea, siis kõnele ometi juuksuriga. Ära kasuta võtteid, mis ei toimi ja mis kahjustavad.
  Minu suurim patt on päikese käes olemine palja peaga ja talvel vahest mütsita käimine.
  Juukseid peab hooldama, aga mitte tapma oma armastuse ja hoolega.
  scarlet.stroo@mail.ee

  ReplyDelete
 30. Minu juuksehäda on see, et niiskuse ja vihmaga, ka pestes lähevad juuksed lokki, ehk siis loomulikud lokid ja mis kõige hullem, ka kõige parema sirgendajaga, mida sõbrannad kiitnud on, ei jää mul need sirgeks :( Nüüd on need väga kahjustatud tänu sirgendajale ja oleks vaja ravida, kuigi ma pole ravimist kuidagi alustanud.

  helenmaazik@gmail.com

  ReplyDelete
 31. Ma olen oma juustega suhteliselt rahul, aga nad võiksid natuke kiiremini kasvada.

  ReplyDelete
 32. See, et nad on ajaga liiga ärahellitatud ning nüüd pean neid pesema üle päeva.

  mettelray@msn.com

  ReplyDelete
 33. Nad lähevad mul juberuttu pusasse, sest on nii pikad ja ruttu mustaks lähevad ka, aga see on pigem minu enda süü, sest ma näpin neid konstantselt :) Juukseotsi võiks ma muidugi ka tihedamini lõigata, kui ma seda teen, sest väga kaunid nad mul välja ei näe.
  k2tlin_loogus@hotmail.com

  ReplyDelete
 34. AnonymousJune 22, 2012

  Juuksed lähevad niiskusega kohutavalt lokki, hoiavad peadligi ning nii jubedalt libedad? on. Ema kurtis alati, kui pisike olin, et punupats ei püsi peas, sest juuksed nii libedad.
  Merilike@gmail.com

  ReplyDelete
 35. AnonymousJune 22, 2012

  Jube ruttu lähevad rasvaseks ja ludusse. Varem oli suur õnnetus see, et nad on pulksirged, aga nüüd on see defekti asemel efekt- ajad muutuvad.
  Monika
  levinski@hot.ee

  ReplyDelete
 36. Minu kõige tüütum juukseviga on kuivad ja lõhenevad juukseotsad, käin küll regulaarselt otsi lõikamas, aga paari päevaga muutub olukord samasuguseks ja erinevad maskid ja juukseõlid pole ka siiani aidanud.

  siret.viks@gmail.com

  ReplyDelete
 37. AnonymousJune 22, 2012

  Minu häda on see ,et juuksed lähevad kiiresti rasuseks .

  colorful_leopard@windowslive.com

  ReplyDelete
 38. Minu juuksed hakkavad kohutavalt peadligi hoidma peale ühte päeva pärast pesu. Kõige halvematel päevadel piiluvad juuste vahelt välja ka kõrva tipud, mis on väga suur no-no. Samuti on nad pidevalt üsna kuivad, seega tuleb kasutada niisutavaid palsameid.
  Grete
  grete-a@hotmail.com

  ReplyDelete
 39. Kindlasti kuivad ja lõhenevad otsad :S Lasen neid pidevalt lõigata, mille järel lõhenevad peagi ka värskelt lõigatud otsad. Värvimise ja sirgendamise olen ära jätnud ja katsetan õlisid. Soojal suvel pean eriti vaeva nägema, et juukseotsi kaitsta.

  anni53287@gmail.com

  ReplyDelete
 40. Oh, mul on mitu häda juustega - lähevad kiiresti rasuseks, otsad on nii kahused, talviti on juustes nii palju elektrit et anna minna. Aga need hädad ei ületa siiski parimaid omadusi juustes- on just sellise tooniga, nagu mulle meeldivad ning pikad, boonusena kasvavad kiiresti :)

  h3giii@hotmail.com

  ReplyDelete
 41. Ma ei ole kunagi oma juustega rahul. Need on nii õhukesed ja peadligi. Samas ka suht pusas. Õnneks kasvavad enamvähem normaalse kiirusega ja on suht sirged. Aga ega geenide vastu ei saa. Kui on ikka õhukesed siis on õhukesed. Vb natuke annab seda leevendada:P
  kaisa0001@hotmail.com

  ReplyDelete
 42. Juukseotsad on katki ja kahused :(

  ReplyDelete
 43. Minu kõige tüütum juuksehäda on see, et mul hoiavad juuksed pealigi ja tekib sellised 'pulka tõmbunud' salgud vms.. 3 päeva saan olla ilma juuste pesuta, muifugi juhul kui kasutan palsamit, muidu ei saa.

  M6lluT@hotmail.com

  ReplyDelete
 44. AnonymousJune 23, 2012

  Mul on pikad ja suhteliselt sirged juuksed ning probleeme on kohevuse saavutamisega samal ajal kui õlgadest allapoole on juuksed sellised kuivemapoolsed, tüüpiline pikajuuskeliste probleem. Lahendan olukorda minikreppide tegemisega :)

  triiin88@hot.ee

  ReplyDelete
 45. Minu kõige tüütumaks juuksehädaks on see, et juuksed on õhukesed ja hoiavad seetõttu ka peadligi.
  eliseteemus@gmail.com

  ReplyDelete
 46. Kõige tüütum on kindlalt see, et juuksed lähevad ka väga vähese niiskusega lokki, ei kasva üldse ning otsad lähevad nii kergelt katki, kuigi kasutan kõiki tooteid mis vähegi olemas on, et seda ennetada.

  annipahna@hot.ee

  ReplyDelete
 47. Kõige tüütumad on pusad, mille väljakammimine on väga raske.

  ReplyDelete
 48. Kuna mul on loomulik lokk, on mu juuksed kuivemat sorti ja see ongi põhiline mure. Kunagi olid lokid ka minu jaoks väga suur probleem, sirgendasin oma juukseid iga päev ja nii kuskil 2-3 aastat järjest. Nüüd olen oma lokkide üle pigem õnnelik.

  ReplyDelete
 49. Minu juuksed muutuvad ruttu rasuseks ja pestes kaotan päris palju juukseid. Hiljuti lõikasin oma ühepikkused õlgadeni juuksed lühemaks järguliseks soenguks, sest juuksed olid pealt kahused ja nägid inetud välja.
  ypiirsalu@gmail.com

  ReplyDelete
 50. Kõige tüütum on see, kui natukenegi niiske ilmaga tekivad sirgendatud juustesse loomulikud logid ja välimus muutub üsna kahupea sarnaseks.

  engli.smitt@mail.ee

  ReplyDelete
 51. AnonymousJune 23, 2012

  KUIVUS!
  Üritan küll juukseid ülivähe värvida, ei sirgenda neid jne... Aga miskit pole teha, otsad on eriti kuivad.
  Schaferhund@hot.ee

  ReplyDelete
 52. AnonymousJune 24, 2012

  juuksed kasvavad väga-väga aeglaselt.
  ketzuke2010@hot.ee

  ReplyDelete
 53. Liigne kuivus on suurim probleem.

  sandrareile@gmail.com

  ReplyDelete
 54. AnonymousJune 24, 2012

  Juuste kuivus on nõme. Helenreimand@hot.ee

  ReplyDelete
 55. AnonymousJune 24, 2012

  Kui pesemast tulen ja juuksed naturaalselt ara kuivavad, jaavad nad alati vaga kahused ja uksikud juuksekarvad jaavad pusti. Tänu sellele pean kahjuks oma juukseid igapäevaselt sirgendama. Keegi võiks midagi soovitada kah kui oskab, kas siis mingit nippi või juuksehooldusvahendit, mis neid siluks. elisabethpurga@hot.ee

  ReplyDelete
 56. AnonymousJune 24, 2012

  Turris juuksed. Pole vist olemas toodet , mis päästaks mu juuksed.
  R.

  ReplyDelete
 57. AnonymousJune 25, 2012

  Minu juuksed on väga kelmikalt siidised ja pehmed, kuid väga õhukesed. Sooviksin, et need oleksid palju paksemad.

  evalottakivi@gmail.com

  ReplyDelete
 58. AnonymousJune 25, 2012

  Kõige tüütum on kindlasti see, et juuksed peale pesu kuidagi nii kuivaks muutuvad ja turri lähevad.

  tuulepl@gmail.com

  ReplyDelete
 59. AnonymousJune 25, 2012

  Mind ärritavad need niiöelda beebijuuksed, mis kogu aeg otsmiku peale langevad ja kuidagi soengus ei püsi, sest need on alles nii lühikesed. :D

  kulllakaisa@gmail.com

  ReplyDelete
 60. AnonymousJune 25, 2012

  Juuksepusad :(
  teeleneiu@hot.ee

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.